Fight Night Challenge 4 (13.5.) – výsledky, karta, program FNC 4

Fight Night Challenge 4 – bol ďalší turnaj bojovej organizácie FNC, ktorý sa konal 13.5.2023 v Trnave. V našom článku nájdete už klasicky všetky podstatné info. Ak chcete vedieť, aká bola zápasnícka karta a výsledky jednotlivých súbojov – čítajte ďalej!

Fight Night Challenge 4

Organizácia bojových športov Fight Night Challenge prišla už so svojim štvrtým turnajom, ktorý niesol názov Fight Night Challenge 4.

V trnavskej Mestskej športovej hale sa 13. mája diváci naplno zabávali. Toto podujatie ukázalo presne týždeň pred Oktagon 43 množstvo kvalitných aj kontroverzných boxerských súbojov.

Videli sme odvetu Bartl vs. Ryšavý, do sveta bojových športov sa vrátil aj Attila Végh a aby toho nebolo málo, mal Rytmus zápas v boxe proti krstnému otcovi českého MMA.

FNC 4 – prehľad

Fight night challenge Trnava

Vizitka štvrtého podujatia Fight night challenge v poradí, ktoré tentokrát hostila Trnava. Pozrite si nižšie zloženie jednotlivých zápasov, ich výsledky a video.

FIGHT NIGHT CHALLENGE 4
Termín 13. mája 2023
Miesto Trnava, Mestská športová hala
Disciplína Box
Bojovníci Attila Végh, Marek Bartl, Karol Ryšavý, Erik Spicely…
Online prenos PPV
Off.web fightnightchallenge.eu

Fight Night Challenge 4 program

Fight Night Challenge 4 program sa začal klasicky od 18:00h. Na pláne bolo 11 boxerských zápasov a aj jeden ženský súboj k tomu, ktorý sa však zrušil pre zranenie Jany Zemanovej.

Na poslednom podujatí Fight Night Challenge 3 sa odohral aj tzv. slap fight (fackovaná), avšak po vzniku organizácie Red Face, ktorá je na tento šport zameraná, sme tu už nič podobné nevideli.

Nižšie si môžete pozrieť ako vyzerala kompletná fight night challenge 4 karta s výsledkami a konkrétnymi zápasmi s váhovými kategóriami.

Fight night challenge 4 karta

Fight night challenge 4 karta zahŕňala naozaj lákavé mená, ktoré pritiahli pozornosť milovníkov bojových športov. Jedným z ťahúňov večera bol Attila Végh a jeho súboj proti ďalšiemu MMA veteránovi – Ericovi Spicelymu, ktorý Végh zvládol na body 3:0.

Na karte sa objavili aj ďalšie známe zápasnícke mená – MMA bojovníci Bartl a Ryšavý, ktorých odveta bola jedným z vrcholov večera a Bartl vrátil Ryšavému porážku z r. 2021.

Dobrý zápas predviedli kvalitní amatérski boxeri Takács a Tankó. Nechýbali ani osobnosti zo sveta šoubiznisu, no Rytmus sa musel skloniť pred umením otca českého MMA – Petra „Monster“ Kníže.

FNC TRNAVA FIGHT CARD

Kompletná FNC Trnava fight card so všetkými zápasmi a informáciami o váhových kategóriách. Pozrite si výsledky súbojov, ktoré sa všetky odohrávali v boxe.

