Fight Night Challenge 3 (27.12.2022) Brno – program, karta, výsledky, LIVE prenos

Fight Night Challenge 3 – tretí turnaj organizácie FNC, ktorý sa bude konať koncom roka v Brne. Na programe sú zápasy skúsených bojovníkov, ale opäť aj celebrít najmä z hudobného biznisu. Pozrite si, aký je program, zápasnícka karta, výsledky zápasov, a kde sledovať LIVE prenos! 

Fight Night Challenge 3 dnes

Dnes už vieme, že Fight Night Challenge 3 prinesie množstvo kontroverzných súbojov. Táto bojová organizácia totiž nie je len primárne športovo zameraná ako napríklad Oktagon MMA.

Predvedú sa tu boxeri s MMA zápasníkmi či kickboxermi a profesionálne trénovaní borci s amatérmi z prostredia šoubiznisu ako tomu bolo na predošlých turnajoch Fight Night Challenge. Ani tentokrát nebude núdza o známe mená – Rytmus, Sivák, Deák, Cverna či prvý ženský súboj v histórii organizácie medzi speváčkami Aless a Dominikou Mirgovou.

Fight Night Challenge 3 (27.12.2022)

Fight Night Challenge Brno

Vizitka tretieho podujatia organizácie Fight Night Challenge, ktoré bude hostiť české Brno a to 27. decembra 2022. Pozrite si mená bojovníkov, fight card, výsledky duelov a ako sledovať fight night challenge live.

FIGHT NIGHT CHALLENGE  3
Termín 27.12.2022
Miesto Zoner BOBYHALL
Disciplína Box
Bojovníci Rytmus, Tomáš Deák, Václav Sivák, Michal Martínek, Alex Cverna…
LIVE prenos PPV
Moderátor Karlos Vémola, Attila Végh
Organizátori Evency, Spartakus Fight Gym

Fight Night Challenge zápasy

Zatiaľ nie sú známe všetky zápasy a bojovníci, ktorí na Fight Night Challenge nastúpia. Jedným z najväčších ťahákov v ringu bude opäť Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorý sa predstavil aj Fight Night Challenge 2. Zatiaľ však nie je jasné, proti komu bude mať Rytmus zápas.

Vo fight card nižšie si môžete pozrieť, kto proti komu nastúpi v doteraz oznámených dueloch v rámci FNC 3. Kartu budeme postupne dopĺňať a počas samotného podujatia tu nájdete aktualizované výsledky všetkých zápasov.

FNC 3 FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA (18:00)
Box Rytmus – ???
Box Frayer Flexking – Imrich „Baron“ Štefaník
Box Marek Bartl – Karol Ryšavý
Box Václav Sivák – Tomáš Deák
Box Tomáš Hron – Michal Martínek
Box Alexander Cverna – Michal Zátorský
Box Erik Tresor – Martin Valihora
Box Aless Capparelli – Dominika Mirgová

Ako sledovať Fight Night Challenge?

Fight Night Challenge môžete už tradične sledovať cez oficiálne PPV organizácie FNC. To si budete môcť kúpiť prostredníctvom oficiálneho webu organizácie – fightnightchallenge.eu, pár dní pred samotným podujatím.

Za 9,99€ nemáte k dispozícii iba live stream zo všetkých zápasov, ale aj možnosť pozrieť si tento večer zo záznamu aj niekoľko dní po skončení podujatia.

TIP ❱ Kde sledovať BOX naživo ›

Fight Night Challenge 3 pravidlá

Na galavečeri FNC 3 sa všetky zápasy uskutočnia v boxe. Malo by sa tradične bojovať na 4. kolá po 3. minúty a výsledkom duelu môže byť aj remíza.

Ak je niekto odpočítavaný v jednom kole 3x, tak automaticky prehráva duel. Oproti MMA sú zakázané akékoľvek údery pod pás, za hlavu, údery nohou, hlavou a lakťom.

Bojovníci na FNC 3

FNC 3 prinesie ďalšie neskutočne zaujímavé mená z prostredia bojových športov, no taktiež z prostredia šoubiznisu. Čaká nás Václav Sivák – majster sveta v kickboxe proti MMA zápasníkovi Tomášovi Deákovi.

Do zápasu nastúpi aj bývalý šampión Oktagonu – Michal Martínek, alebo český ťažkotonážnik Alex Cverna v súboji „Dávida s Goliášom“ proti o 50 kíl ľahšiemu profesionálnemu boxerovi Michalovi Zátorskému.

Svet šoubiznisu bude opäť raz zastupovať jedná z tvári organizácie Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorého čaká štvrtý zápas v ringu a na rad príde aj historicky prvý ženský duel medzi Aless a Dominikou Mirgovou.

