Futbal Slovensko – Čile 0:0 (príprava). Marek Hamšík odohral posledný zápas za Slovensko! (VIDEO)

Futbal Slovensko – Čile 0:0. Rozlúčka Mareka Hamšíka so slovenskou reprezentáciou sa skončila bezgólovou remízou. Pozrite si všetky dôležité informácie o tomto zápase – výsledok, nominácia Slovenska.

Futbal Slovensko – Čile

Rovnako ako Slovensko, tak ani Čile nebude hrať ten najkvalitnejší futbal na MS Katar 2022. Tieto dva tímy sa stretli v Bratislave v prípravnom zápase a ten skončil bezgólovou remízou.

Marek Hamšík odohral za Slovensko svoj posledný zápas.

Slovensko – Čile príprava

SLOVENSKO – Čile 0:0

ŽK: Vidal, Medel, rozhodovali: Berka – Nádvorník, Hájek (všetci ČR), 19.757 divákov.

Slovensko: Dúbravka – Pekarík, Šatka, Škriniar, De Marco (80. Obert) – Hamšík (89. Regáli), Lobotka, Bénes (70. Hrošovský) – Suslov (89. Kaprálik), Boženík (80. Strelec), Duda (70. Bero)
Čile: Cortes – Delgado, Diaz, Maripan (46. Pavez), Suazo – Nunez, Medel (83. Sierralta), Mendez (77. Alarcon), Vidal (88. Montecinos) – Sanchez, Rubio (83. Assadi)

Video Marek Hamšík rozlúčka

Futbal Slovensko – Čile live

Live naživo môžete futbal Slovensko – Čile sledovať vďaka priamu prenosu verejnoprávnej televízie RTVS šport live, podobne ako prípravný zápas Slovensko – Čierna Hora, ktorý sa koná 17. novembra.

Práve vďaka vysielaniu tohto prenosu sa oficiálny začiatok stretnutia posunul o polhodinu dopredu z pôvodných 14:00 na 13:30.

MS vo futbale 2022 skupiny totiž začínajú o deň skôr ako bolo plánované a RTVS bude hneď po skončení tohto prípraváku vysielať otvárací ceremoniál a úvodný duel šampionátu.

Slovensko – Čile live stream

Live stream zo zápasu Slovensko – Čile je k dispozícii na webe rtvs.sk. Naživo je však možné sledovať ho iba z územia Slovenska.

Slovensko – Čile online cez mobil

Online cez mobil môžete Slovensko – Čile futbal sledovať prostredníctvom mobilnej aplikácie RTVS alebo cez ich mobilný web rtvs.sk. Aj v tomto prípade je však možné stream sledovať iba z územia SR.

Ešte nie je jasné či stávkové spoločnosti prevádzkujúce svoje internetové televízie – Fortuna TV, Tipsport TV či Niké TV budú toto stretnutie vysielať.

Slovensko vs. Čile futbal lístky

Lístky na futbal Slovensko vs. Čile si môžete zakúpiť na stránkach ticketmedia.sk. Hodnota lístkov sa pohybuje v cenovej relácii od 8 do 100 eur.

Futbal Slovensko – Čile bilancia

Slovensko a Čile sa v našej samostatnej histórii stretli iba raz. A to rovnako ako to bude tentokrát – v priateľskom stretnutí.

Bolo to 17. novembra 2009 v rámci prípravy na MS 2010 v Juhoafrickej republike a tento zápas sme prehrali doma, na štadióne Pod Dubňom v Žiline 1:2. O náš jediný gól sa vtedy postaral Stanislav Šesták.

VIDEO: Slovensko vs. Chile 2009

Marek Hamšík rozlúčka

Viac ako samotné stretnutie medzi Slovenskom a Chile u fanúšikov rezonuje správa, že práve v tomto zápase sa Marek Hamšík bude oficiálne lúčiť s reprezentačnou kariérou.

„Marekiaro“, ktorý je v súčasnosti hráčom tureckého klubu Trabzonsporu, toto rozhodnutie oznámil v máji tohto roka.

Marek Hamšík reprezentácia

Marek Hamšík a slovenská reprezentácia boli dlhé roky nerozlučnou dvojicou. Bez Hamšíka si náš futbal mnohí ani nevedia predstaviť.

Je držiteľom významných reprezentačných rekordov – v počte odohraných zápasov (135) aj v počte strelených gólov (26), gólových prihrávok (26) a víťazných gólov (10). V rekordnom počte zápasov (60) viedol Slovensko ako kapitán.

Zúčastnil sa prvých a jediných MS v našej histórii – 2010 v JAR a dvoch ME – 2016 a 2020.

VIDEO: Nádherný gól Hamšíka na Euro 2016

Slovensko – Čile kurzy

Na zápas Slovensko – Čile sú vypísané kurzy u klasických stávkových kancelárii. Dajú sa tam využiť aj atraktívne bonusy na prvé stávky pre nových hráčov.

Zdroj: wikipedia.com, futbalsfz.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, fortuna.sk, nike.sk, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest