Fight Night Challenge 5 (2.12.) Bratislava: Fight card, výsledky, online prenos

Fight Night Challenge 5 sa konal 2.12. v Bratislave. Piaty turnaj organizácie FNC priniesol opäť nielen súboje profi zápasníkov, ale aj známe tváre zo sveta hudby či showbiznisu. V našom článku nájdete kompletné výsledky a ďalšie informácie o turnaji! 

KONEČNÉ VÝSLEDKY ›

Fight Night Challenge 5

Fight Night Challenge 5 sa uskutočnil 2. decembra 2023, v Tipos Aréne – Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave.

Fight Night Challenge live mal na programe jedenásť boxerských zápasov. Hlavným súbojom večera bol duel Momo vs. Marcel Hossa, ktorý po diskvalifikácii vyhral Marcel Hossa.

Fight Night Challenge (2.12.)

FNC 5 Bratislava

Krátka vizitka FNC 5 Bratislava, piateho podujatia organizácie FNC. Organizácia sa vrátila do hlavného mesta prvýkrát po roku a pol, keď sa tu konal turnaj Fight Night Challenge 2.

FIGHT NIGHT CHALLENGE 5
Termín 2. december 2023
Miesto Bratislava, Štadión Ondreja Nepelu
Disciplína Box
Bojovníci Cverna, Tlkanec, Berger, Flexking, Momo, Hossa…
Online prenos PPV
Off.web fightnightchallenge.eu

Fight Night Challenge 5 fight card

Fight Night Challenge 5 fight card bola plná známych mien a divácky atraktívnych zápasov. Hlavným duelom bol stret rapera Moma proti bývalému hokejistovi Marcelovi Hossovi, ktorý je strieborným medailistom z MS v hokeji. Po diskvalifikácii vyhral Marcel Hossa.

Spomedzi profi fighterov sa predstavili napríklad Alexander Cverna či Erik Tlkanec. Tých poznáme aj z organizácie Oktagon MMA. Obaja však svoj zápas prehrali.

Oči divákov priťahovali aj mená rapových hudobníkov ako Frayer Flexking, alebo Erik Tresor, ktorí majú za sebou už víťazné boxerské zápasy.

Fight Night Challenge 5 výsledky

FNC 5 VÝSLEDKY
Box Momo vs. Marcel Hossa Diskvalifikácia
Box Frayer Flexking vs. Adam Štrba KO
Box Erik Tresor vs. Adam Berger Body
Box Pali Hari vs. Fučo Body
Box Barón vs. Pagy TKO
Box Pukáč vs. Koky Body
Box Ján Murcin vs. Michal Mošpan Body
Box Matej Király vs. Alexander Cverna Body
Box Miroslav Vlček vs. Strýco Filip Body
Box Erik Tlkanec vs. Robo Racz Body
Box Jozef Koller vs. Filip Hačko Body

Fight Night Challenge 5 zápasy

Zápasy na Fight Night Challenge 5 priniesli opäť skvelú zábavu a určite aj mnoho kontroverzie a napätia.

Momo vs Hossa na FNC 5

Hlavný zápas na FNC 5 obstarajú dlhoročne známy raper Momo (Roman Grigely), ktorý vydal doteraz 11 štúdiových albumov, a bývalý slovenský hokejový reprezentant Marcel Hossa.

Tento zápas by mohol byť pravou športovou lahôdkou. Momo totiž niekoľko rokov aktívne cvičí a boxerskú prípravu má na programe od začiatku tohto roka. Marcel Hossa je zas celoživotným športovcom, ktorý odohral 237 zápasov v slávnej NHL.

Problémom by tak nemal byť ani menší vekový rozdiel v čase zápasu – Momo (35 rokov) vs. Marcel Hossa (42 rokov). Obaja idú do súboja s tým, že chcú zvíťaziť, no zároveň sa stopercentne rešpektujú.

TIP ❱ Kde sledovať BOX naživo ›

Frayer Flexking vs. Adam Štrba

Frayer Flexking je známou persónou v rámci organizácie Fight Night Challenge a je pravda, že jeho zápasy priťahujú obrovskú pozornosť a kontroverziu.

Jeho súperom je mladý Adam Štrba, influencer a redaktor markizáckeho Telerána. Už na prvej tlačovke si táto dvojica vymieňala ostré, vulgárne odkazy, pričom Flexking dokonca poslal Štrbu k zemi presnou ľavačkou.

Favoritom je tu skúsenejší Flexking, ktorý absolvoval v organizácii už tri zápasy s bilanciou 2 víťazstvá a 1 prehra, pričom obe výhry boli dosiahnuté knockoutom.

Poradie zápasov Fight Night Challenge 5

Poradie zápasov Fight night challenge 5 by malo byť rovnaké, ako sme uviedli vo fight card (zdola nahor). Je však na mieste sledovať kompletný večer od začiatku až do konca, aby vám v prípade zmien neušiel duel vášho obľúbenca.

Fight Night Challenge 5 online

Fight Night Challenge 5 online sa dá sledovať cez oficiálne PPV na webe oktagon.tv. Takýto live stream si môžete zakúpiť za 9,99 eur a k dispozícii tu máte aj záznam niekoľko dní po podujatí.

Je možné, že na YouTube Fight Night Challenge odvysielajú organizátori zadarmo úvodné jeden až dva zápasy večera, ako tomu býva zvykom. Neskôr tu nájdete celé súboje tohto turnaja zo záznamu.

Fight Night Challenge 5 PPV

Fight Night Challenge 5 PPV za 9,99€ je aktuálne jediná známa možnosť, ako sledovať večery FNC. O iných možnostiach vás budeme informovať v prípade, že budú k dispozícii.

Fight Night Challenge 5 lístky

Keď chcete sledovať FNC 5, tak sa nemusíte spoliehať iba na internetový prenos, ale môžete si zabezpečiť aj lístky priamo do Tipos arény.

Cena vstupeniek sa pohybuje v širokom rozmedzí od 25 do 249 eur. Kúpiť si ich viete na stránke predpredaj.zoznam.sk.

Fight Night Challenge 5 tlačová konferencia

Fight Night Challenge 5 tlačová konferencia s oznámením programu všetkých zápasov večera bola na programe 27. septembra v Bratislave. Jej záznam si môžete pozrieť nižšie, pričom nebola núdza o vypäté momenty.

VIDEO: FNC 5 tlačovka

Fight Night Challenge dnes

Všetko o Fight Night Challenge dnes môžete sledovať aj na oficiálnych kanáloch organizácie – videá, rozhovory a aktuality.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest