Slovensko – Lichtenštajnsko kvalifikácia EURO 2024 : live prenos, zostava, online

Slovensko – Lichtenštajnsko kvalifikácia EURO 2024. Ďalší zápas našich futbalistov v boji o postup na európsky šampionát odohráme doma 11. septembra. Zistite, kde sledovať live prenos, aká je zostava oboch tímov, a kde si viete pozrieť tento zápas online cez internet. 

Slovensko – Lichtenštajnsko kvalifikácia EURO 2024

Stretnutie Slovensko – Lichtenštajnsko prináša kvalifikácia EURO 2024 v pondelok, 11. septembra od 20:45. Hrať sa bude v Bratislave a dá sa povedať, že naši by tu mali získať povinné tri body, ak chcú pomýšľať na postup.

Tento zápas odvysiela platená športová stanica Sport 1, ktorú si môžete jednoducho naladiť aj cez ponuku operátora Digi Slovakia. Ten ju má vo svojom portfóliu kanálov zaradenú v najlacnejšom balíčku mobilnej, internetovej, káblovej aj satelitnej TV.

Slovensko Lichtenštajnsko futbal

Slovensko Lichtenštajnsko live

Futbalový súboj Slovensko Lichtenštajnsko live tentokrát nenájdete na RTVS Šport, ako predošlé stretnutie s Portugalskom. Pozrite si nižšie všetky možnosti, ako tento duel pozerať naživo.

Slovensko Lichtenštajnsko v TV

Stretnutie Slovensko Lichtenštajnsko v TV odvysiela športová stanica Sport 1 live.

Kanály Sport 1 a Sport 2 si delia vysielanie zápasov Slovenska v kvalifikácii ME na polovicu s verejnoprávnou RTVS (5 na RTVS a 5 na Sport 1/2), pričom ponúkajú aj ďalšie zápasy z kvalifikácie ME.

Slovensko Lichtenštajnsko live stream

Live stream zo zápasu Slovensko Lichtenštajnsko viete sledovať cez web stránky a mobilné aplikácie poskytovateľov tv služieb.

Internetový prenos naživo, tak môžete pozerať napríklad vďaka ponuke mobilnej tv Digi GO od Digi Slovakia. Tá ponúka bohatú dávku športových TV kanálov (dokopy až 14), vrátane Sport 1 a Sport 2, a ďalej napríklad Joj Šport, Canal + Sport či všetky stanice Nova Sportu.

Okrem nich tu nájdete aj mnohé iné mimo športu, dohromady 34 televíznych staníc dostupných v mobile či tablete, kedykoľvek a odkiaľkoľvek za sumu 9€/mesiac.

Slovensko Lichtenštajnsko futbal live tracker

Slovensko Lichtenštajnsko futbal sa dá sledovať cez tzv. live tracker stávkovej spoločnosti Tipsport. Tu nájdete všetky kľúčové informácie o tom, kto drží loptu na kopačkách, strely, zákroky brankárov, góly, karty atď..

Live tracker nájdete po prihlásení na web Tipsportu v sekcii LIVE, keď kliknete na ikonku futbalového ihriska.

Slovensko vs Lichtenštajnsko zostavy

Zostavy na zápas Slovensko vs Lichtenštajnsko nájdete tu:

SLOVENSKO: Dúbravka – Hancko, Škriniar, Gyombér, Tomič – Bénes, Lobotka, Duda – Haraslín, Boženík, Mak

Náhradníci: Rodák, Ravas, Bero, De Marco, Ďuriš, Hrošovský, Kucka, Pekarík, Polievka, Schranz, Tupta, Vavro. Tréner: Calzona

LICHTENŠTAJSKO: Buchel – Malin, Traber, Beck – Goppel, Sele, Wieser, Luchinger, Wolfinger – Salanovic, Saglam

Náhradníci: Lo Russo, Foser, Haas, Halser, Luque Notaro, Marxer, Meier, Mikus, Netzer, Schleger, Wolfinger, Yidiz. Tréner: Funfstuck

TIP ❱ Sledujte svetový futbal live ›

Futbal Slovensko kvalifikácia ME program

Slovensko má v skupine J kvalifikácie na EURO 2024 jasný program.

Hráme proti Luxembursku, Bosne a Hercegovine, Lichtenštajnsku, Islandu a Portugalsku v rozmedzí od marca do novembra 2023, aby bolo do konca roka jasné, kto bude hrať na ME 2024.

KVALIFIKÁCIA ME 2024 PROGRAM SR
23.3. Trnava SLOVENSKO vs. Luxembursko 0:0
26.3. Bratislava SLOVENSKO vs. Bosna a Hercegovina 2:0
17.6. Reykjavik Island vs. SLOVENSKO 1:2
20.6. Vaduz Lichtenštajnsko vs. SLOVENSKO 0:1
8.9. Bratislava SLOVENSKO vs. Portugalsko 0:1
11.9. Bratislava SLOVENSKO vs. Lichtenštajnsko 20:45h
13.10. Lisabon Portugalsko vs. SLOVENSKO 20:45h
16.10. Luxemburg Luxembursko vs. SLOVENSKO 20:45h
16.11. Bratislava SLOVENSKO  vs. Island 20:45h
19.11. Sarajevo Bosna a Hercegovina vs. SLOVENSKO 20:45h

Slovensko skupina J tabuľka

Aktualizovaná tabuľka Skupiny J, kde hrajú kvalifikačné zápasy slovenskí reprezentanti.

Kvalifikácia Slovensko Lichtenštajnsko výsledky

Slovenské výsledky nájdete v programovej tabuľke vyššie. Kompletné výsledky nielen našich hráčov, ale aj ostatných zápasov a tímov z kvalifikácie ME 2024, vrátane celkových štatistík sú na stránke s top výsledkovým servisom flashscore.sk.

Slovensko – Lichtenštajnsko kurzy

Naj kurzy na kvalifikačné stretnutie ME 2024 Slovensko – Lichtenštajnsko sa dajú nájsť vo všetkých slovenských stávkových kanceláriách.

Slovensko je v tomto súboji jasným favoritom a nič iné ako víťazstvo sa tu nedá očakávať, ak chceme byť medzi top 24 tímami postupujúcimi na európsky šampionát.

Zdroj: tipsport.sk, sfz.sk, sofascore.com, flashscore.sk, rtvs.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest