Hokejová fantasy Tipos extraliga – ako hrať, ceny, pravidlá

Hokejová fantasy Tipos extraliga nechýba ani počas aktuálneho ročníka 2023/24 v slovenskej najvyššej súťaži. Pozrite si všetky podstatné informácie v našom článku. Ako hrať fantasy Tipos Extraligu, aké sú ceny pre víťazov a pravidlá súťaže. 

Hokejová fantasy Tipos extraliga

Tipos extraliga trvá od polovice septembra 2023 až do konca apríla 2024 a s ňou aj obľúbená hokejová fantasy hra, v ktorej si hráči skladajú vlastný tím online.

Aplikácia, kde sa táto fantasy Tipos extraliga dá hrať, má viac ako 100 000 stiahnutí a je dostupná pre operačné systémy Android aj Apple. Pripojte sa aj vy a hrajte o zaujímavé hokejové ceny.

Tipos extraliga fantasy

Moja Tipos extraliga

Moja Tipos extraliga alebo fantasy extraliga je medzi slovenskými hokejovými fanúšikmi vcelku populárna, keď si ju minulý rok zahralo vyše 20-tisíc ľudí.

Na to, aby ste taktiež mohli zapojiť, je potrebné splniť niekoľko základných jednoduchých krokov;

  1. Mať vo svojom mobilnom telefóne stiahnutú aplikáciu Tipos extraligy
  2. Zaregistrovať sa cez svoj e-mail a potvrdiť registráciu prostredníctvom linku, ktorý vám bude zaslaný na zadanú e-mailovú adresu
  3. Vytvoriť si svoj vlastný fantasy tím podľa stanovených podmienok (rozpočet fiktívnych 1 milión €)
  4. Fantasy liga má 8 kôl (6 počas základnej časti, 2 v play-off) – po každom kole sú vyhlásení víťazi, ktorí získali najvyšší počet bodov, vďaka výkonom nimi vybraných hráčov, pričom sa okrem mesačného poradia, zostavuje aj celkové, ktoré je vyhodnotené po skončení ZČ resp. P-O, ďalšími cenami pre najlepších

Kompletné pravidlá aj s bodovaním jednotlivých hráčov nájdete na oficiálnom webe fantasyliga.sk/pravidla.

Fantasy Tipos extraliga podmienky

Fantasy Tipos extraliga podmienky sú veľmi podrobne rozpísané na oficiálnom webe fantasyliga.sk.

Nájdete tu všeobecné ustanovenia, info o registrácii, právach a podmienkach zmluvných stránkach, info o zodpovednosti za škodu, ochrane osobných údajov atď..

TIP ❱ Ako sledovať Tipos Extraligu naživo ›

Fantasy extraliga ceny

Fantasy extraliga ceny pre aktuálnu sezónu sú opäť vo forme atraktívnych zberateľských predmetov ako napr. hokejové kartičky extraligových hráčov, puzzle či podpísané originálne dresy vybraného extraligového klubu.

Pre vášnivých zberateľov aj bežných fanúšikov je to teda skvelá možnosť v podstate zadarmo získať cenné extraligové predmety.

Dres vybraného klubu, podpísaný zvoleným hráčom získajú tí fanúšikovia, ktorí sa stanú víťazmi celkového bodovania za základnú časť resp. play-off.

Hokejová fantasy tipos extraliga ceny
Jedna z cien Fantasy Tipos Extraligy (zdroj: fantasyliga.sk)

Tipos extraliga aplikácia

Slovenská Tipos extraliga ide s dobou a jej súčasťou je aj prepracovaná mobilná aplikácia. Okrem výsledkov, tabuliek, tímových štatistík či programu súťaže tu môžete hrať aj spomínanú fantasy Tipos Extraligu.

Táto aplikácia je úplne zdarma a dostupná pre telefóny s operačným systémom Android aj Apple. K dispozícii je tu aj Fanshop a rôzne novinky z prostredia našej najvyššej hokejovej súťaže.

Tipos Extraliga aplikácia
Menu aplikácie Tipos Extraliga (zdroj: Aplikácia Tipos Extraligy)

Hokejová fantasy Tipsport extraliga

Aj česká Tipsport extraliga má svoju hokejovú fantasy ligu, ktorú môžete hrať cez web stávkovej kancelárie Tipsport.

Ten ponúka všetkým registrovaným užívateľom možnosť vybrať si svoj tím v rámci každého kola súťaže a hrať o zaujímavé finančné výhry. Registrujte sa do Tipsportu aj vy, využite vstupný bonus 20€ eur zdarma a hrajte hokejová fantasy Tipsport extraliga.

Zdroj: fantasyliga.sk, hockeyslovakia.sk, tipsport.sk 

Zdieľaní

Pin It on Pinterest