Tipsport Liga: HC Banská Bystrica – HC Slovan Bratislava 1:3. Slovan v tabuľke preskočil Bystricu (VIDEO)

Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v stredu v 18. kole Tipsport Ligy na ľade majstrovskej Banskej Bystrice 3:1 a poskočil v tabuľke na prvé miesto.

Slovenská hokejová Tipsport Liga (18.kolo)

HC Banská Bystrica – HC Slovan Bratislava 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Góly: 20. Šťastný (Southorn, Hohmann) – 23. Bondra (Abdul), 39. Abdul, 51. Urbánek (Abdul)

Preruší HC Slovan Bratislava víťaznú šnúru Banskej Bystrici?

Hokejisti Banskej Bystrice ovládli nedeľňajší šláger a vrátili porážku Košiciam na ich vlastnom ľade, keď vyhrali 4:2. Teraz sa doma postavia proti Slovanu, nad ktorým pred mesiacom dokázali v Bratislave vyhrať 3:1. Skôr teda platí, že tímom sa do týchto zápasov veľkých klubov lepšie nastupuje z pozície hostí.

Súboj o prvú priečku v Tipsport Lige. Hokejisti Slovan Bratislava potvrdili svoju formu proti HC Banskej Bystrici a vyhrali súboj o prvú priečku. Slovanisti prerušili deväť zápasovú víťaznú šnúru klubu spod Urpína.

PREČÍTAJTE SI: Kde sledovať športové prenosy naživo?

ONLINE PRENOS: HC Banská Bystrica – HC Slovan Bratislava naživo (18.kolo Tipsport ligy)

Zdroj: tipsport, rtvs