Niké bonus bez limitu + bonus bez vkladu až 20 EUR zadarmo

MMA program zápasov a turnajov – Marec 2020!

Zdieľaní

Zmiešané bojové umenia, alebo v skratke MMA si čoraz viac začínajú získavať popularitu nie len na Slovensku a v Čechách, ale po celom svete. Na tie najprestížnejšie turnaje sa chodia pravidelne pozerať desiatky tisíc ľudí a z bojovníkov sa postupne stávajú športové hviezdy. My, vám dnes prinášame MMA program a prehľad tých najdôležitejších podujatí na mesiac Marec.

Program MMA zápasov a turnajov – Marec 2020

Cage Warriors 112

 • 7. marec 2020
 • Manchester, Anglicko

Mesiac marec otvorí svojim turnajom populárna európska MMA organizácia Cage Warriors so svojím 112. turnajom v poradí. Hlavným ťahákom celého galavečera bude titulový zápas v bantamovej váhe Cartwright vs Bilić.

Cartwright je zatiaľ neporazeným bojovníkom so siedmimi výhrami na konte. Uvidíme teda či práve Manuel Bilić sa stane prvým, kto Cartwrighta zdolá.

Ako a kde sledovať MMA naživo? ›

MMA program marec: Cage Warriors 112
Mesiac Marec odštartuje turnaj Cage Warriors 112

Najlepší MMA program Marec: UFC 248 Adesanya vs Romero

 • 8. marec 2020
 • Las Vegas, Nevada

Začiatok mesiaca nám ponúkne aj skutočnú lahôdku v podobe turnaja UFC 248. Na tomto galavečeri sa totiž o titul v strednej váhe postavia proti sebe obhajca titulu Israel Adesanya a veterán organizácie Yoel Romero.

Adesanya vstúpil do vôd UFC, ako hurikán a za pár rokov dokázal svoju absolútnu dominanciu v strednej váhe. Dôkazom toho je aj jeho 18 výhier a žiadna prehra.

Kto vyjde zo súboja Adesanya vs. Romero ako víťaz? To sa dozvieme nad ránom 8. marca.

Kompletný prehľad  galavečera UFC 248 nájdete tu ›

Najlepši MMA program Marec: UFC 248
UFC 248 prinesie dva titulové zápasy, no hlavne súboj Adesanya vs. Romero

Bellator 241

 • 13. marec 2020
 • Mohegan Sun Arena, Uncasville, Connecticut

So svojim ďalším turnajom prichádza aj druhá najlepšia MMA organizácia na svete Bellator. Približne v polke marca pôjde o ich 241. turnaj v poradí.

Hlavným súbojom tohto večera bude titulový zápas vo featherweight divízii medzi Patricio Freire a Pedrom Carvalhom. Súboj Pitbull vs Carvalho bude bitkou, ktorú rozhodne chcete vidieť.

Bellator 241: Priblull vs Carvalho
V marci sa uskutoční aj turnaj organizácie Bellator s hlavným zápasom Pitbull vs Carvalho

TOP MMA program Marec: Oktagon 16

 • 14. marec 2020
 • Ostravar Aréna, Ostrava

V marci sa vracia aj najpopulárnejšia česko – slovenská MMA organizácia Oktagon so svojimi hlavnými číslovanými turnajmi. Tentokrát sa v rámci turnaju Oktagon 16 vrátime do Ostravy, kde sa môžeme tešiť na tých najtvrdších bojovníkov organizácie.

Samozrejme, tým hlavným ťahákom bude obhajoba titulu Dávida Kozmu proti maďarskému bojovníkovi Maté Kerteszovi. Kto sa stane novým kráľom welteru v Oktagone?

Tešiť sa však môžeme aj na očakávané finále reality show Oktagon Výzva Mašková vs Szabová či na zápas obľúbenca Gábora Borároša.