FNC 4 KARTA (od 18:00h)
Catchweight (do 95kg) Patrik „Rytmus“ Vrbovský vs. Peter „Monster“ Kníže na body (3-0)
Catchweight (do 98kg) Attila Végh vs. Eric Spicely na body (3-0)
Open Weight Karol Ryšavý vs. Marek Bartl na body (3-0)
Catchweight (do 75kg) Denis Farkaš vs. Denis Gondžala na body (3-0)
Catchweight (do 105kg) Pavol „Pali Hari“ Vaško vs. Adam „Dynamic“ Jozef diskvalifikácia za nepovolený úder
Catchweight Adam „Bergino“ Berger vs. Radek Roušal Berger zranenie po 1. kole
Catchweight (do 100kg) Branislav Martanovič vs. Michal Mošpan K.O. v 1. kole
Catchweight (do 66kg) Jana Zemanová vs. Dagmar Kubinová zrušené pre zranenie Zemanovej
Catchweight (do 68kg) Viliam Tankó vs. Michal Takács na body (3-0)
Catchweight (do 75kg) Nathan vs. Šimon Koleň na body (3-0)
Catchweight (do 123kg) Ján Murcin vs. Ivan Lipkovics K.O. v 1. kole
Catchweight (do 71kg) Marián Mišalko vs. Filip Hačko na body (2-1)
Catchweight (do 71kg) Jozef Kostúr vs. Ilčo Kostovski na body (2-1)

Fight night challenge 4 výsledky

FNC4 výsledky nájdete v našej fight card vyššie, kde sme aktualizovali všetky výsledky.

Poradie zápasov fight night challenge

Poradie zápasov fight night challenge by malo byť približne rovnaké, aké vidíte vo fight card (zdola nahor). Je však dobré sledovať celý večer od začiatku až do konca, aby vám v prípade náhlych zmien neušiel zápas vášho favorita.

Ako sledovať fight night challenge 4?

Podujatie Fight night challenge 4 môžete sledovať online cez internet len cez PPV prenos. Pozrite si nižšie všetky dôležité informácie o tom, ako spustiť prenos.

Fight night challenge live PPV

Fight night challenge live PPV (pay-per-view) môžete sledovať potom, čo si cez oficiálny web fightnightchallenge.eu zaplatíte prenos. PPV stojí 9,99€ ako zvyčajne a prenos bude streamovaný cez oktagon.tv.

Fight Night Challenge záznam

Fight Night Challenge záznam zo zápasov nájdete po niekoľkých dňoch od skončenia podujatia na ich oficiálnom YouTube kanáli. Ihneď môžete mať záznam k dispozícii, ak máte zaplatené PPV na oktagon.tv.

Fight night challenge 4 live stream Fortuna TV

Fight night challenge 4 live stream tentokrát nebude vysielať Fortuna TV a zápasy si tak pozriete len cez oficiálne PPV. Môžete však získať skvelý bonus 100 eur bez rizika na prvé stávky!

CHCEM BONUS 100 EUR ▷

Fortuna bonusy na Fight Night Challenge 4

Fight night challenge 4 pravidlá

Večer bojových športov FNC 4 prinesie jedenásť boxerských zápasov. Ako býva zvykom pôjde o box na 4. kolá s dĺžkou jedného kola tri minúty.

Ak sa niektorému z bojovníkov stane, že bude trikrát odpočítavaný, tak automaticky súboj prehráva. Samozrejme, platia tu bežné boxerské pravidlá, čiže nie sú povolené údery pod pás, za hlavu, kopy nohou, či údery hlavou alebo lakťom.

TIP ❱ Kde sledovať BOX naživo ›

Fight night challenge 4 zápasy

Fight Night Challenge 4 zápasy – na pláne ich je jedenásť. Desať mužských boxerských súbojov a jeden ženský. Nižšie nájdete prehľad tých najočakávanejších.

Rytmus box na FNC 4

Rytmusov box na FNC 4 bol opäť ostro sledovaný. Legenda slovenského rapu mala nastúpiť na Fight night challenge 3, ale kvôli chorobe zápas s maďarským raperom Curtisom.

Teraz Rytmus vyzval tzv. krstného otca českého MMA, ktorým je Peter „Monster“ Kníže. Monster sa zmiešaným bojovým umeniam venoval už v 90-tych rokoch a jeho bilancia v klietke je 13 výhier z 15 profi zápasov.

Jednu z dvoch prehier mu uštedril v roku 2013 Karlos Vémola. O Monsterovi je známy aj príbeh, že raz absolvoval MMA zápas, ktorý trval dlhých 55 minút. Rytmusa teda nečakalo v jeho štvrtom profi zápase nič ľahké a prehra 0:3 na body je toho jasným dôkazom. Nateraz má bilanciu v profi ringu – 1 výhra a 3 prehry.

