Clash of the Stars live – PPV, online v mobile, LIVE stream, záznam a video

Clash of the Stars je ďalšou organizáciou, ktorú chce mnoho fanúšikov bojových športov sledovať live. Pozrite si v našom článku všetky dostupné možnosti, kde nájdete PPV (pay per view), kde si pozrieť záznam či video a ako sledovať tvrdé súboje online v mobile! 

TIPNITE SI NA CLASH ▷

Clash of the Stars live

Clash of the Stars live nie je síce možné sledovať toľkými spôsobmi, ako napríklad Oktagon MMA alebo RFA, no aj napriek tomu sa však teší veľkej popularite podobne, ako u nás Fight Night Challenge live.

Pozrite si nižšie všetky dostupné možnosti, ako sledovať jednotlivé podujatia Clash of the Stars naživo.

Najbližší turnaj sa uskutoční 22. júna 2024 od 17:30h v ostravskej Ostrava Arena.

Bonus Tipsport Clash of the stars

Kde sledovať Clash of the Stars

Clash of the Stars online

Ak sa nemôžete sledovať Clash of the Stars osobne v hľadisku, tak je tu stále možnosť sledovať zápasy online cez internet, a to dokonca aj vo vašom mobile na oficiálnom webe clashofthestars.tv.

Clash of the Stars PPV

PPV (pay per view), číže platba za pozretie prenosu Clash of the Stars vás vyjde na cca 10 eur (249 kč). V tejto sume máte zahrnutú aj možnosť pozrieť si zápasy zo záznamu.

Clash of the Stars cena

Cena za sledovanie PPV Clash of the Stars je rôzna. V prípade, že zaplatíte 249 kč, tak dostanete možnosť si pozrieť zápasy v HD kvalite 720p a sledovať záznam iba maximálne 24 hodín po skončení turnaja.

Ak si máličko priplatíte, tak v hodnote 269 kč si zápasy budete môcť vychutnať v HD kvalite 1080p a záznam zápasov budete mať k dispozícii až 7 dní po skončení podujatia.

TIP ❱ Kde sledovať MMA naživo ›

Clash of the Stars záznam

Záznam z Clash of the Stars môžete sledovať na vyššie spomínanej stránke clashofthestars.tv. Doba, počas ktorej môžete sledovať záznam sa odvíja od toho, ktoré PPV si zvolíte.

Lacnejšie PPV znamená možnosť sledovania záznamu maximálne 24 hodín po skončení zápasov. Drahšie PPV vám umožní záznam si pustiť kedykoľvek do 7 dní od skončenia duelov.

Clash of the Stars video

Video zo zákulisia Clash of the Stars – rozhovory, tlačové konferencie, staredowny atď. si môžete vychutnať na oficiálnom YouTube kanáli organizácie.

Clash of the Stars TV na YouTube ponúka aj tlačové konferencie k jednotlivým podujatiam či špeciálne štúdia pred turnajmi s rôznymi zaujímavými hosťami.

Bonus Tipsport Clash of the stars

Clash of the Stars live v TV

Live v TV nie je možné sledovať zápasy Clash of the Stars, podobne ako pri väčšine organizácii z MMA kalendára.

Clash of the Stars aktuality

Aktuality z Clash of the Stars o jednotlivých podujatiach, zápasoch a bojovníkoch, ktorí v tejto organizácii nastúpia, vrátane rozhovorov môžete sledovať na oficiálnych stránkach.

Zdroj: clashofthestars.tv, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest