To najlepšie z MMA (23. november) – Ľudovít Klein v UFC už možno v polke roka 2020!

Vo svete MMA sa deje veľké množstvo udalostí, ktoré je nie vždy jednoduché zachytiť. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších a najzaujímavejších informácií, ktoré sa v prostredí MMA udiali za posledný týždeň. Slovenský talent Ľudovít Klein v UFC, Floyd Mayweather a Dana White chystajú niečo veľké a ďalšie novinky z MMA!

Lajoš Klein: Verím, že ma v UFC uvidíte v prvej polovici 2020

Pravdepodobne najväčší talent slovenskej MMA scény Ľudovít Klein je už dlhšie spájaný s najlepšou svetovou MMA organizáciou UFC. Doteraz sa mu však nepodarilo predstaviť sa na žiadnom turnaji tejto organizácie. Podľa jeho vlastných slov by sa to už však čoskoro malo zmeniť. Lajoš, ako ho všetci nazývajú, verí že do UFC by sa mohol dostať už v prvej polovici roku 2020. My, samozrejme pevne veríme, že sa mu tento sen splní a budeme sa môcť pochváliť prvým Slovákom v najlepšej bojovníckej organizácii na svete.

TIP ❱ Makhmud Muradov v ďalšom zápase UFC ›

Lajoš Klein tvrdí že rok 2020 je jeho
Lajosa Kleina uvidíme v UFC možno už v polke 2020

Connor McGregor daruje milión dolárov na dobročinné účely

Jednoznačne najviac kontroverznou postavou v svetovom MMA je Connor McGregor. Tento bláznivý Ír vďaka jeho správaniu, ale aj atraktívnym zápasom pritiahol k bojovým športom milióny divákov a stal sa obrovskou celebritou. Okrem zápasenia sa McGregor pustil aj do podnikania, keď vytvoril svoju vlastnú značku prestížnej whiskey s názvom Proper Twelve. Vďaka úspechu tejto značky sa teraz Connor rozhodol darovať 1 milión dolárov z predaja whiskey na záchranné zbory.

POZRITE SI ❱ Ako sledovať MMA naživo? 

Connor McGregor a jeho whiskey Proper Twelve
Connor McGregor daruje milión dolárov na dobročinné účely

Ben Aksren ukončil MMA kariéru

Ben Askren prichádzal do UFC, ako neporazený bojovník, od ktorého sa čakala veľká budúcnosť. Svoje potenciál však nedokázal naplniť, keďže v celkovo troch zápasoch hneď dvakrát prehral. Askren sa po týchto udalostiach rozhodol nakoniec ukončiť svoju MMA kariéru. Nebolo to však len kvôli nevydareným zápasom, ale aj zdravotným problémom s bedrami. Ben Askren tak svoju kariéru ukončil so skóre 19-2, čo je stále mimoriadne úctyhodné.

TIP ❱ Čo je to MMA, UFC, Bellator, Oktagon?

Bojovník Ben Askren oznámil koniec kariéry
Ben Askren ukončil MMA kariéru

Floyd Mayweather a Dana White chystajú niečo veľké

Boxer Floyd Mayweather a šéf UFC Dana White si spoločne vyrazili na basketbalový zápas. Nešlo však len o priateľské stretnutie, čo potvrdili aj slová samotného Whitea, ktorý potvrdil, že spolu s Mayweatherom plánujú na rok 2020 veľké veci. Návrat z boxerského dôchodku potvrdil aj Mayweather. Ihneď po uverejnení tohto vyhlásenia začali fanúšikovia špekulovať, čo asi môžeme od tejto dvojice čakať. V kuolároch sa dokonca šepká o súboji Floyd Mayweather verzus Khabib Nurmagomedov.

TIP ❱ Program MMA zápasov a turnajov ›

Floyd Mayweather s Danou Whiteom na basketbalovom zápase
Floyd Mayweather a Dana White spolu chystajú niečo veľké

Zdroje: fights.cz, mmashorties.cz, sherdog, mmajunkie.com

Zdieľaní
Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu

Pin It on Pinterest