  • Fight Night Challenge zápasníci: Aless Capparelli (speváčka), Dominika Mirgová (speváčka), Erik Tresor (raper), Martin Valihora (hudobník), Alexander Cverna (MMA zápasník), Michal Zátorský (boxer), Tomáš Hron (kickboxer), Michal Martínek (MMA zápasník), Václav Sivák (kickboxer), Tomáš Deák (MMA zápasník), Marek Bartl (MMA zápasník), Karol Ryšavý (MMA zápasník), Frayer Flexking (raper), Imrich „Baron“ Štefaník (účastník reality show Farma 14), Patrik „Rytmus“ Vrbovský (raper)…

Fight Night Challenge 3 Rytmus box

Rytmus je prvý slovenský raper, ktorý vyskúšal box priamo v ringu a to v roku 2018 v už legendárnom zápase Rytmus vs. Marpo.

Odvtedy sa stal tvárou novej organizácie Fight Night Challenge, kde ho najprv porazil Gábor Boraros, no v rámci druhého podujatia FNC v lete tohto roka zdolal Rytmus svojho rapového rivala Molocha.

Tentokrát ho čaká zatiaľ pre verejnosť neznámy súper. Vieme však, žeby malo ísť o niekoho zo zahraničia, kto však nie je profesionálny športovec, no k bojovým športom má blízko.

Aless vs. Dominika Mirgová box

Do boxerského ringu nastúpia aj dve slovenské speváčky – Aless vs. Dominika Mirgová. Tieto dámy budú historicky prvými ženami na podujatí Fight Night Challenge.

Obe majú množstvo priaznivcov, takže tento zápas bude určite taktiež mediálne výrazne sledovaný. Aless sa na tento duel pripravuje v bratislavskej Octagon Fighting Academy a Dominika Mirgová v trnavskom Spartakus Fight Gym, ktorý má na starosti Attila Végh. Práve on údajne s nápadom na zápas prišiel.

Bartl vs. Ryšavý na Fight Night Challenge 3

Na Fight Night Challenge 3 budú diváci svedkami aj súboja medzi Marekom Bartlom a Karolom Ryšavým, známymi MMA zápasníkmi, ktorí si to minulý rok rozdali v Oktagone 25.

Víťazom v klietke sa stal vtedy Ryšavý, no Bartl sa mu bude chcieť určite pomstiť. Zaujímavosťou je, že len pár týždňov predtým nastúpi Ryšavý aj na zápas novej organizácie Fabriq mma.

VIDEO: Marek Bartl vs. Karol Ryšavý Oktagon

Václav Sivák – Tomáš Deák FNC 3

Na podujatí FNC 3 sa objaví aj známy kickboxer Václav Sivák a proti nemu nastúpi MMA zápasník Tomáš Deák. Vášne medzi nimi zahoreli ešte pred samotným zápasom, keďže Deák sa nedostavil na oficiálnu tlačovú konferenciu.

To Siváka poriadne naštvalo a povedal, že Deáková neúčasť je neúctivá, keďže o tejto akcii vedel minimálne mesiac vopred a mal si veci zariadiť tak, aby sa na nej zúčastnil.

Flexking vs. Baron box

Kontroverzný raper Frayer Flexking sa už po tretíkrát zúčastní podujatia Fight Night Challenge a ako vždy, tak aj teraz na seba priťahuje obrovskú pozornosť. Jeho súperom bude účastník reality show Farma – Imrich Štefaník známy ako „Baron“.

Obaja bojovníci si na sociálnych sieťach vymieňajú ostré odkazy a napätý bol aj prvý staredown, ktorý sa uskutočnil v októbri, pričom nechýbali ani urážky a snaha toho druhého udrieť.

VIDEO: Frayer Flexking – Baron staredown

Kedy a kde sa uskutoční Fight Night Challenge

Tretie podujatie Fight Night Challenge sa uskutoční 27.12. 2022 od 18:00 v Zoner BOBYHALL v Brne.

Fight Night Challenge 3 tlačová konferencia

Tlačová konferencia pred Fight Night Challenge 3 prebehla 15. októbra a k videniu boli aj prvé staredowny. Kompletnú si ju môžete pozrieť nižšie.

VIDEO: Fight Night Challenge tlačová konferencia

Fight Night Challenge 3 váženie

Váženie na Fight Night Challenge 3 by sa malo uskutočniť, ako to v bojových športoch býva zvykom, deň pred konaním samotného podujatia – takže 26.12. 2022.

Oficiálny livestream z váženia budete môcť sledovať prostredníctvom YouTube kanálu Fight Night Challenge, kde nájdete neskôr aj záznam.

Fight Night Challenge 3 lístky

Lístky na turnaj si môžete zaobstarať cez web predpredaj.sk. O vstupenky je však veľký záujem a v Brne v Bobyhall pôjde o zaujímavý večer plný vzrušenia z bojových športov.

FNC 3 kurzy

Podujatie FNC 3 je určite zaujímavou príležitosťou aj pre nadšencov kurzového stávkovania.

Najlepšie kurzy sú vypísané u stávkovej kancelárie Fortuna, v ktorej si môžete staviť na víťaza, spôsob ukončenia či počet začatých kôl v zápase. Fortuna ponúka aj zaujímavý registračný bonus na prvé stávky.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest