Slovensko – Kazachstan MS v hokeji 2023: výsledok, program

Slovensko – Kazachstan bol v poradí piatym zápasom našich hokejistov v skupine B na MS v hokeji 2023. Hral sa 19. mája od 19:20 v lotyšskej Arene Riga a naši ho prehrali 3:4 po nájazdoch. Sledujte všetky podstatné informácie o tomto stretnutí.

MS V HOKEJI LIVE

 Slovensko – Kazachstan MS v hokeji 2023

Zápas, v ktorom sme boli favoriti; Slovensko – Kazachstan na MS v hokeji 2023. Dôležité body sme sa snažili vybojovať v lotyšskom hlavnom meste Riga, ktoré je našim domovom počas zápasov skupiny B.

Podarilo sa nám však získať iba jeden bodík za prehru po nájazdoch. Za našich skórovali Koch, Pánik a Regenda, najlepším hráčom bol vyhlásený Hrivík s troma asistenciami. Naši už nemajú postup vo vlastných rukách a budú musieť čakať na výsledky iných zápasov.

Slovensko – Kazachstan hokej

MS Hokej Slovensko vs Kazachstan

Hokej Slovensko vs Kazachstan bol zaujímavou konfrontáciou dvoch mužstiev, ktoré si trúfajú na postup zo skupiny. Pre našich sa týmto stretnutím začala trojzápasová skupinová šnúra, počas ktorej sme stále favoritom.

S Kazachstanom sme na veľkom turnaji nikdy neprehrali, no teraz sa to prehrou 3:4 po nájazdoch prvýkrát zmenilo. Žiaľ, naši zápas nezvládli, druhú tretinu prehrali 0:3 a museli stav stretnutia v tretej časti doťahovať.

V nájazdoch nechytil brankár Hlavaj ani jeden a my sme skórovali iba raz, a preto sme Kazachstanu nakonic prekvapivo podľahli.  

Slovensko Kazachstan hokej live

Chcete vedieť, kde ste mohli sledovať Slovensko Kazachstan hokej live? Možností sledovania MS v hokeji live je viacero či už prostredníctvom živého streamu na internete alebo v TV. Pozrite si ich prehľad nižšie.

Slovensko vs. Kazachstan live stream

V dnešnej dobe si už veľa ľudí rado pozrie internetový live stream ako alternatívu k TV prenosu a to platilo aj pri zápase Slovensko vs Kazachstan.

Bezkonkurenčnou voľbou sú v takom prípade online televízie stávkových spoločností ako TV Tipsport, či Fortuna TV. Okrem pozerania športových zápasov tu získajú noví hráči aj bonus na prvé stávky.

SLEDUJTE MS V HOKEJI 2023 LIVE
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 100 € bez rizika
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 30 € zadarmo

Celý turnaj a množstvo ďalších športových prenosov ponúka stávková spoločnosť Fortuna cez Fortuna TV.

SPUSTIŤ LIVE STREAM

Návod, ako sledovať live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune
  2. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  3. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  4. Vyberte si zápas a sledujte MS v hokeji

Fortuna ponúka počas konania MS lákavý registračný bonus 100 eur bez rizika pre nových hráčov.

Podmienkou pre sledovanie prenosov na Fortuna TV, je za posledných 7 dní uzatvoriť aspoň jednu stávku alebo mať na svojom hráčskom konte kladný zostatok.

Fortuna bonus bez rizika na MS v hokeji 2023

MS hokej 2023 Slovensko – Kazachstan live v TV

Slovensko – Kazachstan, zápas ktorý ponúka program hokejového šampionátu, vysiela u nás live v TV verejnoprávna RTVS Šport. Stretnutie sa začína od 19:20, no štúdio je pripravené s dostatočným predstihom na diskusie a odborné analýzy.

Stretnutie skupiny B by malo byť dostupné aj na ČT Sport live, keďže Česi sú v rovnakej skupine. Takže, ak máte radi český komentár alebo sa nachádzate v ČR je táto možnosť tou najlepšou voľbou v rámci sledovania v TV.

Hokej Slovensko Kazachstan online

Hokej Slovensko Kazachstan online na internete nájdete okrem prenosov stávkových kancelárii aj na webe rtvs.sk. Toto sledovanie je však obmedzené vzhľadom na vašu geografickú polohu výhradne na územie SR.

Podobným spôsobom funguje online prenos českej ČT Sport na webe ceskatelevize.cz, ktorý môžete sledovať len v prípade, ak sa nachádzate na území ČR.

Hokej Slovensko – Kazachstan bilancia

Slovensko – Kazachstan hrajú spoločne hokej iba na veľkých turnajoch, a preto je naša bilancia s týmto súperom na zápasy chudobnejšia. Kazachstan sa totiž často nachádzal v „B“ kategórii, no zaujímavosťou je, že sa s ním na šampionáte teraz stretávame už druhýkrát po sebe.

Zo šiestich spoločných odohraných zápasov máme na konte šesť výhier a veríme, že ani teraz tomu nebude inak. Aj keď Kazachovia vedia byť nepríjemní a zápasy s nimi tesné, vždy ich dokážeme dotiahnuť vo svoj prospech.

Slovensko vs. Kazachstan bilancia
Dátum Súťaž Zápas Výsledok
20.5. 2022 MS Kazachstan – Slovensko 3:4
9.5. 2012 MS Slovensko – Kazachstan 4:2
13.5. 2010 MS Kazachstan – Slovensko 1:5
8.5. 2006 MS Slovensko – Kazachstan 6:0
19.2. 2006 ZOH Slovensko – Kazachstan 2:1
10.5. 2005 MS Kazachstan – Slovensko 1:3

MS v hokeji 2023 program Slovenska

Pozrite si program Slovenska na MS v hokeji 2023 v skupine B. Po Kazachstane sa stretneme ešte so Slovinskom a Nórskom v našich posledných dvoch skupinových zápasoch.

PROGRAM SLOVENSKA NA MS 2023
Dátum Skupina Zápas Čas
12.5. B-skupina SLOVENSKO – Česko 15:20h
13.5. B-skupina SLOVENSKO – Lotyšsko 19:20h
15.5. B-skupina SLOVENSKO – Kanada 15:20h
18.5. B-skupina Švajčiarsko – SLOVENSKO 19:20h
19.5. B-skupina Kazachstan – SLOVENSKO 19:20h
21.5. B-skupina Slovinsko – SLOVENSKO 15:20h
23.5. B-skupina SLOVENSKO – Nórsko 11:20h

MS v hokeji 2023 prehľad

Sledujte všetko podstatné o MS v hokeji 2023 a buďte neustále v obraze.

Zdroj: wikipedia, hockeyslovakia.sk, flashscore

Zdieľaní

Pin It on Pinterest