SLOVENSKO – KANADA MS v hokeji juniorov 2022. Slováci dostali historický debakel! (VIDEO)

Slovensko – Kanada na MS v hokeji juniorov 2022. V druhom zápase nastúpili Slováci proti domácej Kanade a dostali historický debakel 1:11. Pozrite si video zo stretnutia v našom článku. 

Slovensko – Kanada MS v hokeji juniorov 2022

Domáca Kanada nás poriadne preskúšala v aréne klubu NHL – Edmonton Oilers. V našom druhom zápase v skupine A na MS v hokeji do 20 rokov sme nezvládli ťažký zápas a podľahli javorovým listom 1:11.

Ide o historicky najvyššiu prehru Slovenska na juniorskom šampionáte. Jediný gól Slovenska dal Matej Kašlík, ktorý je s troma gólmi našim najlepším strelcom na turnaji. Už dnes v noci nastúpia Slováci proti Lotyšom v priamom súboji o postup do play-off.

VIDEO: Slovensko vs. Kanada 1:11 zostrih

Slovensko vs. Kanada live stream

Nielen duel Slovensko vs. Kanada, ale kompletné MS v hokeji do 20 rokov live, je možné pozerať cez live stream úplne zadarmo vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Tá vysiela šampionát na svojej TV Tipsport a zápasy môžete sledovať aj cez aplikáciu dostupnú na Android aj Apple cez váš mobil alebo tablet.

Postup, ako sledovať MS U20 zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

MS v hokeji U20 live na TV Tipsport

MS v hokeji U20 program

Program všetkých zápasov na MS v hokeji U20 a podrobné štatistiky tímov aj hráčov nájdete na portáli s top výsledkovým servisom flashscore.sk. Nezabudnite využiť ani ich mobilnú aplikáciu na Android aj Apple.

▶︎ KOMPLETNÉ TABUĽKY MS U20   

PROGRAM SLOVENSKA NA MS U20
9.8. Česko – SLOVENSKO 20:00h
12.8. SLOVENSKO – Kanada 00:00h
13.8. SLOVENSKO – Lotyšsko 00:00h
14.8. SLOVENSKO – Fínsko 20:00h

MS v hokeji juniorov do 20 rokov

Slovensku chýba na MS v hokeji juniorov do 20 rokov viacero hviezdnych hráčov. Nielen Juraj Slafkovský, Šimon Nemec či Filip Mešár, ale aj Samuel Kňažko, Marko Stacha, Martin Chromiak či Alex Čiernik sú výraznými stratami.

Napriek tomu sa však môžu ukázať iní. Napríklad mladá hviezda z Tipos Extraliga – Adam Sýkora, ďalší draftovaní hráči ako Jakub Demek alebo Servác Petrovský, či kandidát na TOP 5 budúcoročného draftu NHL – Dalibor Dvorský.

Zdroj: szlh.sk, iihf.com, wikipedia.com, youtube.com, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest