Tipsport liga: HC Košice – HC Slovan Bratislava (1:2) VIDEO. Slovan vstúpil do ligy víťazne.

Hokejisti Slovana Bratislava si po sedemročnej absencii v slovenskej lige, užili návrat do Tipsport ligy víťazstvom 2:1 v predohrávke 1. kola na ľade Košíc. Nenechajte si ujsť HC Košice – HC Slovan Bratislava video záznam.

HC Košice – HC Slovan Bratislava 1:2

Slovenská hokejová Tipsport liga – 1.kolo (Steel Arena- Košice, Slovensko)

Góly: 56. Chovan (Slovák) – 11. Štajnoch (Meszároš, Abdul), 30. Bondra (Petráš, Urbánek)

Povedali tréneri po zápase HC Košice – HC Slovan Bratislava Video

Tipsport liga odštartovala sezónu šlágrom v Košiciach

S návratom Slovana Bratislava do slovenskej hokejovej Tipsport ligy sa zvýši aj rivalita medzi východom a západom Slovenska. 1.kolo najvyššej hokejovej súťaže odštartuje tento hokejový šláger. Odvekým rivalom hokejového Slovana bola Dukla Trenčín, ale derby najväčšieho mesta na východnom Slovensku a hlavného mesta, majú iný vyhecovaný náboj.

Slovan Bratislava sa po siedmych rokoch strávených v KHL, vrátil do slovenskej ligy a svoj káder ako to aj v predošlých rokoch poskladal za pochodu. Avšak svoje mužstvo poskladal z veľmi zaujímavých mien.

TIP ❱ Kompletný prehľad a program slovenskej hokejovej Tipsport ligy ›

Slovenský hokejový zväz si zakladá na tom, že predkolo 1. kola hokejovej ligy medzi Košicami a Slovanom Bratislava, bude dôstojným otvorením vzrušujúcej a napínavej hokejovej sezóny.

Program 1.kola Tipsport ligy 2019/20

Štvrtok 12. septembra:
HC Košice – HC Slovan Bratislava

Piatok 13. septembra:
HK Dukla Michalovce – MHk 32 Liptovský Mikuláš
HK Poprad – HC 05 Banská Bystrica
HC 07 WPC Koliba Detva – HK Dukla Trenčín
DVTK Jegesmedvék Miškovec – HKM Zvolen
HK Nitra – MAC Újbuda
HC Nové Zámky – voľno

Ako sledovať HC Košice – HC Slovan Bratislava ONLINE

RTVS bude vysielať ako inak aj v tejto sezóne 2019/2020 najvyššiu slovenskú hokejovú ligu. Nič by sa na tom nemalo zmeniť ani v ďalšej sezóne, keďže riadiaci organ hokejovej ligy a RTVS podpísali zmluvu minimálne do konca sezóny 2021/2022.

Neprehliadnite: Kde sledovať športové prenosy naživo?

Aj zápas HC Košice – HC Slovan Bratislava odvysiela RTVS Dvojka, na ktorej  si diváci môžu každé kolo pozrieť jeden zo zápasov, s hokejovým štúdiom a so zaujímavými hosťami, analýzami či zostrihmi z ostatných zápasov daného kola.

Tipsport je generálnym partnerom našej najvyššej hokejovej súťaže. Ak ste aktívnym típerom a máte založený účet, môžete zadarmo sledovať na svojom mobile či tablete hokejovú ligu. Ak účet nemáte, založenie účtu je veľmi jednoduché, stačí sa zaregistrovať do Tipsportu a po pár krokoch si vychutnávate hokej naživo.

Súčasťou zmluvy medzi ligou a stávkovou kanceláriou je aj vysielanie živých prenosov z každého zápasu kola. Tie si samozrejme môžete pozrieť vďaka Tipsport TV.

Live prenosy zadarmo

 NAŽIVO: HC Košice – HC Slovan Bratislava ONLINE (Tipsport liga 2019/20)

Zdroj: tipsport.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest