Biatlon Oslo-Holmenkollen 2023, Nórsko – program, výsledky, poradie SP a VIDEO

Posledné preteky Svetového pohára v biatlone v sezóne 2021/22, sa budú tradične konať v nórskom Osle Holmnekollene. Na programe je posledných šesť závodov. Pozrite si program, výsledky a konečné poradie SP v biatlone Oslo-Holmenkollen 2022.

SP v biatlone Oslo-Holmenkollen 2023 – Nórsko

Posledné preteky SP v biatlone sa budú konať na legendárnom lyžiarskom štadióne Holmenkollen. Stredisko organizuje biatlon, skoky na lyžiach, bežecké majstrovstvá sveta, ale aj SP v alpskom lyžovaní.

TIP ❱ Program a výsledky SP v Biatlone 2022/23›

Fialková dnes

Paulína Fialková a jej sestra Ivona by nemali chýbať na poslednom kole Svetového pohára v biatlone. V minulom roku Paulína v stíhačke trafila všetkých dvadsať terčov a fantastický výkon ju vyšvihol na tretie miesto.

Oslo Holmenkollen Biatlon Slovensko

Zatiaľ ešte nie je známe, kto bude reprezentovať Slovensko na SP v biatlone Oslo-Holmenkollen. Nomináciu pred pretekmi zverejníme.

Biatlon Oslo-Holmenkollen 2023 – program a víťazi

SP V BIATLONE, OSLO-HOLMENKOLLEN
ŠTVRTOK 16. marec 2023
Šprint mužov 10 km 15:15h
PIATOK 17. marec 2023
Šprint žien 7,5 km 15:20h
SOBOTA 18. marec 2023
Stíhačka mužov 12,5 km 12:45h
Stíhačka žien 10 km 15:10h
NEDEĽA 19. marec 2023
Hromadný štart mužov 15 km 12:50h
Hromadný štart žien 12,5 km 15:10h

Biatlon Oslo-Holmenkollen výsledky

ŠPRINT MUŽOV:

ŠPRINT ŽIEN:

STÍHAČKA MUŽOV:

STÍHAČKA ŽIEN:

HROMADNÝ ŠTART MUŽOV:

HROMADNÝ ŠTART ŽIEN:

Priebežné poradie SP v biatlone 2022/23

Priebežné poradie budeme aktualizovať po pretekoch

MUŽI

ŽENY

Kde sledovať biatlon naživo – TV, online, live stream

Pozrite si dostupné možnosti ako sledovať SP v biatlone naživo z nórskeho strediska Oslo-Holmenkollen, v mobile, TV, alebo PC.

SP v biatlone live stream zadarmo

Novinkou v tejto sezóne je, že stávková kancelária Tipsport bude vysielať preteky SP v biatlone live stream zadarmo na svojej online TV Tipsport.

Sledujte preteky Svetového pohára v biatlone naživo už dnes. Stačí sa zaregistrovať na tipsport.sk a môžete sledovať najlepších biatlonistov a biatlonistky online na internete – pc, tablet a mobil.

Najväčšou výhodou je to, že pri sledovaní športového live prenosu môžete tipovať, alebo získať 20€ zadarmo.

Postup ako sledovať biatlon live na TV Tipsport zadarmo?

  1. Kliknite tu a registrujte v Tipsporte
  2. Po úspešnej registrácii sledujte live streamy po dobu 7 dní zadarmo.
  3. Potom si stačí prestávkovať mesačne min. 1,20 EUR
  4. Navyše od Tipsportu po registrácii získate 20 EUR zadarmo na prvé stávky
  5. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate za registráciu použite na sledovanie celej biatlonovej sezóny!

Spustiť TV Tipsport ⇒

Svetový pohár biatlon live RTVS

SP v biatlone naživo môžete sledovať na viacerých platformách. Preteky z posledných pretekov SP Oslo-Holmenkollen bude vysielať v priamom prenose RTVS Šport live.

Livestream z biatlonových pretekov môžete sledovať cez oficiálny web Slovenskej televízie aj na Vašich mobiloch, tabletoch, alebo PC.

Stream je dostupný len na území SR.

SP biatlon live Eurosport

Živý prenos zo SP v biatlone bude vysielať aj stanica Eurosport live na svojej českej verzii, ktorá je v Čechách a na Slovensku dostupná u viacerých poskytovateľov TV.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Biatlon online môžete sledovať aj na PC, mobile, tablete cez platenú službu Eurosport. Ak máte, alebo chcete si založiť účet, potom môžete pozerať športový kanál.

Táto služba je platená, mesačné predplatné stojí 4,99€ a ročné 24,99€. Je to veľmi jednoduché, stačí sa len zaregistrovať.

Biatlon naživo ČT Sport

Živé prenosy z biatlonu odvysiela v TV aj český športový kanál ČT Sport live. Ak sa nachádzate na území Česka, tak online vysielanie môžete sledovať aj na oficiálnej stránke Českej televizie.

Biatlon dnes – aktuálne výsledky a novinky

Všetky dôležité výsledky, štatistiky a novinky zo sezóny 2022/2023 v biatlonu môžete sledovať na oficiálnych kanáloch IBU.

