Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov, bude megazápas histórie UFC (VIDEO)

Zdieľaní

Megazápas histórie Ulitmate Fighting Championship (UFC). Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor sa uskutoční v Las Vegas 7. októbra skoro ráno. Obaja borci sa proti sebe postavia do oktoganu a budú bojovať o titul ľahkej váhy.

Conor McGregor sa vracia do UFC

Conor McGregor si dal po boxerskom zápase proti Floydovi Mayweatherovi (Conor prehral TKO), od UFC 23-mesačnú pauzu a aj preto v zápase tisícročia je favoritom na víťazstvo Khabib Nurmagomedov. To však neznamená, že iba oddychoval a užíval si zarobené peniaze. Írsky bojovník nasadil tvrdý tréningový režim.

Prehrá Khabib Nurmagomedov prvý fight?

Khabib Nurmagomedov (30) je prvým moslimom, ktorý získal titul v UFC. Jeho drvivá bilancia pritom naháňa strach – 26 zápasov a 26 výhier.

Kto je favorit?

Obidva sú úplne rozdielny. Conor McGregor je skvelý v postoji. Vie svojho protivníka zaskočiť svižnými kopmi, alebo svojou rýchlou ľavačkou. Nurmagomedova sila spočíva v boji na zemi, kam súpera položí behom niekoľkých sekúnd a potom ho zakliesni v páke, alebo mu nasadí niekoľko úderov päsťami.

Kde sledovať zápas McGregor vs Nurmagomedov live?

Celý galavečer vysiela v priamom prenose stanica Nova Sport 2.

Khabib vs. McGregor: Pozrite si ako to celé vznikalo

Aké sú pravidlá zápasu

Súperi sa proti sebe stretnú v piatich kolách po piatich minútach s minútovou prestávkou. Zápas však samozrejme môže skončiť po pár sekundách, knokautom, submission (páky na zemi) ak bojovník odklepe, TKO atď.

Kde sa zápas koná?

Na rovnakom mieste, kde McGregor nastúpil do boxerského ringu s Floydom Mayweatherom, v ktorom v 10. kole prehral TKO. Teda v T-Mobile Aréne v americkom Las Vegas, s kapacitou pre 20 tisíc divákov.

Kto získa titul šampióna UFC v ľahkej váhe?

Conor McGregor: Páči sa mi to (Like)
Chabib Nurmagomedov: Zdieľať (Share)
Ani jeden, zrodí sa remíza: Komentovať (Comment)

Hlasujte na Facebooku ⇓⇓⇓

Zdroj: ufc, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest