UFC Fight Night 170 – program a informácie. Muradov v Brazílii nenastúpi❗

Zdieľaní

Makhmud Muradov zvládol aj svoj druhý zápas v prestížnom UFC. Teraz sa však chce posunúť do kolektívu tých najlepších. Dopomôcť mu k tomu mu mohol zápas Muradov – Carlos Junior, ktorý sa mal uskutočniť na UFC Fight Night 170. Pozrite si kompletný program a ďalšie informácie ku zápasu. 

❗❗ Česko-uzbecký bojovník Machmud Muradov sa tešil na Antonia Carlosa Júniora. Zápas sa však 14. marca v Brazílii v rámci UFC Fight Night 170 neuskutoční. ❗❗

„Ahojte, veľmi ma to mrzí, no mám pre vás zlú správu. Zápas v Brazílii sa bohužiaľ neuskutoční, môj súper sa zranil. To k tomuto športu patrí, prajem mu skoré uzdravenie. Snáď sa ešte niekedy stretneme. Nebudem teda súčasťou turnaja, no nevadí, ideme ďalej a makáme. Rokujem s UFC a keď budem vedieť o ďalšom zápase, určite vám dám vedieť,“ napísal Muradov na Instagrame.

UFC Fight Night 170 – Brazília

Turnaj UFC Fight Night 170 sa uskutoční 14. marca 2020 v hlavnom meste Brazílie – Brazília.

Na tomto turnaji sa mal predstaviť aj u nás mimoriadne populárny zápasník Makhmud Muradov. Malo ísť už o jeho tretí zápas v UFC. Predtým sa mohol tešiť z dvoch výhier, keď v prvom zápase vyhral na body nad Allesiom De Chiricom.

V druhom súboji sa stretol proti Trevorovi Smithovi, ktorého vypol drtivým K.O.

Zápas Muradova však rozhodne nebude jediným lákadlom turnaja, keďže na UFC Fight Night 170 sa predstaví množstvo mimoriadne kvalitných bojovníkov. Pozrite si Fight Card ›

Čo je UFC Fight Night?

UFC Fight Night je séria turnajov, ktoré slúžia ako doplnok ku hlavným číslovaním turnajom organizácie. Veľmi často sa práve Fight Night konajú mimo amerického územia, aby zápasníkov najlepšej MMA organizácie predstavila aj vo zvyškoch sveta.

Oproti klasickým turnajom je zmenená aj zápasová karta, ktorá okrem skúsených UFC zápasníkov vždy obsahuje aj nováčikov, ktorí sa chcú chopiť svojej šance.

Turnajmi UFC Fight Night sa inšpirovala aj organizácia Oktagon, ktorá vymyslela alternatívu s názvom Oktagon Prime.

TIP ❱ Program MMA zápasov a turnajov ›

Ako sledovať UFC Fight Night 170 naživo?

Turnaje UFC boli vždy na území Čiech a Slovenska mimoriadne sledované. Odkedy sa však do najlepšej MMA organizácie na svete dostal Makhmud Muradov záujem o live vysielanie UFC ešte viac stúpol.

Dlhodobo všetky turnaje vysiela stanica Nova Sport, ktorá určite zakúpi práva aj na galavečer UFC Fight Night 170.

TIP ❱ Všetko o turnaji UFC 246: McGregor vs. Cerrone ›

Alternatívou sa pre vás môže stať live vysielanie na internete prostredníctvom stránky voyo.sk, kde si program Nova Sport môžete taktiež naladiť.

Ďalšou možnosťou je zakúpenie oficiálneho Pay-Per-View na stránkach UFC, ktorá ponúka takzvaný UFC Fight Pass, kde okrem kompletného záznamu z turnaja dostane aj zaujímavé rozhovory s ďalšími bojovníkmi organizácie.


UFC Fight Night 170 – FIGHT CARD – program a výsledky

Pozrite si kompletný program a výsledky UFC Fight Night 170 v Brazílií.

