Futbal Slovensko – Čierna Hora 2:2. Slovákom nestačilo dvojgólové vedenie (VIDEO)

Futbal Slovensko – Čierna Hora bol prípravným zápasom slovenských futbalistov. Bohužiaľ ani teraz sa im nepodarilo zvíťaziť a Sokoly nevyhrali už 5 mesiacov. Výsledok, video a informácie o tomto stretnutí Slovenska.

Futbal Slovensko – Čierna Hora

Slovensko – Čierna Hora bol prípravným zápasom našej reprezentácie, ktorá remizovala v prípravnom zápase na pôde 2:2. Slováci neudržali dvojgólové vedenie, o remíze rozhodla penalta, ktorú Savič premenil a vyrovnal na konečný stav. Ten istý hráč Čiernej Hory znižoval aj na stav 1:2

Tréner Calzona nevyhral ani tretí zápas v úlohe hlavného trénera Slovenska a na premiérové víťazstvo si musí ešte počkať. Druhý prípravný zápas Slovensko – Čile je na programe 20. novembra v Bratislave.

Čierna Hora – Slovensko futbal

Čierna Hora – Slovensko 2:2 (1:0)

Góly: 77. Savič, 90+7. Savič (pen.) – 15. Hancko, 47. Kucka
Karty: 45+1. Lončar (CHO), 45+5. Vešovič (CHO), 88. Bakič (CHO) – 18. Ďuriš (SVK), 61. Kucka (SVK), 87. Zreľák (SVK), 90+5. Škriniar (SVK) ČK: 90+5. Zreľák (SVK)

Slovensko: Dúbravka – Vallo, Šatka, Škriniar, Hancko – Kucka, Lobotka, Duda – Bero, Boženík, Ďuriš
Náhradníci: Rodák, Ravas – Béneš, De Marco, Hrošovský, Kaprálik, Nemčík, Obert, Pekarík, Pokorný, Regali, Rusnák, Strelec, Suslov, Zrelák
Tréner: F. Calzona
Čierna Hora: Carevič – Vesovič, Savič, Sipčič, Radunovič – Marušič, Lončar, Jankovič, Jovočič – Krstovič, Murgosa
Náhradníci: Mijatovič , Sarkič – Bakič, Camaj, Erakovič, Milovič, Savičevič, Sčekič, Tomaševič, Tuci, A. Vukčevič, N. Vukčevič
Tréner: M. Radulovič

Video Gól Slovenska na 2:0

Video Gól Slovenska na 1:0

Slovensko nezvládlo kvalifikáciu na MS vo futbale live, a preto je príprava našich hráčov na ďalšiu kvalifikáciu o skúšaní nových taktík pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu. Ani Čierna Hora na tom nie je o nič lepšie.

A kým viacero európskych reprezentácii rieši MS vo futbale skupiny, tak sa naši chlapci stretli štyri dni pred začiatkom top futbalového turnaja, práve s týmto balkánskym protivníkom, s ktorým veľa skúseností nemajú.

Futbal Slovensko – Čierna Hora live

Live prenos z futbalu Slovensko – Čierna Hora môžete sledovať na obrazovkách verejnoprávnej televízie RTVS Šport live. Tá ponúkne už tradične zápasové štúdio s viacerými futbalovými odborníkmi.

Čierna Hora – Slovensko live stream

Live stream zo zápasu Čierna Hora – Slovensko nájdete na stránkach rtvs.sk. Tento živý prenos cez internet je však funkčný iba z územia Slovenskej republiky.

Slovensko – Čierna Hora online cez mobil

Online cez mobil môžete zápas Slovensko – Čierna Hora sledovať vďaka mobilnej aplikácii RTVS, alebo priamo cez ich web rtvs.sk. Aj tu platí, že stream, ktorý rtvs takto ponúka je možné sledovať iba z územia SR.

Zatiaľ nevieme či stávkové spoločnosti prevádzkujúce svoje internetové televízie – Fortuna TV, Tipsport TV či Niké TV budú toto stretnutie vysielať.

Futbal Slovensko – Čierna Hora bilancia

Slovensko a Čierna Hora spolu hrali futbalový zápas počas krátkej histórie oboch krajín iba raz. Bilancia tohto jediného zápasu je pre nás pozitívna, keďže sme ho vyhrali 2:0.

23. mája 2014 o našom domácom víťazstve v prípravnom stretnutí rozhodli gólmi Weiss a Jendrišek.

Čierna Hora – Slovensko kurzy

Kurzy na zápas Čierna Hora – Slovensko nájdete dozaista v každej dobrej stávkovej kancelárii, kde môžete využiť aj zaujímavé bonusy na prvé stávky pre nových hráčov.

Môžete si tipnúť nielen na víťaza zápasu, ale aj na počet gólov, výsledok v polčase alebo strelca gólu atď. .

Zdroj: wikipedia.com, futbalsfz.sk, rtvs.sk, tipsport.sk, fortuna.sk, nike.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest