Ako sledovať OH Tokio 2021 live? TV a online prenosy naživo, olympijské hry livestream v mobile!

Zaujíma vás, kde si môžete pozrieť Letné Olympijské hry v Tokiu 2021 a výkony tých najlepších športovcov na svete? Kde sledovať OH Tokio 2021 live úplne zadarmo? Pripravili sme pre vás prehľad, v ktorom sa dozviete všetky dostupné možnosti, ako sledovať olympiádu naživo v TV alebo online na internete.

Kde sledovať OH Tokio 2021 live

Prinášame vám kompletný prehľad možností, kde sledovať OH Tokio 2021 live:

OH Tokio 2021 live na RTVS

OH Tokio 2021 live budete môcť sledovať na programoch RTVS. Slovenská verejnoprávna televízia odvysiela na svojich staniciach Jednotka a Dvojka živé prenosy z rôznych športov, pričom RTVS sa zameria najmä na vystúpenie slovenských reprezentantov a tak vám neunikne nič dôležité!

◼︎ Kompletný program Slovákov na OH Tokio ›

Športové prenosy na OH Tokio 2021 budú sprevádzať známi komentátori Marcel Merčiak, Ľuboš Hlavena a ďalší. Všetky športové prenosy si tak môžete užiť so slovenským komentárom.

Olympijské hry Tokio 2021 na ČT sport naživo

Olympijské hry Tokio 2021 je možné sledovať aj na ČT sport. Na rozdiel od slovenskej RTVS, ČT sport sa zameriava prevažne na výkony českých olympionikov. Tešiť sa môžete na pestrú ponuku olympijských disciplín, ktoré budú odvysielané s českým komentárom.

Okrem letných olympijských hier je možné na ČT sport sledovať aj zimné olympijské hry v Pekingu 2022 ale napríklad aj zápasy Európskej ligy UEFA či cyklistické preteky Tour de France!

OH Tokio 2021 live na Eurosport v TV a online

Bohatú ponuku živých prenosov z OH Tokio 2021 si môžete pozrieť live v TV aj na programoch televízie Eurosport. Športové stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 odvysielajú takmer všetky športy z letných olympijských hier. Počas celého dňa sa môžete tešiť na nabitý program.

V ňom nebude chýbať ani otvárací a záverečný ceremoniál či odovzdávanie medailí a vyhlasovanie výsledkov jednotlivých športov.

Letné olympijské hry 2020 online na Eurosport Player

Letné olympijské hry 2020 je možné sledovať online na platforme Eurosport Player. Všetky športy sa nezmestia do programu televíznych staníc a tak si ich môžete pozrieť práve cez túto platformu, napríklad aj zo záznamu. Táto služba je spoplatnená a jej cena je 4,99 eur mesačne alebo 24,99 eur ročne.

Športová platforma Eurosport Player je známa tým, že divákom ponúka množstvo športových prenosov, medzi ktorými nechýbajú napríklad cyklistické preteky Grand Tour alebo všetky štyri tenisové grandslamy!

LOH 2021 online stream v mobile zdarma!

LOH 2021 si môžete pozrieť aj cez online stream v mobile a to úplne zdarma! Spomínané televízie RTVS a ČT Sport ponúkajú online prenos na svojich weboch úplne zadarmo! Živý prenos z olympijských hier si tak môžete pozrieť odkiaľkoľvek na území Slovenska!

Do mobilu alebo tabletu si môžete stiahnuť aj aplikáciu spomínanej športovej platformy Eurosport Player a to pre iOS aj Android. Všetky športové prenosy z LOH 2021 online tak máte stále po ruke, stačí vám len pripojenie na internet.

Olympijské hry 2021 – video zostrihy

Olympijské hry 2021 si budete môcť pozrieť aj zo záznamu. Video zostrihy toho najzaujímavejšieho z jednotlivých športov nájdete na oficiálnom YouTube kanále.

Letná olympiáda 2021 live výsledky dnes

Live výsledky dnes z letná olympiáda 2021 je možné sledovať na známom webe flashscore.sk. Všetky zaujímavé a podstatné informácie zároveň môžete sledovať na oficiálnych kanáloch olympijských hier:

Letné olympijské hry – slovenský olympijský výbor

Letné olympijské hry vám priblíži aj slovenský olympijský výbor. Aktuálne informácie ohľadom športovcov v Tokiu, rozhovory s nimi a mnoho ďalšieho môžete sledovať na webe olympic.sk alebo na youtube kanále Slovenský olympijský tím.

Zdroj: olympics.com, wikipedia.com, rtvs.sk, eurosport.com, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest