Kde sledovať hádzanú live dnes? TV prenos, online na internete a livestream v mobile zadarmo

Hádzaná live v TV, PC, alebo v mobile. Pozrite si prehľad všetkých dostupných možností, ako a kde sledovať zápasy slovenskej niké handball extraligy, MS v hádzanej či ME v hádzanej v tej najvyššej kvalite. 

SLEDUJTE ME V HÁDZANEJ LIVE S BONUSOM
TV Tipsport✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo
Niké TV✅ MobilLIVE ›20 € zadarmo

Ako sledovať ME v hádzanej mužov 2022?

ME v hádzanej mužov 2022 sa konajú od 13. do 30. januára na Slovensku a v Maďarsku. Ide o jednu z najväčších športových akcií na Slovensku v tomto roku a existuje niekoľko možností ako si pozrieť zápasy na šampionáte.

Zápasy môžete sledovať v priamom prenose cez livestream stávkových kancelárií Tipsport a Niké. Tie prevádzkujú svoje vlastné online televízie TV Tipsport a Niké TV.

Ďalšou možnosťou, ako si pozrieť ME v hádznej mužov je live prenos na TV programoch RTVS Šport, ČT Sport a Sport 1.

ME v hádzanej naživo na TV Tipsport

Hádzaná live dnes

Hádzaná live v TV

Hádzanú live v TV je možné sledovať hneď na niekoľkých športových programoch. Zápasy v priamom prenose ponúkajú TV kanály RTVS Šport live, ČT Sport, JOJ Šport či Sport 1 a Sport 2.

Hádzaná live prenos na RTVS Šport

Nová športová stanica RTVS Šport ponúka live prenosy z ME v hádzanej ale i MS v hádzanej. Okrem toho vysiela aj turnaj v hádzanej na olympijských hrách.

Nájdete tu tak tie najväčšie podujatia, ktoré môžete pozerať live v TV či online na webe RTVS úplne zadarmo.

Live hádzaná na ČT Sport

Česká športová televízia ČT Sport live podobne ako slovenská RTVS Šport vysiela TOP podujatia z hádzanej počas celej sezóny. Môžete sa takisto tešiť ma ME v hádzanej či MS v hádzanej mužov i žien.

Hádzaná live stream na Sport 1 a Sport 2

Športové stanice Sport 1 a Sport 2 majú vo svojom programe zápasy z turnaja ME v hádzanej mužov 2022, ktoré sa konajú na Slovensku a Maďarsku.

Okrem toho na kanáli Sport 2 live uvidíte zápasy Ligy Majstrov a na stanici Sport 1 live zase európsky pohár EHF či ďalšie stretnutia ligy majstrov.

Hádzaná Slovensko live na JOJ Šport

Zápasy hádzanej ponúkne aj nová športová stanica JOJ Šport live. Tento športový kanál je známy tým, že sa zameriava na live prenosy slovenských líg. Pozrieť si tu tak môžete napríklad slovenskú handball extraligu mužov, v ktorej účinkuje aj úspešný tím tatran prešov hádzaná live.

Hádzaná live stream v mobile

Alternatívou ku TV prenosom je live stream v mobile, vďaka ktorému môžete sledovať hádzanú live kdekoľvek sa nachádzate. Tento live stream ponúkajú online televízie stávkových kancelárií Tipsport a Niké.

Hádzaná livestream na TV Tipsport

Na TV Tipsport môžete sledovať livestream MS v hádzanej či ME v hádzanej mužov i žien. Online TV stávkovej kancelárie zvykne vysielať všetky zápasy na turnaji!

Návod, ako sledovať livestream zadarmo

  1. Kliknite tu a vytvorte si účet v Tipsporte
  2. Sledujte športové prenosy po dobu 7 dní zadarmo
  3. Potom si stačí staviť aspoň v hodnote 1.20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip pre vás: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na minimálne stávky s minimálnymi kurzami, takže môžete sledovať hokejovú extraligu úplne zadarmo!

SPUSTIŤ TV TIPSPORT ▷

Hádzaná live na Niké TV

Live hádzaná má najväčšie zastúpenie v stávkovej kancelárii Niké. Tá na svojej online televízii TV Niké vysiela najväčšie podujatia ako sú MS hádzaná ženy či ME v hádzanej mužov.

Hádzaná live Niké okrem toho svojim divákom ponúka exkluzívne live prenosy zo slovenskej Niké Handball Extraligy mužov. Pozrieť si tu tak môžete všetky zápasy z ligy.

Pre spustenie live prenosov je potrebné sa zaregistrovať a mať stavený tiket v hodnote 0,50 eur alebo kladný zostatok na účte vo výške minimálne 5 eur.

SPUSTIŤ TV NIKÉ ▷ 

Najvyššia basketbalová liga a hádzanáska liga naživo na TV Niké

Livesport hádzaná

Na výsledkovom portáli livesport.cz si môžete pozrieť aktuálny program zápasov, kompletné štatistiky, predzápasové kurzy, podrobné výsledky a mnoho ďalšieho z rôznych súťaží.

Hádzaná Slovensko live výsledky

Live výsledky Slovenska v Hádzanej v kvalifikácii či na vrcholových podujatiach môžete sledovať na výsledkovom portáli flashscore.sk Nájdete tu taktiež výsledky so slovenskej handball extraligy mužov a ďalších súťaží nielen v Európe.

YouTube hádzaná live

Na YouTube si môžete pozrieť zostrihy z viacerých zápasov hádzanej. Na YouTube kanáli The Home of Handball nájdete video záznamy zo zápasov európskeho pohára EHF, ME v hádzanej mužov a ďalších súťaží a turnajov.

VIDEO: Upútavka na ME v hádzanej 2022

Stavte si na hádzanú live s bonusom!

Stavte si na hádzanú live s bonusom a vyhrajte zaujímavé peniaze navyše. Staviť si môžete vo všetkých stávkových kanceláriách na Slovensku, ktoré majú platnú licenciu.

STAVTE SI NA HÁDZANÚ S BONUSOM
TIPSPORT20 € bez vkladuSTAV SI ›
FORTUNA30 € bez rizikaSTAV SI ›
NIKÉ20 € zadarmoSTAV SI ›
DOXXBET20 € bez rizikaSTAV SI ›
BETRING20 € bez rizikaSTAV SI ›
SYNOTTIP50 € bez rizikaSTAV SI ›

Zdroj: youtube.com, tipsport.sk, nike.sk, eurohandball.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest