To najlepšie z MMA (21. január) – Conor McGregor vyhral nad Donaldom Cerronem (VIDEO)

Hi Vo svete MMA sa deje veľké množstvo udalostí, ktoré je nie vždy jednoduché zachytiť. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších a najzaujímavejších informácií, ktoré sa v prostredí MMA udiali za posledný týždeň. Dnes aj o tom, že Conor McGregor vyhral nad Cerronem.

Karlos Vémola ohlásil kedy sa vráti. Poznáme titulový zápas turnaju Oktagon 16, Lucie Pudilová chce svoju superku zlomiť a mnoho ďalšieho nájdete v novinkách z MMA.

Conor McGregor vyhral nad Donaldom Cerroneho

Cez víkend sa konal turnaj UFC 246, na ktorom sa čakalo na návrat milovaného aj nenávideného Conora McGregora. Ten, mal nastúpiť proti mimoriadne skúsenému Donaldovi Cerronem. Množstvo expertov predpokladalo, že by mohlo ísť o pomerne dlhý súboj.

Kto je Conor McGregor?

Opak bol však pravdou a celý zápas skončil po menej než 40 sekundách na TKO, ktoré doručil McGregor. Na záver tak stačí len dodať, že Conor je späť!

TIP ❱ Výsledky turnaju UFC 246 ›

Conor McGregor vyhral nad Donaldom Cerronem
Conor McGregor vyhral po 40 sekundách nad Donaldom Cerronem

Dana White chce súboj McGregor vs Nurmagomedov 2

Z návratu Conora McGregora nebol šťastný len samotný zápasník, ale aj hlava UFC Dana White, pre ktorého je McGregor mimoriadne dôležitým marketingovým artiklom. Po víťazstve nad Cerronem nasledovala tradičná tlačová konferencia, kde bol hlavnou témou ďalší super tohto írskeho bojovníka.

Svoj názor povedal aj Dana White, pre ktorého jediným riešením je odveta McGregora s Khabibom Nurmagomedovom. Zdôvodnil to slovami.

Momentálne chce s Conorom bojovať každý. On je však stále posadnutý odvetou s Nurmagomedovom. Uvedomuje si totiž, že v tom zápase to nebol 100 percentne on. Táto odveta by bola celosvetovou udalosťou. Tento zápas sa jednoducho musí uskutočniť.

POZRITE SI ❱ Ako sledovať MMA naživo? ›

Dana White má v ďalšom súperovi pre McGregora jasno
Dana White sa vyjadril o ďalšom súperovi pre Conora McGregora

2020: Mayweather vs. McGregor 2 a Mayweather vs. Nurmagomedov

Okrem odvety s Khabibom Nurmagomedovom však podľa viacerých zdrojov nie je vylúčený aj odvetný súboj McGregor vs Mayweather. Ten, dokonca avizoval aj samotný Floyd na svojom IG, kde zverejnil plagát s týmto zápasom.

Hneď na to bol však zverejnený aj druhý plagát s plánovaným súbojom Mayweather vs Nurmagomedov, ktorý by sa taktiež mal uskutočniť v roku 2020. Zdá sa teda, že Dana White a Floyd Mayweather majú spolu na tento rok veľké plány.

Mayweather na svojom IG o súboji Mayweather vs McGregor
Floyd Mayweather na svojom instagrame zverejnil plagáty súbojom McGregor vs Mayweather 2 a Nurmagomedov vs Mayweather

Otec Khabiba Nurmagomedova: „Toto je naša cena za odvetu s McGregorom“

Ku zápasu a návratu Conora McGregora do klietky sa vyjadril aj otec Khabiba Nurmagomedova – Abdulmanap Nurmagomedov.

Aj my potrebujeme odvetu s McGregorom. Stačí, keď nám Dana White dá 100 miliónov dolárov a hneď po zápase s Tonym Fergusonom môžeme ísť do toho.

Zdá sa, že súboj McGregor vs Nurmagomedov 2 sa skutočne musí stať a teraz je len otázka kedy a za akých podmienok bude uskutočnený. My veríme, že sa všetky strany dohodnúť čo najskôr.

TIP ❱ Program turnaju UFC Fight Night 170  ›

 

Otec Nurmagomedova o zápase s McGregorom
O odvete Nurmagomedov vs McGregor sa vyjadril aj otec ruského šampióna

Jiří Procházka mieri do UFC

Najvyššie postavený český MMA bojovník vo všetkých svetových rebríčkoch, Jiří Procházka, mieri do UFC. Šampión Rizinu sa s najlepšou MMA organizáciou dohodol len pred pár dňami, no už teraz si pýta tých najlepších súperov.

„Denise“ patrí momentálne vo svetových rebríčkoch 13. priečka, a preto súboj s niekým z najlepšej 15 alebo 10 UFC nie je vôbec nereálny. My budeme Jirkovi určite držať palce.

Zdroj: mmashorties.cz, mmaweekly.com, mmajunkie.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest