Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

To najlepšie z MMA (3. november) – novinky a zaujímavosti (VIDEO)

Zdieľaní

Svet MMA je mimoriadne dynamickým miestom, kde sa ku nám každý deň dostáva veľké množstvo informácií, ktoré je nie vždy ľahké zachytiť. Vítame vás preto pri novom týždennom seriály, kde vám zrekapitulujeme to najdôležitejšie a najzaujímavejšie, čo sa stalo vo svete MMA za uplynulý týždeň. 

UFC 244: Jorge Masvidal vs Nate Diaz (VIDEO)

Turnaj UFC 244 bol historickým 500. galavečerom organizácie UFC a priniesol skutočne zaujímavé zápasy. Najviac však pochopiteľne vo fanúšikoch rezonoval zápas Jorge Masvidala s Nateom Diazom o špeciálny BMF titul.

Z tohto duelu nakoniec vyšiel lepšie Masvidal, po tom čo bol zápas ukončený rozhodcom medzi tretím a štvrtým kolom z dôvodu tržnej rany Diaza. Ihneď po zápase však Nate Diaz vyhlásil, že chce odvetný zápas, keďže nebol spokojný akým spôsobom duel dopadol.

POZRITE SI ❱ Kompletné výsledky a ďalšie informácie z turnaja UFC 244 ›

Oktagon 15: Pavlom Salčákom  vs Simon Michálek

Pôvodne títo dvaja bojovníci na turnaji Oktagon 15 nemali nastúpiť. Dávid Dvořák však utrpel zranenie, pre ktoré nebol schopný do zápasu nastúpiť a tak náhradným duelom sa stal súboj medzi Pavlem Salčákom a Simonom Michálekom v catcheweight 90kg.

Musíme skonštatovať, že ide o skutočne kvalitnú náhradu a poriadny česko – slovenský súboj. Aj napriek kvalitným zápasom na turnaji je však jasné, že najväčšiu pozornosť bude pútať zápas storočia.

NEPREHLIADNITE ❱ Kompletný program Oktagon 15 aj so zápasovou kartou ›

Sledujte duel medzi Pavlem Salčákem a Simonom Michálekom
Náhradný duel na Oktagon 15: Pavel Salčák vs Simon Michálek

Zápas: Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson

Prezident UFC Dana White potvrdil, že pracuje na titulovom zápase lightweight váhy medzi Khabibom Nurmagomedovom a Tony Fergusonom. Ten zápas bol dohadovaný už 4 krát, no nikdy k nemu nedošlo.

Tentokrát by však malo všetko do seba zaklapnúť a tento ostro sledovaný zápas by sme mohli vidieť už v roku 2020. Hovorí sa, že práve Ferguson je tým bojovníkom, ktorý by mohol Nurmagomedova zastaviť.

TIP ❱ Ako sledovať MMA naživo?

Ivan Buchinger – súboj o titul v KSW

Jeden z najlepších slovenských MMA zápasníkov Ivan Buchinger pred istým časom podpísal zmluvu s mimoriadne populárnou poľskou organizáciou KSW. No a hneď jeho prvý duel bude titulovým.

Uvidieť by sme ho mali na turnaji KSW 52, kde sa postaví proti Salahdine Parnassovi, ktorý doteraz v profesionálnom MMA nepoznal premožiteľa. Tak ťažké súpera, akým Buchinger v skutočnosti je ešte však nemal.

Ivan Buchinger pôjde zápasiť o titul KSW
Zápasník Ivan Buchinger bude zápasiť o titul šampióna poľskej KSW

Zdroj: mmajunkie.com, mmashorties.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest