Slovensko – Lotyšsko MS v hokeji 2023: zostavy, live stream zadarmo

Zápas Slovensko – Lotyšsko na MS v hokeji 2023 bol druhým zápasom našich v skupine B a uskutočnil sa v sobotu 13. mája o 19:20h na štadióne v Rige. Pozrite si výsledok, zostavy tímov, ako sledovať live stream z MS zadarmo a ďalšie informácie o zápase Slovensko Lotyšsko hokej MS 2023.

SLEDUJTE MS LIVE

Slovensko – Lotyšsko MS v hokeji 2023

Zápas Slovensko – Lotyšsko na MS v hokeji 2023 bol druhým stretnutím Slovákov na šampionáte v skupine B. Naši hokejoví reprezentanti bojovali po prehre s Českom, o dôležité body proti výberu Lotyšska.

Zápas sme vyhrali 2:1 – v úvode skóroval Matúš Sukeľ už po 43 sekundách, no v druhej tretine Lotyši vyrovnali na 1:1. V 51. minúte skóroval po dorážke Kochovej strely kapitán Marek Hrivík a rozhodol o našom triumfe. Najlepším hráčom tímu bol za našich vyhlásený brankár Škorvánek.

Slovensko – Lotyšsko hokej

MS Hokej Slovensko vs Lotyšsko

Hokej Slovensko vs Lotyšsko bol ďalším zápasom na Majstrovstvách sveta ľadovom hokeji 2023. Lotyšsko nepatrí na turnaji k favoritom, no je pre nás priamym konkurentom v boji o play-off.

Pre Slovákov bolo potrebné z tohto zápasu brať všetky tri body, ktoré môžu hrať v konečnom zúčtovaní dôležitú úlohu. Našťastie, sa nám to podarilo a do ďalšieho priebehu turnaja ideme s víťazstvom 2:1.

Pozrite si MS v hokeji 2023 tabuľka skupiny B, kde hrá zápasy Slovensko.

Zostavy Slovensko – Lotyšsko MS v hokeji 2023

Škorvánek (Hlavaj) – Kňažko, P. Koch, Grman, Ivan, Jánošík, Rosandić, Gajdoš – Kelemen, Hrivík (C), Pánik – Cehlárik (A), Hudáček, Sukeľ (A) – Chromiak, Tamáši, Regenda – Okuliar, Lantoši, Čacho.
Tréner: Craig Ramsay.

Šilovs (Punnenovs) – Balinskis, Zile, Mamčics, Jaks, Čukste, Freibergs, Cibulskis – Daugavinš (C), Abols (A), Andersons – Indrašis, Ro. Bukarts (A), Batna – Balcers, Ločmelis, Keninš – Ri. Bukarts, Dzierkals, Džerinš – Smirnovs.

Slovensko Lotyšsko hokej MS 2023 live

Zistite aké boli možnosti pre sledovanie zápasu Slovensko – Lotyšsko hokej live. Využiť na sledovanie MS môžete priamy prenos v TV, online vysielanie na internete, alebo pozerajte MS v hokeji live stream cez weby stávkových kancelárií.

Slovensko vs. Lotyšsko live stream

Ak chcete sledovať Slovensko vs. Lotyšsko live stream zadarmo, tak najlepšou možnosťou sú online TV stávkových kancelárií ako TV Tipsport a Fortuna TV. Okrem toho môžete získať zaujímavý bonus na prvé stávky.

SLEDUJTE MS V HOKEJI 2023 LIVE
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 100 € bez rizika
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 30 € zadarmo

Najviac športových prenosov ponúka stávková kancelária Fortuna na svojej Fortuna TV.

SPUSTIŤ LIVE STREAM

Návod, ako sledovať live stream

  1. Registrujte sa vo Fortune
  2. V hornej časti webu kliknite na sekciu „Športový servis“
  3. Následne kliknite na „FORTUNA TV“
  4. Vyberte si zápas a sledujte MS v hokeji

Fortuna ponúka počas konania MS lákavý registračný bonus 100 eur bez rizika pre nových hráčov.

Podmienkou pre sledovanie prenosov na Fortuna TV, je za posledných 7 dní uzatvoriť aspoň jednu stávku alebo mať na svojom hráčskom konte kladný zostatok.

Fortuna bonus bez rizika na MS v hokeji 2023

MS hokej 2023 Slovensko – Lotyšsko live v TV

Stretnutie Slovensko – Lotyšsko live v TV odvysiela športová stanica RTVS Šport. Zápas sa začína o 19:20h, no ešte predtým si môžete pozrieť predzápasové štúdio, kde hokejoví experti analyzujú zostavy tímov a možný priebeh zápasu.

Stretnutie ponúka vo svojom programe aj športová stanica ČT Sport live s českým komentárom, ktorá zas vysiela všetky zápasy Českej republiky na majstrovstvách sveta v hokeji. Podobne ako RTVS, aj česká televízia má možnosť online prenosu cez internet, avšak len na území ČR.

Hokej Slovensko Lotyšsko online

Hokej Slovensko Lotyšsko je možné sledovať aj online a to úplne zadarmo. Na webe televízie RTVS je možné spustiť online prenos a sledovať tak zápas zo svojho mobilu, tabletu alebo na PC. Online vysielanie je dostupné len na území Slovenska.

Hokej Slovensko – Lotyšsko bilancia

Bilancia hokejových zápasov Slovensko – Lotyšsko je do dnešného dňa pomerne chabá, pretože sa s týmto tímom na veľkých turnajoch ako Majstrovstvá sveta a Olympijské hry väčšinou míňame.

Viacej sme odohrali priateľských zápasov, v ktorých sme 8 krát vyhrali a 5 krát sme odišli ako porazení. Jeden fakt ale trošku môže strašiť našu repre, že Slovákom sa proti Lotyšom na svetových šampionátoch „A“ kategórie nedarí, keď sme ich na tejto pôjde ani raz neporazili.

V tabuľke nižšie si pozrite ako sa darilo slovenskému výberu s Lotyšmi na MS a olympiáde.

Slovensko vs. Lotyšsko bilancia
Dátum Súťaž Zápas Výsledok
13.2. 2022 ZOH Slovensko – Lotyšsko 5:2
7.5. 2017 MS Lotyšsko – Slovensko 3:1
9.5. 2013 MS Slovensko – Lotyšsko 3:5
21.2. 2010 ZOH Lotyšsko – Slovensko 0:6
10.2. 2002 ZOH Lotyšsko – Slovensko 6:6
10.5. 1997 MS Slovensko – Lotyšsko  4:5
16.4. 1995 MS-B Lotyšsko – Slovensko 3:4

MS v hokeji 2023 program Slovenska

Pozrite si program Slovenska na MS v hokeji 2023 v skupine B. Okrem Lotyšska nás ešte čakajú – Kanada, Švajčiarsko, Kazachstan, Slovinsko a Nórsko.

PROGRAM SLOVENSKA NA MS 2023
Dátum Skupina Zápas Čas
12.5. B-skupina SLOVENSKO – Česko 15:20h
13.5. B-skupina SLOVENSKO – Lotyšsko 19:20h
15.5. B-skupina SLOVENSKO – Kanada 15:20h
18.5. B-skupina Švajčiarsko – SLOVENSKO 19:20h
19.5. B-skupina Kazachstan – SLOVENSKO 19:20h
21.5. B-skupina Slovinsko – SLOVENSKO 15:20h
23.5. B-skupina SLOVENSKO – Nórsko 11:20h

MS v hokeji 2023 prehľad

Sledujte všetko podstatné o MS v hokeji 2023 a buďte neustále v obraze.

Zdroj: wikipedia, hockeyslovakia.sk, flashscore

Zdieľaní

Pin It on Pinterest