Fusion FN24 – výsledky a video zostrihy z Fusion Fight Night (VIDEO)

Česko-Slovenské MMA rozhodne nie je len organizácia Oktagon, aj keď by sa to niekomu mohlo zdať. Na našom území však existujú ďalšie organizácie, ktoré robia kvalitné turnaje. No a jedným z takých bude aj turnaj Fusion – FN24, kde sa predstavia aj niektorí bojovníci Oktagonu. My vám prinášame kompletný program večera a ďalšie zaujímavé informácie. 

FUSION FN24: Cage Fight / Fusion Rules

MMA turnaj Fusion-FN24 bude špecifický v tom, že na ňom budú zápasiť v dôležitých súbojoch aj bojovníci organizácie Oktagon MMA. Celý turnaj prebehne už 23.11.2019 v Zoner Bobyhall v Brne od 19:00.

Čo je Fusion Fight Night Series?

Fusion Fight Night je organizáciou, ktorá už od roku 2008 organizuje turnaje bojových športov. Nezameriava sa však len konkrétne na MMA, ako je tomu pri Oktagone. Organizujú aj takzvané RING FIGHT, ktoré sa neodohrávajú v klietke a ide prevažne o súboje podľa platných pravidiel Muay Thai. Okrem profesionálov, môžete na turnajoch tejto organizácie nájsť aj zápasy amatérov či juniorov.

TIP ❱ Čo je to MMA, UFC, Bellator, Oktagon?

Ako sledovať turnaj Fusion-FN24 naživo?

Tým, že na turnaji budú zápasiť aj bojovníci organizácie Oktagon, tak si celý turnaj môžete pozrieť naživo online pomocou pay-per-view na stránkach Oktagon.tv. Popularita bojových športov a zvlášť MMA u nás rastie, čo si samozrejme všimli aj televízie, ktoré chcú túto situáciu využiť. To znamená, že celý turnaj si budete môcť pozrieť aj v živom prenose na kanály O2TV Sport.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA naživo? 

Ďalšou možnosťou, ako si celý turnaj môžete pozrieť je prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá celý turnaj vysiela v rámci svojej TV Tipsport. Nenechajte si ujsť túto premiéru v Českej republike a sledujte súboje Fusion Night naživo!

LIVE ❱ Tipnite si Fusion-FN sledujte nažvo na TV Tipsport ❱

Pozrite sa na turnaj FUSION-FN24

Výsledky Fusion Fight Night Series 24

Treba skonštatovať, že zápasová karta tohto turnaja sa naozaj vydarila a divákov čaká skutočne pár naozaj kvalitných súbojov, ktoré ešte môžu veľmi zamiešať karty aj v organizácii Oktagon.

FIGHTCARD

Tomáš Mazal – Sebastián Fapšo (Fusion Rules)
Jiří Kopecký – Zdeněk Polívka (MMA)

PYRAMIDA FUSION RULES (71 kg, 3x3min)

Joky Janotík – Pavel Hvězda
Vladimír Lengál – Josef Vít
Ján Pajtaš – Tomáš Drábik (rezervný zápas)

Lukáš Dvořák – Miroslav Vacek (MMA)
Denis Farkaš – Pawel Korowczyk (MMA)
Ján Malach – Jaroslav Jartim (MMA)
Andrej Kalašnik – Jan Janka (MMA)

HLAVNÝ ZÁPAS

Jakub Dohnal – Grigorii Shestakov (MMA)


Hlavný zápas Fusion-FN24: Dohnal vs. Shestakov (VIDEO)

Pozrite si duel Jakub Dohnal vs Grigorii Shestakov
Hlavný zápas Fusion-FN24: Jakub Dohnal vs Grigorii Shestakov

Súboj elitných ľahkých váh organizácie Oktagon. Na jednej strane stojí špecialista na submisie Jakub Dohnal a proti nemu doteraz neporazený Grigorii Shestakov, ktorý si poľahky poradil aj s nepríjemným Leom Brichtou. Rebríček ľahkej váhy v Oktagone je skutočne nabitý a víťaz tohto súboja sa určite dostane na jeho popredné priečky.

Fusion Fight Night 24: Jakub Dohnal (CZE) – Greg Shestakov (ITA)

MMA: Andrej Kalašnik vs Jan Janka (VIDEO)

Sledujte zápas Janka vs Kalasnik
Jan Janka vs Andrej Kalašnik: Dôležitý súboj na turnaji Fusion-FN24

Mimoriadne zaujímavý bude hlavný predzápas celého turnaja medzi Andrejom Kalašnikom a Janom Jankou, ktorý sa proti sebe postavia vo welterovej váhe. V rebríčkoch Oktagon MMA sú presne vedľa seba na 13. a 12. pozícii. Obaja z nich sú mimoriadne motivovaní postupovať rebríčkom vyššie, a preto sa môžeme tešiť na skutočne ostrý duel, kde budú padať tvrdé rany.

Fusion Fight Night 24: Andrej Kalašnik (CZE) – Jan Janka (CZE)

MMA – Fusion FN24: Malach vs. Jartim (VIDEO)

Fusion Fight Night 24: Jan Malach (CZE) – Jaroslav Jartim (CZE)

Pyramída Fusion Rule na Fusion FN24

Obrovským lákadlom pre fanúšikov bude určite aj koncept zápasovej pyramídy podľa pravidiel Fusion. Ako naznačil samotný organizátor turnaja Martin Karaivanov ide v podstate o zápasy thajského boxu v malých MMA rukaviciach, ktoré celé prebiehajú v postoji. Na rozdiel od MMA v týchto pravidlách funguje aj odpočítavanie a zápas tak nemusí skončiť pri prvom knockdowne.

V tejto atraktívnej pyramíde sa predstavia Pavel Hvězda, Josef Vít, Vladimír Lengál a Joky Janotík, ktorý si to rozdajú medzi sebou a dvaja z nich nakoniec nastúpia vo finále na ďalšom turnaji organizácie. Zaujímavosťou je, že rozlosovanie zápasov prebehne až dnes na vážení.

Pyramída Fusion rules na turnaji Fusion-FN24
Pyramída Fusion rules na turnaji Fusion-FN24

Zdroj: fightpromo.cz, Instagram Oktagon MMA, tipsport.sk, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest