Tréner Bokroš odmietol kritiku hráčov a úplatky. Boli hráči na tlačovke ovplyvnení? (VIDEO)

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov Ernest Bokroš je presvedčený, ôsme miesto z MS je obraz kvality slovenského juniorského hokeja.

Tréner Bokroš obvinenia hráčov odmietol

Kormidelník dvadsiatky Ernest Bokroš reagoval v dnešnej tlačovej konferencii na facebookove statusy dvoch mladých reprezentantov – Martina Pospíšila a Miloša Fafráka o nespokojnosti s prácou trénera.

Aj na margo toho, čo Martin Pospíšil napísal, si myslím, že je to jeden skvelý hráč. Keď prišiel, odohral s Českom a center v tretej formácii. Jeho výkon, ale nemal úroveň reprezentanta, povedal tréner Bokroš.

Tréner odmietol, že by niekedy zobral od rodiča úplatok, aby mohlo jeho dieťa hrať za národný tím. V statuse ktorý napísal Martin Pospíšil sa spomínalo o tom, že si hokejista zaslúžil nomináciu vďaka kreditnej karte. Teraz však Ernest Bokroš vysvetlil ako to s kreditnou kartou vlastne bolo.

Pôjdem na výkonný výbor, musím podať objektívnu správu, čo sa udialo na šampionáte. Nikomu nikdy nestojí práca nad rodinou. Nijaká práca za to nestojí, ak vám nepríjemne zasahujú do rodiny, vyhlásil Ernest Bokroš ohľadne svojej budúcnosti.

Boli mladí hokejisti pred tlačovkou ovplyvňovaní?

Na tlačovú konferenciu prišiel tréner aj s hokejistami Martinom Fehérvárym a Marekom Korenčíkom. Na tlačovke sa hráči k ničomu konkrétne nevyjadrili a odpovedali skôr neutrálne. Ľudia si však o tom myslia svoje a majú podozrenie, či bolo umožnené hokejistom slobodne sa vyjadriť.

Najnovšie sa vyjadril aj otec kapitána slovenského tímu Martina Fehérváryho.

Ja mám silné obavy, či bude umožnené chalanom slobodne sa vyjadriť. Sú pod obrovským tlakom a určite poriadne masírovaní, ak sa majú vyjadriť. Martin, a tebe ešte raz ďakujem, že si našiel odvahu a vytiahol si na svetlo sveta, čo sa tam deje, napísal Martinov otec Mário.

Video z tlačovej konferencie Ernesta Bokroša a hráčov Ferehváryho a Korenčíka

Slovenským hokejistom po prílete na Slovensko do reči nebolo

Zdroj: video cas.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest