SLOVENSKO – FÍNSKO MS v hokeji juniorov 2022. Slováci opäť s gólovou nádielkou!

Slovensko v poslednom skupinovom zápase na MS v hokeji juniorov 2022, nestačilo na Fínsko, ktorému podľahlo 9:3. Pozrite si všetky dôležité detaily o tomto zápase, výsledok a video.

Slovensko – Fínsko MS v hokeji juniorov 2022

Fínsko priviezlo na MS v hokeji juniorov 2022 jeden z najsilnejších výberov vo svojej histórii. Fínski fanúšikovia si nič iné ako zisk cenného kovu nepripúšťajú. Slovenskí hokejisti to v poslednej skupinovej skúške na MS v hokeji do 20 rokov dostali od svojho súpera ďalšiu lekciu z hokeja.

Výsledok poznačili hlavne vylúčenia Slovenska, v ktorých inkasovali až 5 gólov.

SLOVENSKO – Fínsko 3:9 (1:2, 1:4, 1:3)

Góly a asistencie: 8. Repčík (Groch), 28. Petrovský (Petrovický, Nemec), 50. Nemec (Petrovický, Mišiak) – 1. Simontaival (Hirvonen), 15. Määttä, 21. Simontaival (Määttä, Niemelä), 32. Määttä (Järventie, Kemell), 37. Räty (Kemell), 39. Kapanen (Rafkin, Järventie), 47. Väisänen (Mäenpää, Rajaniemi), 52. Simontaival (Puutio, Räty), 56. Puutio

VIDEO: Slovensko – Fínsko 3:9 zostrih

Video záznam bude pridaný!

Slovensko vs. Fínsko live stream

Slovensko vs. Fínsko live stream úplne zadarmo ponúka stávková spoločnosť Tipsport, ktorá prevádzkuje svoju vlastnú TV Tipsport. Okrem tohto zápasu tam môžete sledovať celý šampionát MS v hokeji do 20 rokov live.

Nezabudnite si nainštalovať aj ich mobilnú aplikáciu funkčnú na Android a Apple, aby ste mohli sledovať turnaj odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Postup, ako sledovať MS U20 zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „HOKEJ“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

MS v hokeji U20 live na TV Tipsport

MS v hokeji U20 program

Program zápasov MS v hokeji U20, kompletné štatistiky, aktuálne kurzy a všetky podstatné informácie si môžete skontrolovať na webe flashscore.sk. K dispozícii je aj ich mobilná aplikácia dostupná pre Android aj Apple.

▶︎ KOMPLETNÉ TABUĽKY MS U20   

PROGRAM SLOVENSKA NA MS U20
9.8. Česko – SLOVENSKO 5:4
12.8. SLOVENSKO – Kanada 1:11
13.8. SLOVENSKO – Lotyšsko 3:2sn
14.8. SLOVENSKO – Fínsko 3:9

MS v hokeji juniorov do 20 rokov

Náhradné MS v hokeji juniorov do 20 rokov sú prijemným letným osviežením a slovenskí fanúšikovia dúfajú, že naši chlapci prekvapia celý hokejový svet.

Aj napriek tomu, že tímy ako Kanada, Fínsko, Česko, Švédsko či USA majú vysokú kvalitu, tak aj v našom mužstve sa nachádza dostatok potrebného talentu a ukázať sa môže veľa perspektívnych mladíkov.

Zdroj: szlh.sk, iihf.com, wikipedia.com, youtube.com, facebook.com:

Zdieľaní

Pin It on Pinterest