HLAVNÁ KARTA

Elizeu Dos Santos – Aleksei Kuchenko
Johnny Walker – Nikita Krylov

Makhmud Muradov – Antonio Carlos Junior

Jussier Formiga – Brandon Moreno
Amanda Ribas – Paige Vanzant
Rani Yahya – Enrique Barzola
Veronica Macedo – Bea Malecki


Zápas Muradov – Carlos Junior / ZRUŠENÝ!

Pre slovenských a českých fanúšikov MMA bude určite najväčším highlightom turnaja súboj Muradov vs. Carlos Junior.

Makhmuda Muradova si za pomerne krátku dobu na našom území obľúbilo veľké množstvo ľudí. Nie je to však len kvôli jeho skvelým zápasom, ale aj životnému príbehu, ktorý rozhodne nemal ľahký.

Množstvo odborníkov tvrdí, že Muradova čaká pravdepodobne zatiaľ najťažší zápas kariéry, zároveň je to však pre neho obrovská výzva a príležitosť prepracovať sa do elitnej skupiny bojovníkov v strednej váhe v UFC.

Muradovým súperom je Antonio Carlos Junior. Tomuto Brazílčanovi patrí momentálne štrnásta priečka v rebríčkoch UFC a jeho súperom na tomto turnaji mal byť Brandon Tavares.

Tavares sa však nešťastne zranil a preto jeho miesto zaujal Makhmud Muradov, ktorý si určite bude chcieť pripísať svoju tretiu výhru v UFC.

View this post on Instagram

Ассаламу Алейкум Добрый день! К сожалению мой следующий бой 14 марта отменён. Мой соперник получил травму, желаю ему скорейшего выздоровления, надеюсь в будущем мы ещё встретимся в октагоне ✊🏻 Моя команда ведёт переговоры по поводу следующего боя, где и когда будет следующий бой скоро сообщим Ин Ша Аллах 🤲🏻 Всем вам большое спасибо за вашу поддержку ✊🏻 все по воле Всевышнего Альхамдулиллах 🤲🏻☝🏻❤️ —————————————————————Ahoj Všem moc mě to mrzí, ale mám pro vás špatnou zprávu. Zápas v Brazílii který se měl konat 14.3. Se bohužel neuskuteční můj soupeř Carlos Jr se zranil i to k tomuhle sportu patří a já bych mu rád popřál brzké uzdravení. Snad se ještě někdy utkáme. Nebudu součástí turnaje v Brazílii ale to nevadi my jedeme dál a mákáme. Stále jednáme s UFC jakmile budu vědět o dalším zápase určitě vám dám vědět. Děkuji za vaší podporu. ————————————————————-Hi everybody, I am so sorry, but I have some bad news for you. My announced match, in Brazil, against Carlos Jr. is not gonna happen. My opponent was injured and isn’t able to take part in this bount. This, as many other miserable things, simply belong to this sport and I would only like to wish him an early recovery. Hopefully, we will fight, against each other, sometime in the future! Per conseqences, I won’t be part of the tournament in Brazil, but it doesn’t matter, we go on and continue to work even harder. We are negotiating with the UFC, and as soon as I’ll know something new, about my next fight I’ll definitely let you know. Thank you for your support! —————————————————————— #muradov #alhamdulillah #tmt #ufc

A post shared by Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov) on

Najlepšie zápasy Makhmuda Muradova (VIDEO)

Makhmud Muradov je bojovník, ktorého zápasy rozhodne nemôžeme považovať za nudné. Presvedčí vás o tom aj výber tých najlepších zápasov Uzbeckého bojovníka, ktorý nájdete nižšie.

UFC on ESPN: Muradov vs. Trevor Smith (VIDEO)

Oktagon 13: Makhmud Muradov vs. Wendell Marques (VIDEO)

Oktagon 12: Makhmud Muradov vs. Alberto Uda (VIDEO)

Zdroj: sherdog.com, mmajunkie.com, ufc.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest