ATP Finals 2019: Stefanos Tsitsipas – Dominic Thiem 2:1 (VIDEO)

Vo finále ATP Finals bol úspešný grécky tenista Tsitsipas, ktorý porazil Rakúšana Thiema.  Tenisový duel Stefanos Tsitsipas – Dominic Thiem ONLINE  a tipovovať ste mohli na 7sport.sk.

ATP Finals –  finále dvojhry mužov, O2 Arena (Londýn, Anglicko)

Stefanos Tsitsipas – Dominic Thiem 2:1 (6:7, 6:2, 7:6)

Grécky tenista Stefanos Tsitsipas sa stal prvýkrát v kariére víťazom turnaja majstrov. Vo finále dvojhry v londýnskej O2 aréne zdolal ako nasadená šestka nasadenú päťku Rakúšana Dominica Thiema.

Víťazom ATP Finals 2019 sa stal Stefanos Tsitsipas

Na Turnaji majstrov Dominic Thiem porazil legendy Rogera Federera a Novaka Djokovića a prvé miesto v skupine mal isté pred posledným zápasom, v ktorom prehral proti Berretinimu. V semifinále však nepripustil žiadne prekvapenie a zdolal Alexandra Zvereva 7:5, 6:3.

TIP ❱ Program a výsledky Turnaja majstrov ›

Stefanos Tsitsipas vyhral svoju skupinu po víťazstvách nad Zverevom i Medvedevom a jedinú prehru utŕžil od Nadala pri bodovej rovnosti troch hráčov vďaka nelepšiemu pomeru setov. Potom dokázal prejsť v semifinále cez Rogera Federera 6:3, 6:4.

Zdroj: youtube, atptour.com