Všetko o turnaji Oktagon 16 ›

UFC Fight Night: Lee vs Oliveira

 • 15. marec 2020
 • Nilson Nelson Gymnasium, Brasilia

Organizácia UFC pokračuje v marci aj so svojimi turnajmi UFC Fight Night. Na tom prvom v tomto mesiaci sa pozrieme do Brazílie, kde nás čaká hlavný zápas Lee vs Oliveira.

Pre českých a slovenských fanúšikov však bude určite oveľa väčším lákadlom súboj známeho bojovníka z Oktagonu Dávida Dvořáka proti Brunovi Silvovi. Obaja nastúpia v mušej váhe a ak sa Dvořákovi podarí predviesť zaujímavý zápas, mohol by od UFC dostať aj dlhodobejší kontrakt.

Rozhodne mu budeme držať palce.

UFC Fight Night: Lee vs Oliveira
Turnaj UFC Fight Night v Brazílii ponúkne súboj Lee vs Oliveira

Cage Warriors 113

 • 20. marec 2020
 • Londýn, Anglicko

Organizácii Cage Warriors sa v marci podarí zorganizovať ešte jeden turnaj. Na galavečeri s poradovým číslom 113. sa môžeme tešiť hneď na dva titulové zápasy.

V hlavnom súboji večera sa o titul šampióna featherweight divízie stretne Charriere vs Banović. Hlavný predzápas večera bude taktiež titulový, kde sa zas o titul šampióna vo flyweight stretne Faiddine vs Shanks.

MMA program marec: Cage Warriors 113
Cage Warriors v marci uvedie aj svoj 113. turnaj s hlavným titulovým zápasom

UFC Fight Night: Woodley vs Edwards

 • 21. marec 2020
 • 02 Arena, Londýn, Anglicko

UFC sa chce čoraz viac presadiť aj na Európskom trhu, a preto už nie je žiadnym prekvapením, že pravidelne organizuje svoje turnaje aj v európskych metropolách.

Ďalším galavečerom, ktorý sa v Európe bude konať je turnaj UFC Fight Night: Woodley vs Edwards. Tento galavečer nám ponúka skutočne skvelý program, ktorého vyvrcholením je súboj Woodley vs Edwards.

Ak sa totiž Tyronovi Woodleymu podarí vyhrať je dosť možné, že by mohol vyzvať na titulový zápas vo welterweight divízii Kamaru Usmana.

UFC Fight Night: Woodley vs Edwards
Kto sa stane ďalším vyzývateľom Kamaru Usmana? Dozvieme sa na UFC Fight Night: Woodley vs Edwards

UFC Fight Night: Ngannou vs Rozenstruik

 • 28. marec 2020
 • Nationwide Arena, Columbus

Posledným marcovým turnajom, ktorý stojí za povšimnutie je taktiež zo série UFC Fight Night. Tentokrát sa vrátime späť do USA, kde nás bude čakať galavečer UFC Fight Night s hlavným zápasom Ngannou vs Rozenstruik.

Jairzinho Rozenstruik dokázal v decembrovom zápase poraziť Alistaira Overeema čím hlasno prehovoril, že práve on môže byť budúcim šampiónom heavyweight divízie. Na tomto turnaji sme okrem tohto súboja mohli vidieť aj drtivé K.O. obľúbenca Makhmuda Muradova

V ceste za týmto úspechom mu však teraz stojí dvojka tejto váhovej divízie Francis Ngannou. Predpokladá sa, že ak by ho Rozenstruik dokázal poraziť v ďalšom zápase by sa postavil proti šampiónovi Stipe Miocicovi.

UFC Fight Night: Ngannou vs Rozenstruik
Do zápasového kolotoča sa vracia aj talentovaný Jairzinho Rozenstruik. Sledujte súboj Ngannou vs Rozenstruik na UFC Fight Night

Zdroje: mmajunkie.com, ufc.com, bellator.com, oktagonmma.cz, cagewarriors.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest