Stávky na voľby do parlamentu 2023: Kde tipovať na voľby, príležitosti, kurzy

Stávky na voľby do parlamentu 2023 zaujímajú mnohých vášnivých tipérov. 30. septembra sa teda nebude rozhodovať iba o zložení Národnej rady Slovenskej republiky, ale aj o tisíckach tiketov. V našom článku vám ponúkame stručný prehľad info o tom, kde tipovať na voľby. 

Stávky na voľby

Posledné prieskumy pred parlamentnými voľbami 2023 máme za sebou, a tak si už tipéri môžu vyberať najzaujímavejšie stávky na voľby.

Odpoveď na otázku ako tipovať parlamentné voľby je jednoduchá; treba mať účet v jednej zo stávkových kancelárii na Slovensku, alebo si ísť staviť fyzicky do pobočky. Pozrite si v našom článku prehľad ponúk jednotlivých spoločností.

Kde tipovať na voľby

Stávky na voľby 2023 v Tipsporte

V Tipsporte môžete uzatvárať rôzne stávky na parlamentné voľby 2023. Nielen na ich víťaza či budúceho premiéra, ale aj na počet percent, volebnú účasť, počet zvolených subjektov do parlamentu atď..

Stávková kancelária Tipsport ponúka registračný bonus 20€ zdarma, fórum k parlamentným voľbám 2023 a dokonca aj súťaž k voľbám o nety, kde odhadujete počet percent jednotlivých politických strán.

Návod, ako tipovať na voľby v Tipsporte

 1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste sa do účtu
 2. Kliknite na sekciu „KURZY“
 3. Z ponuky v ľavom bočnom paneli vyberte „PARLAMENTNÉ VOĽBY 2023“
 4. Vyberte si z kurzovej ponuky vami preferovanú stávku

Tipsport ponúka najširšiu ponuku na parlamentné voľby a dokonca aj možnosť live tipovania. Nezabudnite taktiež využiť vstupný registračný bonus 20 € na prvé stávky.

Stávky na parlamentné voľby Tipsport

Ako tipovať na voľby vo Fortune

Aj stávková kancelária Fortuna má širokú kurzovú ponuku. Okrem základných stávok na víťazov si môžete tipnúť na počet získaných percent, volebnú účasť, či na to, ktorá strana získa viac percent.

Vo Fortune máte navyše po registrácii k dispozícii aktuálne atraktívny bonus – 50€ na prvú stávku úplne bez rizika. Ak vám tip nevyjde, Fortuna vám vráti peniaze v plnej výške.

Tipujte na voľby vo Fortune

 1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste sa do účtu
 2. Kliknite na sekciu „KURZOVÉ STÁVKY“
 3. V ľavom bočnom paneli vyberte „PARLAMENTNÉ VOĽBY“
 4. Z kurzovej ponuky si vyberte to, na čo si chcete staviť

Parlamentné voľby 2023 bonus bez rizika 50 EUR
Stavte si na parlamentné voľby v Doxxbete

V Doxxbete si viete staviť na parlamentné voľby, vďaka rôznym typom základných aj odvodených stávok, podobne ako v Tipsporte či Fortune. Ponuka tu nie je až taká široká, no kurzy sú lákavé.

Zaujímavé to môže byť najmä pre hráčov, ktorí v tejto stávkovej kancelárii ešte nemajú svoj vlastný účet. Doxxbet totiž dáva ako bonus 20€ stávku bez rizika pre novo registrovaných.

Stávky na voľby 2023 v Doxxbete

 1. Registrujte sa v Doxxbete a prihláste sa do účtu
 2. Kliknite na sekciu „KURZY“
 3. V ľavom bočnom paneli kliknite na „OSTATNÉ STÁVKY“
 4. Vyberte „Parlamentné voľby 2023“ a tipnite si na svojho favorita

Stávky na voľby v Niké

Aj v najstaršej stávkovej kancelárii na Slovensku – Niké si viete staviť na predčasné parlamentné voľby 2023. Tu si môžete staviť, samozrejme, na víťaza, prvého premiéra s dôverou po voľbách, počet percent, či umiestnenie do konkrétneho miesta.

Niké poteší nových tipérov, ktorí sa registrujú do ich radov, bonusom 20€ zadarmo na prvé stávky.

Tipnite si na voľby v Niké

 1. Registrujte sa v Niké na nike.sk a prihláste sa do účtu
 2. V hornej časti webu kliknite na „KURZY“
 3. V ľavom bočnom paneli kliknite na sekciu „POLITIKA“
 4. Vyberte si vami preferovanú stávku

Kurzy na parlamentné voľby

Kurzy na parlamentné voľby najviac favorizujú SMER-SD a Progresívne Slovensko. Tieto dva subjekty boli v posledných prieskumoch na prvých dvoch miestach a aj kurzy na nich sú preto vyrovnané.

Favoritom na post premiéra sú pochopiteľne lídri týchto dvoch spomínaných strán – najviac Róbert Fico, za ním je Michal Šimečka. Viac o stávkach na voľby môžete nájsť aj na špecializovanom webe stavkynavolby.sk.

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, doxxbet.sk, nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest