Tipsport liga: DVTK Miškovec – HC Slovan Bratislava 2:4 (VIDEO)

Tretí Slovan Bratislava zavíta do maďarského Miškolca, kde sa domáci pokúsia prekvapiť. Nenechajte si ujsť hokejový duel DVTK Miškovec – HC Slovan Bratislava online a tipnite si na svojho favorita!

Slovenská hokejová Tipsport Liga (10. kolo)

Miškovec – Slovan Bratislava 2:4 (0:0, 2:3, 0:1)

Góly a asistencie: 27. Reszegh (Beach), 28. Rodman (Ross, Magosi) – 25. Abdul (Podlipnik), 34. Viedenský (Sersen), 37. Šedivý (Zigo, Sersen), 49. Kytnár (Matoušek)

DVTK Miškovec:
Rajna – Ross, Dudás, Göz, Vandane, Szirányi, D. Kiss, Láda, Vojtkó – Rodman, Galanisz, Magosi – Beach, Vas, Reszegh – Beauviller, Harrison, Miskolczi – Ritó, Lövei, P. Kiss

HC Slovan Bratislava: Habal – Sersen, Bačik, Meszároš, Štajnoch, Podlipnik, Šedivý, Jendek – Abdul, Zigo, Kukumberg – Pance, Viedenský, Vandas – Matoušek, Puliš, Miklík – Sloboda, Kytnár, Žitný

Slovan Bratislava uspel na ľade Miškovca?

Slovan Bratislava je so 20-timi bodmi na treťom mieste tabuľky Tipsport ligy a na druhú B. Bystricu stráca jeden bod a aj na vedúce Košice. Belasí v posledných dvoch zápasoch zvíťazili, doma s Budapešťou a v Nitre 4:3 po predĺžení a tri body si vezú z Miškolca, kde vyhrali celkom jasne 4:2.

Slovan mohol ešte zvýšiť náskok gólom do prázdnej bránky, ale Vandas trafil iba žŕdku.


 ONLINE PRENOS: DVTK Miškovec – HC Slovan Bratislava naživo (10.kolo Tipsport ligy)

Zdroj: tipsport, rtvs

Zdieľaní

Pin It on Pinterest