Sledujte Oktagon Underground - Last Man Standing Livestream na TV Tipsport
Oktagon UNDERGROUND - Last Man Standing live

Žreb Ligy majstrov: Ajax vyzve obhajcu trofeje

Zdieľaní

Dnes sa vo švajčiarskom Nyone uskutočnil žreb Ligy majstrov, v ktorom sme spoznali osem dvojíc vo vyraďovacej fáze Champions league 2018/19. Futbalisti Realu Madrid sa ako posledný víťazi Ligy majstrov, v osemfinále stretnú s Ajaxom Amsterdam.

Žreb Ligy majstrov: Osemfinále

Bayern Mníchov sa vo šlágri osemfinále Ligy majstrov stretne s finalistom minulého ročníka Liverpoolom, ďalší anglický tím Manchester United vyzve Paris St. Germain.

Víťaz posledných troch ročníkov Ligy majstrov Real Madrid narazí na Ajax Amsterdam, Juventus sa vo vyraďovačke stretne s Atléticom Madrid, ďalšieho španielskeho zástupcu Barcelonu čaká Lyon. Manchester City narazí na Schalke, v ďalšom anglicko-nemeckom súboji nastúpi Tottenham proti Dortmundu.

Žreb Ligy majstrov osemfinale

Víťazi skupín boli medzi nasadenými tímami, mužstvá, ktoré skončili na druhej priečke figurovali ako nenasadené. Nemohli sa stretnúť kluby z jednej krajiny ani súperi z rovnakej základnej skupiny.

Schalke 04 – Manchester City
Atlético Madrid – Juventus
Manchester United – Paris St. Germain
Tottenham – Borussia Dortmund
Olympique Lyon – FC Barcelona
AS Rím – FC Porto
Ajax – Real Madrid
Liverpool FC – Bayern Mníchov

Kedy sa bude hrať osemfinále Ligy majstrov?

Úvodné stretnutia osemfinále sa odohrajú 12. a 13., resp. 19. a 20. februára, odvety sú na programe 5., 6., 12. a 13. marca. Nenasadené tímy začnú v domácom prostredí.

Zdroj: twitter

Zdieľaní

Pin It on Pinterest