SLOVENSKO – LOTYŠSKO MS v hokeji juniorov 2022. Slovaci s prvými bodmi na turnaji! (VIDEO)

Slovensko nastúpilo v treťom zápase na MS U20 proti najslabšiemu súperovi v skupine, Lotyšsku a to porazilo až na samostatné nájazdy 3:2. Pozrite si video záznam zo zápasu Slovensko – Lotyšsko MS v hokeji juniorov 2022.

Slovensko – Lotyšsko MS v hokeji juniorov 2022

Lotyšsko má tento rok kvalitnú generáciu hráčov na MS v hokeji juniorov 2022. V ich tíme sa nachádza hneď trojica hráčov draftovaných do NHL. Na MS v hokeji do 20 rokov sú však aj tak považovaní za outsiderov, ale tento fakt v zápase nehral dôležitú úlohu.

Slováci proti získali na šampionáte prvé dva body a stále živia šancu na postup do štvrťfinále. Posledný zápas v skupine nás čaká v nedeľu od 20:00 proti Fínsku.

SLOVENSKO – Lotyšsko 3:2 pp a sn (1:1, 1:1, 0:0 – 0:0, 1:0)

Góly: 18. Sýkora (Demek, Nátny), 30. Dvorský (Nemec, Faith), rozh. nájazd Kašlík – 10. Ločmelis (Lavinš, Bergmanis), 33. Fenenko (Bergmanis, Andersons).

VIDEO: Slovensko – Lotyšsko 3:2 po sn zostrih

Slovensko vs. Lotyšsko live stream

Každý fanúšik dobre vie, že ak chce sledovať kompletný program MS v hokeji do 20 rokov live, vrátane zápasu Slovensko vs. Lotyšsko úplne zadarmo, tak najlepšou voľbou je live stream od stávkovej spoločnosti Tipsport.

Tá prevádzkuje vlastnú TV Tipsport, kde môžete zápasy pozerať aj cez mobilnú aplikáciu na svojom smartphone či tablete.

Postup, ako sledovať MS U20 zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

MS v hokeji U20 live na TV Tipsport

MS v hokeji U20 program

Zápasový program MS v hokeji U20, podrobné štatistiky tímov aj hráčov a aktuálne kurzy nájdete na známom výsledkovom webe flashscore.sk. Využiť sa oplatí aj ich mobilnú aplikáciu na Android aj Apple a byť stále v dianí.

▶︎ KOMPLETNÉ TABUĽKY MS U20   

PROGRAM SLOVENSKA NA MS U20
9.8. Česko – SLOVENSKO 4:3
12.8. SLOVENSKO – Kanada 1:11
13.8. SLOVENSKO – Lotyšsko 3:2 sn
14.8. SLOVENSKO – Fínsko 20:00h

MS v hokeji juniorov do 20 rokov

Slovensko očakáva, že na MS v hokeji juniorov do 20 rokov postúpia naši hráči minimálne do štvrťfinále. Tím je napriek viacerým absenciám stále kvalitný a postup do play-off sa berie v podstate ako samozrejmosť.

Najväčším favoritom turnaja celkovo je domáca Kanada, ktorá má vo svojom mužstve aj hráčov, ktorí už okúsili aj zámorskú NHL.

Zdroj: szlh.sk, iihf.com, wikipedia.com, youtube.com, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest