Tipsport Liga: HC Slovan Bratislava – HK Nitra 2:3 (VIDEO)

V 36. kole Slovan prehral pred vlastnými fanúšikmi s Nitrou 2:3. Nenechajte si ujsť HC Slovan Bratislava – HK Nitra video highlights!

Slovenská hokejová Tipsport Liga (36.kolo)

HC Slovan Bratislava – HK Nitra 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

Góly: 2. Meszároš (Zigo, Abdul), 56. Puliš (Kytnár) – 7. Mezei (Yellow Horn, Blackwater), 12. Lušňák (Blackwater), 39. Yellow Horn (Morrison, Blackwater). Rozhodovali: Orolin, Kókai – Ordzovenský, Soltész, vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 9166 divákov.
Slovan Bratislava: Habal – Bačik, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Šedivý, Demo – Puliš, Zigo, Abdul – Žitný, Viedenský, Š. Petráš – Kukumberg, Kytnár, Kormúth – Marek Sloboda, R. Bondra
HK Nitra: Šimboch – Mezei, Morrison, Pupák, M. Versteeg, S. Rácz, Kubka, A. Sloboda, Korím – Blackwater, Kerbashian, Yellow Horn – Buček, Kollár, Scheidl – Fominych, Lušňák, Koyš – Tábi, Hvizdoš, Hrušík

HC Slovan Bratislava nestačil na Nitru

Slovan Bratislava odohral tretie vzájomne stretnutie proti Nitre v doterajšom priebehu hokejovej Tipsport Ligy. Aktuálne postavenie v ligovej tabuľke pasoval do roly favorita domácich, avšak Nitra favorita prekvapila.

Andrej Meszároš, autor prvého gólu Slovana: „Hrali sme dobre prvých desať minút, potom sme urobili niekoľko chýb, po ktorých sme dostali góly. Škoda tej prvej tretiny. Tretí gól sme dostali na konci nášho oslabenia a už sa nám to ťažko doháňalo. Bojovali sme do konca, ale vyrovnať sa nám už nepodarilo. Bol to vyrovnaný zápas, sme radi, že nás prišlo toľko ľudí povzbudiť, bodaj by takto chodili na každý zápas.“

ONLINE PRENOS: HC Slovan Bratislava – HK Nitra naživo