Nemecký pohár 2019: Slovensko – Švajčiarsko 2:5 (VIDEO)

Slovenskí hokejisti prehrali vo štvrtok vo svojom prvom zápase na Nemeckom pohári 2019 so Švajčiarskom 2:5. Duel Slovensko – Švajčiarsko ste mohli sledovať naživo!

Slovenská hokejová reprezentácia (prípravný zápas)

Slovensko – Švajčiarsko 2:5 (0:0, 0:3, 2:2)

Góly: 56. Krivošík (Šišovský, M. Rosandič), 57. Kudrna (Hrivík) – 31. Fuchs (P. Suter, Heldner), 36. Bertaggia (L. Hischier, Glauser), 38. Moy (Glauser, Kreis), 57. Prassl, 60. P. Suter

TIP ❱ Nemecký pohár 2019 kompletný prehľad ›

Slovensko na Nemeckom pohári prehralo so Švajčiarskom

Slovenský národný tím odštartoval novú sezónu na Nemeckom pohári v Krefelde. S mladým mužstvom, z ktorého vedie cesta na budúcoročný šampionát, sa budú chcieť nádejní hráči ukázať trénerovi Ramseymu.

Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom prvom vystúpení na Nemeckom pohári 2019 so Švajčiarskom 2:5. O víťazovi rozhodla druhá tretina, v ktorej Helvéti v rozmedzí siedmich minút strelili tri góly.

ONLINE PRENOS: Slovensko – Švajčiarsko naživo (Nemecký pohár, hokej)

Zdroj: tipsport, rtvs