Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová odišli z dejiska MS. Spolu ale netrénovali. Prečo?

Zdieľaní

Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová sa presunuli zo Švédska do Nórska, aby sa pripravovali na obrovský slalom a slalom. Trénovali spolu? Spoločný tréning nechcela americká lyžiarka.

Tip: MS v alpskom lyžovaní 2019 v Aare – program a informácie

Mikaela Shiffrinová a Petra Vlhová budú favoritky na zlato

Slovenská reprezentantka Petra Vlhová sa po zisku striebornej medaily v kombinácii na majstrovstvách sveta v zjazdovom lyžovaní vo švédskom Aare, s celým svojim tímom presunula do Nórska, aby sa čo najlepšie pripravila na zostávajúce dva preteky.

V nórskom Trysilu sa pripravuje aj jej najväčšia rivalka Mikaela Schiffrinová, ale na spoločnom tréningu ich by ste ich neuvideli a Prečo? s kde v uplynulých troch dňoch trénovala obrovský slalom.

Našli sme tam výborné podmienky na nerušený tréning. V tomto stredisku sa pripravovala aj Mikaela Shiffrinová. Každý tím však mal k dispozícii inú sekciu kopca, keďže Mikaela nechcela s Petrou trénovať, povedal Boris Vlha, Petrin brat v rozhovore pre denník Šport.

Petra Vlhová sa v obrovskom slalome výrazne zlepšila

Petra Vlhová doposiaľ nepatrila k špičke v tejto disciplíne, ale víťazstvá v rakúskom Semmeringu a slovinskom Maribore ju vyniesli až na priebežnú tretiu priečku v hodnotení vo Svetovom pohári.

Kedy je na programe obrovský slalom žien, na MS v alpskom lyžovaní?

Prvé kolo obrovského slalomu žien začne vo štvrtok (14.2.) o 14.15. Druhé kolo je na programe o 17.45 h.

Zdroj: facebook

Zdieľaní

Pin It on Pinterest