To najlepšie z MMA (16. december) – Krištofič vs Kareš skončil remízou (VIDEO)

Vo svete MMA sa deje veľké množstvo udalostí, ktoré je nie vždy jednoduché zachytiť. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších a najzaujímavejších informácií, ktoré sa v prostredí MMA udiali za posledný týždeň. Dnes aj o súboji Krištofič vs Kareš.

Makhmud Muradov zvíťazil vo svojom druhom zápase v UFC, Covingtom v hádke s Danom Whiteom, Marpo chce zápas s Vémolom a ďalšie novinky z MMA.

Súboj bez rukavíc Krištofič vs Kareš skončil remízou

Cez víkend sa uskutočnil turnajou Double Red Fight Night, ktorý mal odštartovať očistenie organizácie XFN. Hlavným ťahákom celého večera bol zápas v barmskom boxe medzi bývalým zápasníkom Oktagonu, Samuelom „Pirátom“ Krištofičom a Petrom Karešom.

TIP ❱ Všetko o XFN Double Red Fight Night ›

V súboji mal celý čas navrch Pirát, no nedokázal Kareša ukončiť , a preto zápas skončil konečnou remízou.

Pozrite si záznam zo zápasu Krištofič vs Kareš VIDEO

UFC chce zápas McGregor vs Nurmagomedov

Prezident UFC, Dana White, by chcel podobne ako všetci diváci bojových umení vidieť odvetu zápasu McGregor vs Nurmagomedov.

White oznámil, že v prípade víťazstva McGregora nad Cerronem a víťazstva Nurmagomedova nad Tony Fergusonom je odvetný zápas medzi týmito bojovníkmi reálny.

Dana White dokonca fanúšikom oznámil, že sa pokúsia o odvetný zápas medzi McGregorom a Nurmagomedovom, čo najskôr.

Colby Covington prehral s Kamarou Usmanom

Cez víkend sa uskutočnil aj najväčší turnaj UFC v tomto roku. Galavečer s poradovým číslom 245. ponúkol skutočne skvelé súboje a hneď tri titulové zápasy.

Ten hlavný bol o páš šampióna welterovej divízie medzi držiteľom Kamarou Usmanom a kontroverzným Colby Covingtonom.

TIP ❱ Program MMA turnajov na December ›

Skúsený nigérijský bojovník však nenechal nič na náhodu a svoj titul šampióna si podržal, keď po dlhých piatich kolách vyhral na TKO.

Usman tak natiahol svoju sériu bez prehry na 13 súbojov.

Alexander Volkanovski novým šampiónom UFC

Ďalšou titulovou bitkou, ktorá sa odohrala na turnaji UFC 245. bol zápas o pás šampióna vo váhovej kategórii featherweight Holloway vs Volkanovski.

Po dlhých a náročných 5 kolách nakoniec vyhral Alexander Volkanovski, čím sa stal aj novým šampiónom tejto divízie a zvýšil svoj počet víťazstiev v profesionálnych MMA zápasoch na číslo 21.

Zdroje: mmashorties.cz, sherdog.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest