Európska liga: ŠK Slovan Bratislava – Wolverhampton 1:2 (VIDEO)

ŠK Slovan Bratislava prehrali s hráčmi Wolverhamptonu Wanderers 1:2 vo štvrtkovom zápase 3. kola skupinovej fázy Európskej ligy. Pozrite si video zo zápasu ŠK Slovan Bratislava – Wolverhampton.

EURÓPSKA LIGA – SKUPINA K 3.kolo (Nové Tehelné pole – Bratislava, Slovensko)

ŠK Slovan Bratislava – Wolverhampton 1:2 (1:0)

Góly: 11. Šporar – 58. Saiss, 64. R. Jiménez (z penalty)

Slovan: Greif – Medveděv, Abena, Božikov, De Marco – Rabiu (81. Čavrič), de Kamps – Daniel (66. Ratao), Holman (57. Ljubičič), Moha – Šporar

Wolverhampton: R. Patrício – Kilman, Coady, Boly – Doherty, Gibbs-White (59. Jota), Saiss (76. Dendoncker), Moutinho, Vinagre – Cutrone (46. A. Traoré), R. Jiménez

ŠK Slovan Bratislava s trestom od UEFA, ale s detským publikom

Slovan Bratislava sa v tretom kole skupiny K Európskej ligy prehral na Tehelnom poli a proti anglickému Wolverhampton Wanderers a zverenci Jána Kozáka mladšieho v skupine klesli na tretie miesto.

Slovan vyhrával v prvom polčase 1:0, keď svojho súpera v prvej polovici zápasu k ničomu nepustil. V druhom dejstve super zrýchlil prihrávku a podarilo sa mi vyrovnať. O 5. minút ho do vedenia poslala nariadená penalta. Viac ako 20-tisíc divákov na tribúnach síce tlačilo Slovan za vyrovnaním, ale to bohužiaľ neprišlo.

ONLINE PRENOS: ŠK Slovan Bratislava – Wolverhampton NAŽIVO (Europská liga 2019/2020)

Zdroj: thesun.co.uk