4. predkolo Európskej ligy: PAOK Solún – ŠK Slovan Bratislava (3:2) VIDEO

ŠK Slovan Bratislava postúpil do skupinovej fáze Európskej ligy UEFA. Duel PAOK Solún – ŠK Slovan Bratislava ste mohli sledovať ONLINE >>

Futbalisti Slovana Bratislava to dokázali! V dnešnom dramatickom zápase v Grécku síce prehrali s PAOKom tesne 2:3, no aj napriek tomu si zaistili účasť v skupinovej časti Európskej Ligy.

4.predkolo Európskej ligy – odveta (Toumba Stadium – Thessaloniki, Grécko)

PAOK Solún – ŠK Slovan Bratislava 3:2 (0:1)

Góly: 49. Limnios, 50. Šwiderski, 87. Giannoulis – 38. Medveděv, 62. De Marco.

PAOK: Paschalakis – Soares, Varela, Crespo, Giannoulis – Limnios, Esiti (64. Mišič), Kaddouri (31. Douglas Augusto), Biseswar – Akpom, Pelkas (46. Šwiderski)

Slovan: Greif – Medveděv, Abena, Božikov, De Marco – Bajrič, De Kamps – Holman (88. Ratao), Rabiu (68. Nono), Moha (77. Suchockij) – Šporar

/prvý zápas 0:1, do skupinovej fázy postúpil ŠK Slovan/

Futbalisti Slovana Bratislava zvládli dramatickú odvetu v Solúne a po piatich rokoch si opäť zahrajú v skupinovej fáze Európskej ligy UEFA.

Slovan si v skupinovej fáze EL zahrá po tretí raz. V auguste 2011 do nej postúpil cez AS Rím po triumfe 1:0 doma a remíze 1:1 vonku. V sezóne 2013/2014 sa „belasí“ do skupiny dostali ako zdolaný tím v play off Ligy majstrov, keď im v ňom vystavil stop bieloruský šampión BATE Borisov (1:1 doma a 0:3 vonku).

Všetko o Európskej lige 2019/2020 ›

https://youtu.be/PUvNf1Y_wNA

Pozrite si možnosti ako a kde sa dá sledovať EL naživo ›

 LIVE PRENOS: PAOK Solun – Slovan Bratislava ONLINE (Európska liga, playoff)

Zdroj: facebook, youtube

Zdieľaní

Pin It on Pinterest