Biatlon info SP Oslo-Holmenkollen

V hlavnom meste Nórska Osle, sa pod kopcom Holmenkollen koná posledné kolo svetového pohára. V stredisku prebiehajú lyžiarske preteky už roku 1892 a dnešný vzhľad dostal Dnešný moderný vzhľad však areál dostal až vďaka rekonštrukcii pred Majstrovstvom sveta v klasickom lyžovaní v roku 2011.

Oslo patrí k tým najčastejším hostiteľom Svetového pohára. Biatlonisti na Holmenkollene od ročníka 1995/1996 nepretekali len v dvoch sezónach. Majstrovstvá sveta hostila Národná aréna Holmenkollen samostatne trikrát, naposledy v roku 2016.

Kde sledovať biatlon naživo – TV, online, live stream

SP v biatlone naživo môžete sledovať na viacerých platformách. Preteky z posledného kola v Osle, bude vysielať v priamom prenose RTVS na Dvojke.

Livestream z biatlonových pretekov môžete sledovať cez oficiálny web Slovenskej televízie aj na Vašich mobiloch, tabletoch, alebo PC. Stream je dostupný len na území SR.

SP biatlon live Eurosport

Živý prenos zo SP v biatlone bude vysielať aj stanica Eurosport na svojej českej verzii, ktorá je v Čechách a na Slovensku dostupná u viacerých poskytovateľov TV.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Biatlon online môžete sledovať aj na PC, mobile, tablete cez službu Eurosport player. Ak máte, alebo chcete si založiť účet, potom môžete pozerať športový kanál prostredníctvom Eurosport playeru.

Táto služba je platená, mesačné predplatné stojí 4,99€ a ročné 24,99€. Je to veľmi jednoduché, stačí sa len zaregistrovať.

Biatlon naživo ČT Sport

Živé prenosy z biatlonu odvysiela v TV aj český športový kanál ČT Sport. Ak nemáte možnosť sledovať biatlon naživo v TV, tak jednou z možností ako sledovať je na našom webe v kategórii online prenosy.

Biatlon dnes – aktuálne výsledky a novinky

Všetky dôležité výsledky, štatistiky a novinky zo sezóny 2021/2022 v biatlonu môžete sledovať na oficiálnych kanáloch IBU.

Biatlon info SP Oslo-Holmenkollen

Top strediskom v biatlone je SP Oslo-Holmenkollen, ktorý je pre pretekárov jedným z nezabudnuteľným momentom. V hlavnom meste Nórska sa týči kopec Holmenkollen, ktorý je vrcholom lyžovania a aj biatlonu.

Oslo patrí k tým vôbec najčastejším hostiteľom Svetového pohára v biatlone. Na Holmenkollene sa od ročníka 1995/1996 nepretekalo len v dvoch sezónach. MS v biatlone hostila národná aréna trikrát, naposledy v roku 2016.


Výsledky SP biatlone Oslo-Holmenkollen

Paulína Fialková v stíhačke podala fantastický výkon ktorý ju vyšvihol na tretie miesto. Veľká škoda, že je forma prišla až na konci sezóny.

Šprint žien

1. Tiril Eckhoff (NOR) 21:28.3, 2. Lisa Theresa Hoser (AUT) +7.0, 3. Marte Olsbu Roeiseland (NOR) +9.4 … 8. Paulína Fialková +1:02.4, 25. Ivona Fialková  +1:51.4, 69. Zuzana Remeňová (všetky SVK) +4:10.7

Šprint mužov

1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 25:27.1, 2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +22.4, 3. Sebastien Samuelsson (SWE) +26.5 … 59. Šimon Bartko +3:03.4, 68. Tomáš Sklenárik +3:35.4, 78. Michal Šíma (všetci SVK) +4:12.2

Stíhačka žien

1. Tiril Eckhoff (NOR) 29:55.7, 2. Marte Olsbu Roeiseland (NOR) +24.9, 3. Paulína Fialková +50.5, 18. Ivona Fialková (obe SVK) +2:40.7

Stíhačka mužov

1. Erik Lesser (GER) 332:03.8, 2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +9.4, 3. Sturla Holm Laegreid (NOR) +22.7 … Šimon Bartko (SVK) +1. kolo

Hromadný štart žien

1. Justine Braisaz-Bouchet (FRA) 35:20.8, 2. Franziska Preuss (GER) +7.8,  3. Marte Olsbu Roeiseland (NOR) +8.624.9, …  19. Paulína Fialková (SVK) +1:47.1

Hromadný štart mužov

1. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 38:31.2, 2. Sturla Holm Laegreid (NOR) +0.5,  3. Emilien Jacquelin (FRA) +13.4

Víťazstvo Anastasie Kuzminovej Oslo 2019 VIDEO

ONLINE PRENOS: Svetový pohár v Biatlone, Oslo-Holmenkollen 2022: Hromadný štart mužov naživo (dnes 20.3.)

Zdroj: ibu.com, rtvs, eurosport

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest