Kanada – Nemecko finále MS v hokeji 2023 – sledujte live stream zadarmo!

Kanada – Nemecko finále MS v hokeji 2023 je posledným zápasom a zároveň vrcholom MS v hokeji 2023. Úvodné buly je na programe v nedeľu 28. mája o 19:20h. večer. Pozrite si všetko podstatné o stretnutí vo Fínskom Tampere a sledujte live stream zápasu. 

KANADA – NEMECKO LIVE

Kanada – Nemecko finále MS v hokeji 2023

Zápas Kanada – Nemecko finále MS v hokeji 2023 je vrcholom tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji. Tento zápas rozhodne o tom, kto zdvihne tento rok nad hlavu pohár majstrov sveta.

Finále MS v hokeji 2023

MS Hokej Kanada – Nemecko

MS hokej Kanada – Nemecko je skutočne zaujímavé finále. Nemecko muselo bojovať o postup zo skupiny do posledného zápasu a nakoniec sa im podarilo prebojovať až do finále, keď tesne pred koncom semifinále vyrovnali s USA a rozhodli v predĺžení.

Kanada mala v skupine viaceré zaváhania a ich výkon nebol úplne presvedčivý. V skupine ich prekvapivo zdolalo napríklad Nórsko. Od štvrťfinále však prešli na iný rýchlostný stupeň a vo finále sú právom.

Zostavy Kanada – Nemecko MS v hokeji 2023

Kanada: Montembeault (Levi) – Middleton, Weegar, Hunt, Barron, Joseph, Myers – Lučić (A), Glass, Fantilli – Crouse, Laughton (A), Quinn – Neighbours, Krebs, Blais – Carcone, McBain, Toffoli (C).
Tréner: Andre Tourigny

Nemecko: Niederberger (Strahlmeier) – M. Müller (C), Seider, J. Müller, Wissmann, Szuber, Gawanke, Wagner – Peterka, Kahun (A), Tiffels – Soramies, Sturm, Ehl – Noebels (A), Kastner, Fischbuch – Tuomie, Stachowiak, Schütz – Varejcka.
Tréner: Harold Kreis

Kanada Nemecko hokej live

Keďže sa zápas Kanada Nemecko hokej hrá v nedeľu večer, tak veľa ľudí chce vedieť, kde ho sledovať live odkiaľkoľvek. Nižšie nájdete prehľad všetkých možností, kde pozerať ms v hokeji live.

Nemecko vs. Kanada live stream

Live stream na internete zo zápasu Nemecko vs. Kanada je ideálnou voľbou pokiaľ nemáte k dispozícii TV prenos.

Jedinečnou možnosťou sú v takom prípade online televízie stávkových spoločností ako TV Tipsport, či Fortuna TV. Okrem pozerania športových zápasov tu získajú noví hráči aj štedré bonusy na prvé stávky.

SLEDUJTE MS V HOKEJI 2023 LIVE
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 100 € bez rizika
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 30 € zadarmo

Najviac športových prenosov ponúka stávková kancelária Fortuna na svojej Fortuna TV.

SPUSTIŤ LIVE STREAM

Návod, ako sledovať live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune
  2. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  3. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  4. Vyberte si zápas a sledujte MS v hokeji

Fortuna ponúka počas konania MS lákavý registračný bonus 100 eur bez rizika pre nových hráčov.

Podmienkou pre sledovanie prenosov na Fortuna TV, je za posledných 7 dní uzatvoriť aspoň jednu stávku alebo mať na svojom hráčskom konte kladný zostatok.

Fortuna bonus bez rizika na MS v hokeji 2023

MS hokej 2023 Kanada – Nemecko live v TV

Zápas Kanada – Nemecko live v TV je taktiež súčasťou televízneho vysielania športovej stanice RTVS Šport. Tá ponúka okrem duelov z MS celý turnaj aj zápasové štúdiá, rozhovory a odborné analýzy.

Ak ste v Českej republike alebo obľubujete český komentár, tak využiť môžete aj vysielanie kanálu ČT Sport live. Pred zápasom obe stanice vysielajú aj predzápasové štúdio.

Hokej Kanada – Nemecko online

Hokej Kanada – Nemecko online si viete zapnúť aj na webe rtvs.sk, v prípade, že sa nachádzate na území SR. Vtedy vám priamy prenos bude fungovať aj cez počítač či mobil.

Tento zápas cez internet si môžete pozrieť aj na webe ceskatelevize.cz, no aj tu platí lokalizačné obmedzenie a sledovať duel tu viete len v prípade, ak ste na území ČR.

MS v hokeji 2023 prehľad

Sledujte všetko podstatné o MS v hokeji 2023 a buďte neustále v obraze.

Zdroj: wikipedia, flashscore

Zdieľaní

Pin It on Pinterest