Attila Végh vs. Eric Spicely

Attika Végh vs. Eric Spicely bol zaujímavým súbojom dvoch veteránov bojových športov. Végha predstavovať nemusíme a jeho americký protivník Spicely má profi MMA bilanciu – 13 výhier a 8 prehier, pričom šesť zápasov absolvoval v UFC.

Végh stál naposledy v ringu v júni 2022 proti Emanuelovi Newtonovi na Fight Night Challenge 2. Aj teraz chcel vyhrať, čo sa mu podarilo a dobre sa naladil na odvetu storočia medzi ním a Vémolom, ktorá by sa mala konať koncom roka.

VIDEO: Végh vs. Newton na FNC 2

Karol Ryšavý vs. Marek Bartl 2

Karol Ryšavý vs. Marek Bartl odveta sa konečne odohrala na podujatí FNC 4. Táto dvojka má spolu dlhšiu spoločnú históriu plnú vzájomne ostrých vyjadrení a verejných odkazov.

V júni 2021 totiž Ryšavý zdolal Bartla na podujatí Oktagon 25 a odvtedy je rivalita medzi nimi na maxime. Odveta bola preto už viackrát plánovaná, naposledy v decembri na FNC 3, no Ryšavý ju vtedy zrušil kvôli zraneniu.

Dvaja kohúti z konkurenčných gymov Spartakus Fight Gym (Ryšavý) a Octagon Fighting Academy (Bartl) sa teda 13. mája v Trnave postarali o tvrdý boj, ktorý lepšie zvládol Bartl a triumfoval 3:0 na body.

VIDEO: Ryšavý vs. Bartl na Oktagon 25

Haklová vs. Kubinová box

Ženský zápas na fight night challenge 4 mali obstarať najpr Monika Haklová vs. Dagmar Kubinová. Ide o dve bývalé účastníčky reality show Farma, pričom Haklová účinkovala v 2. sérii a Kubinová v tej doteraz poslednej – štrnástej.

Obe sa aktuálne prezentujú ako influencerky na sociálnych sieťach, preto určite rady prijali túto ponuku na ďalšie zviditeľnenie sa. Naposledy sa na FNC 3 v ringu stretli speváčky Aless vs. Mirgová.

Tento zápas sa nakoniec nekonal pre Haklovej odstúpenie a taktiež ani náhradný fight nevyšiel, keď mala proti Kubinovej nastúpiť Jana Zemanová, no taktiež ešte pred začiatkom turnaja odstúpila pre zranenie.

Viliam Tankó vs. Michal Takács

Boxerský súboj Viliam Tankó vs. Michal Takács mal potenciál byť boxerským vrcholom tohto večera. Obaja borci sú totiž dlhoročne známi slovenskí reprezentanti a viacnásobní majstri republiky.

Ide o doslova ikony amatérskeho boxu v našich končinách. Takács je 18-násobným majstrom Slovenska a viackrát nás reprezentoval aj na ME či MS. Tankó získal slovenských titul 15-krát a má bronzovú medailu z ME aj z Európskych hier v Baku.

Odborníci z prostredia boxu tvrdia, že tento zápas mal byť sviatkom boxerského umenia. Takács ho nakoniec zvládol prekvapivo jasne – 3:0 na body.

Fight Night Challenge 4 vstupenky

Vstupenky na Fight Night Challenge 4 si môžete zakúpiť na stránkach známeho portálu predpredaj.sk. Lístky na večer FNC 4 Trnava stoja od 20€ do 249€ v závislosti od kategórie.

Mestská športová hala v Trnave má kapacitu od 1700 do 2500 divákov vzhľadom na podujatie, ktoré sa v nej koná.

FNC 4 Trnava info

Všetky info o podujatí FNC 4 Trnava nájdete aj na oficiálnych kanáloch organizácie Fight Night Challenge. Sledujte ich web a sociálne siete, pretože tu vám neujde žiadna aktualita.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest