Fight Night Challenge 3 (27.12.2022) Brno – fight card, výsledky, VIDEO

Fight Night Challenge 3 – tretí turnaj organizácie FNC, ktorý sa konal 27.12. v Brne. Videli sme zápasy skúsených bojovníkov, ale aj celebrít z hudobného biznisu. Pozrite si kompletné výsledky fight card v našom článku! 

KONEČNÉ VÝSLEDKY ↓

Fight Night Challenge 3 dnes

Fight Night Challenge 3 dnes bude rezonovať v médiách, keďže išlo o skvelú šou plnú kontroverzných súbojov. Táto bojová organizácia totiž nie je len primárne športovo zameraná ako napríklad Oktagon MMA.

Diváci boli svedkami dvoch knockoutov – jeden v podaní Vlasťa Čepa, ktorý svojho súpera Ivana Vičiča ukončil už v 1. kole a K.O. uštedril aj raper Flexking v najočakávanejšom súboji večera Baronovi z reality show Farma.

Aj keď Rytmus zápas zrušil, tak top celebritné obsadenie mal súboj dvoch obľúbených speváčok Mirgová vs. Aless, ktorý kvalitným výkonom na body ovládla prvá menovaná. Na turnaji sme videli aj prvý krát Slap Fight, teda fackovanú.

Fight Night Challenge 3 (27.12.2022)

Fight Night Challenge Brno

Vizitka tretieho podujatia organizácie Fight Night Challenge, ktoré hostilo české Brno a to 27. decembra 2022. Pozrite si mená bojovníkov, fight card, výsledky duelov a video zo zápasov.

FIGHT NIGHT CHALLENGE  3
Termín 27.12.2022
Miesto Zoner BOBYHALL
Disciplína Box, Slap Fight
Bojovníci Vlasťo Čepo, Václav Sivák, Michal Martínek, Alex Cverna…
LIVE prenos PPV
Livestream Fortuna TV (len v SR)
Organizátori Evency, Spartakus Fight Gym

Fight Night Challenge zápasy

Fight Night Challenge zápasy priniesli aj na tomto podujatí zaujímavé súboje. Nakoniec sa v nich však nepredstavil v hlavnom súboji raper Rytmus, ktorý bol aj súčasťou Fight Night Challenge 2.

Rytmus mal nastúpiť proti maďarskému raperovi Curtistovi, no podľa vlastných slov je dlhodobo chorý a zápas by neudýchal. Namiesto tohto súboja bol hlavným zápasom Čepo vs. Vičič, ktorý ovládol Vlasťo Čepo knockoutom v 1. kole.

Vo fight card nižšie si môžete pozrieť, kto proti komu nastúpil v rámci FNC 3 a kompletné výsledky zápasov.

FIGHT NIGHT CHALLENGE VÝSLEDKY

Fight Night Challenge výsledky nájdete v tabuľke nižšie. Tri dni pred podujatím bol narýchlo pridaný zápas Kristián Mesíček vs. Šimon Koleň, medzi dvoma súťažiacimi z reality show Farma.

HLAVNÁ KARTA (19:00)
Box Vlasto Čepo – Ivan Vičič K.O. v 1. kole
Box Frayer Flexking – Imrich „Baron“ Štefaník K.O. v 2. kole
Slap fight Matej „Kiry the King“ Király vs Tomáš „Drevorubač“ Vaľko Na body
Box Alexander Cverna – Michal Zátorský Na body
Box Erik Tresor – Martin Valihora Na body
Box Marek Bartl – Robert Pukač Na body
Box Dominika Mirgová – Aless Capparelli Na body
Box Joseph Kostúr – Erik Tlkanec Na body
Box Kristián Mesíček – Šimon Koleň Remíza
FREE PRELIMS
Box Tommy Zold – Marian Mišalko Na body
Box David Zold – Dodo Koller Na body

Fight Night Challenge 3 video

Pozrite si video z Fight Night Challenge 3, ako Frayer Flexking uštedril prvý knockout večera svojmu súperovi Baronovi.

Viac videí z celého večera nájdete na oficiálnom instagramovom profile – @fightnightchallenge.

Fight Night Challenge záznam

Fight Night Challenge záznam zo zápasov nájdete po niekoľkých dňoch na oficiálnom YouTube kanáli, alebo si ho môžete kúpiť na oktagon.tv.

Cena záznamu je 9.99 EUR.

Fight Night Challenge tlačovka

Fight Night Challenge tlačovka sa konala s bojovníkmi na FNC3 tesne po skončení podujatia. Pozrieť si ju môžete na videu nižšie.

VIDEO: FNC 3 pozápasová tlačovka

Ako sledovať Fight Night Challenge?

Fight Night Challenge môžete už tradične sledovať cez oficiálne PPV organizácie FNC. To si budete môcť kúpiť prostredníctvom oficiálneho webu organizácie – fightnightchallenge.eu, pár dní pred samotným podujatím.

Za 10€ nemáte k dispozícii iba live stream zo všetkých zápasov, ale aj možnosť pozrieť si tento večer zo záznamu aj niekoľko dní po skončení podujatia.

Fight night Challenge live stream Fortuna TV

Fight Night Challenge 3 live stream odvysiela na svojej internetovej televízií stávková kancelária Fortuna TV zadarmo, ale iba na Slovensku. Ak si vsadíte na zápasy môžete nielenže vyhrať, ale sledovať celý turnaj online na mobile, PC, alebo tablete.

SLEDUJTE FNC 3 LIVE ZADARMO ▷

Návod, ako pozerať FNC zadarmo

  1. Registrujte sa vo Fortune a prihláste do svojho účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BOJOVÉ ŠPORTY“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

Fight Night Challenge 3 online zadarmo

Na turnaji Fight Night Challenge online zadarmo uvidíme na oficiálnom YouTube kanáli prvé dva súboje celkom zadarmo.

V tomto prípade uvidíme zápasy  Tommy Zold vs. Mišalko a David Zolo vs. Koller a začiatok je naplánovaný na 18:00h.

Fight Night Challenge 3 pravidlá

Na galavečeri FNC 3 sa všetky zápasy uskutočnia v boxe. Malo by sa tradične bojovať na 4. kolá po 3. minúty a výsledkom duelu môže byť aj remíza.

Ak je niekto odpočítavaný v jednom kole 3x, tak automaticky prehráva duel. Oproti MMA sú zakázané akékoľvek údery pod pás, za hlavu, údery nohou, hlavou a lakťom.

TIP ❱ Kde sledovať BOX naživo ›

Bojovníci na FNC 3

FNC 3 prinesie ďalšie neskutočne zaujímavé mená z prostredia bojových športov, no taktiež z prostredia šoubiznisu.

Zápas Václav Sivák – majster sveta v kickboxe proti MMA zápasníkovi Tomášovi Deákovi, sa pre zranenie Deáka zrušil a pribudol prvý Slap fight (fackovaná) medzi Matejom Király a Tomášom Vaľkom.

Do zápasu nastúpi aj bývalý šampión Oktagonu – Michal Martínek, alebo český ťažkotonážnik Alex Cverna v súboji „Dávida s Goliášom“ proti o 50 kíl ľahšiemu profesionálnemu boxerovi Michalovi Zátorskému.

Patrik „Rytmus“ Vrbovský svoj štvrtý zápas v ringu na poslednú chvíľu zrušil a namiesto toho sa proti sebe v boxe postavia dvaja MMA zápasníci – Vlasťo Čepo vs. Ivan Vičič a na rad príde aj historicky prvý ženský duel medzi Aless a Dominikou Mirgovou.

  • Fight Night Challenge zápasníci: Aless Capparelli (speváčka), Dominika Mirgová (speváčka), Erik Tresor (raper), Martin Valihora (hudobník), Alexander Cverna (MMA zápasník), Michal Zátorský (boxer), Tomáš Hron (kickboxer), Michal Martínek (MMA zápasník), Marek Bartl (MMA zápasník), Róbert Pukač (MMA zápasník), Frayer Flexking (raper), Imrich „Baron“ Štefaník (účastník reality show Farma 14), Vlasťo Čepo (MMA zápasník)…

Fight Night Challenge 3 Rytmus box

Rytmusov box na Fight Night Challenge 3 neuvidíme. Slovenský raper mal nastúpiť proti maďarskému raperovi Curtisovi, ale kvôli dlhotrvajúcej chorobe duel zrušil. Náhradný termín zatiaľ nie je známy.

Rytmus je prvý slovenský raper, ktorý vyskúšal box priamo v ringu a to v roku 2018 v už legendárnom zápase Rytmus vs. Marpo.

Odvtedy sa stal tvárou novej organizácie Fight Night Challenge, kde ho najprv porazil Gábor Boraros, no v rámci druhého podujatia FNC v lete tohto roka zdolal Rytmus svojho rapového rivala Molocha.

Vlasťo Čepo vs. Ivan Vičič

Vlasťo Čepo vs. Ivan Vičič na FNC 3 je novým hlavným zápasom. Stretnú sa dvaja MMA zápasníci v boxe, pričom srbský zápasník Vičič bude mať váhovú prevahu, keďže sa jedná o tzv. „ťažkotonážnika“.

Ide o súboj v ťažkej váhovej kategórii, no pre Čepa môže hovoriť jeho boxerská minulosť, keďže tomuto športu sa venoval ešte pred MMA.

Fight Night Challenge Slap fight, fackovaná

Na turnaji Fight Night Challenge 3 bude mať premiéru Slap Fight, teda fackovaná. Dvaja aktéri sa postavia proti sebe a budú si rozdávať tvrdé facky.

V súboji sa predstavia Matej Király, ktorý na turnaji FNC 2 boxoval s Pirátom Krištofičom a Tomáš Vaľko nedávno odboxoval zápas bez rukavíc.

Aless vs. Dominika Mirgová box

Do boxerského ringu nastúpia aj dve slovenské speváčky – Aless vs. Dominika Mirgová. Tieto dámy budú historicky prvými ženami na podujatí Fight Night Challenge.

Obe majú množstvo priaznivcov, takže tento zápas bude určite taktiež mediálne výrazne sledovaný. Aless sa na tento duel pripravuje v bratislavskej Octagon Fighting Academy a Dominika Mirgová v trnavskom Spartakus Fight Gym, ktorý má na starosti Attila Végh. Práve on údajne s nápadom na zápas prišiel.

Bartl vs. Pukač na Fight Night Challenge 3

Na Fight Night Challenge 3 budú diváci svedkami aj súboja medzi Marekom Bartlom a Robertom Pukačom, ktorí sa veľmi dobre poznajú a sú bývalý parťáci.

Václav Sivák – Tomáš Deák FNC 3

Na podujatí FNC 3 mal mať zápas aj známy kickboxer Václav Sivák a proti nemu mal nastúpiť MMA zápasník Tomáš Deák. Bohužiaľ Tomáš sa zranil a na tento zápas nenastúpi.

Vášne medzi nimi zahoreli ešte pred samotným zápasom, keďže Deák sa nedostavil na oficiálnu tlačovú konferenciu.

To Siváka poriadne naštvalo a povedal, že Deáková neúčasť je neúctivá, keďže o tejto akcii vedel minimálne mesiac vopred a mal si veci zariadiť tak, aby sa na nej zúčastnil.

Flexking vs. Baron box

Kontroverzný raper Frayer Flexking sa už po tretíkrát zúčastní podujatia Fight Night Challenge a ako vždy, tak aj teraz na seba priťahuje obrovskú pozornosť. Jeho súperom bude účastník reality show Farma – Imrich Štefaník známy ako „Baron“.

Obaja bojovníci si na sociálnych sieťach vymieňajú ostré odkazy a napätý bol aj prvý staredown, ktorý sa uskutočnil v októbri, pričom nechýbali ani urážky a snaha toho druhého udrieť.

VIDEO: Frayer Flexking – Baron

Kedy a kde sa uskutoční Fight Night Challenge

Tretie podujatie Fight Night Challenge sa uskutoční 27.12. 2022 od 18:00 v Zoner BOBYHALL v Brne.

Fight Night Challenge 3 tlačová konferencia

Tlačová konferencia pred Fight Night Challenge 3 prebehla 15. októbra a k videniu boli aj prvé staredowny. Kompletnú si ju môžete pozrieť nižšie.

VIDEO: FNC 3 tlačová konferencia

Fight Night Challenge 3 váženie

Váženie na Fight Night Challenge 3 by sa malo uskutočniť, ako to v bojových športoch býva zvykom, deň pred konaním samotného podujatia – takže 26.12. 2022.

Oficiálny livestream z váženia budete môcť sledovať prostredníctvom YouTube kanálu Fight Night Challenge, kde nájdete neskôr aj záznam.

Fight Night Challenge 3 lístky

Lístky na turnaj si môžete zaobstarať cez web predpredaj.sk. O vstupenky je však veľký záujem a v Brne v Bobyhall pôjde o zaujímavý večer plný vzrušenia z bojových športov.

FNC 3 kurzy

Podujatie FNC 3 je určite zaujímavou príležitosťou aj pre nadšencov kurzového stávkovania.

Najlepšie kurzy sú vypísané u stávkovej kancelárie Fortuna, v ktorej si môžete staviť na víťaza, spôsob ukončenia či počet začatých kôl v zápase. Fortuna ponúka aj zaujímavý registračný bonus na prvé stávky.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest