Ako sledovať OH Peking 2022 live? TV a online prenosy naživo, olympijské hry livestream v mobile!

Zaujíma vás, kde si môžete pozrieť Zimné Olympijské hry v Pekingu 2022 a výkony tých najlepších športovcov na svete? Kde sledovať OH Peking 2022 live úplne zadarmo? Pripravili sme pre vás prehľad, v ktorom sa dozviete všetky dostupné možnosti, ako sledovať olympiádu naživo v TV alebo online na internete.

Kde sledovať OH Peking 2022 live

Prinášame vám kompletný prehľad možností, ako a kde sledovať OH Peking 2022 live:

OH Peking 2022 live na RTVS

OH Peking 2022 live môžete sledovať na programoch RTVS. Slovenská verejnoprávna televízia odvysiela na svojich staniciach Jednotka a Dvojka živé prenosy z rôznych športov, pričom RTVS sa zameriava najmä na vystúpenie slovenských reprezentantov a tak vám neunikne nič dôležité!

◼︎ Umiestnenia Slovákov na LOH Tokio ›

Športové prenosy na ZOH Peking 2022 budú sprevádzať známi komentátori Marcel Merčiak, Ľuboš Hlavena a ďalší. Všetky športové prenosy si tak môžete užiť so slovenským komentárom.

Olympijské hry Peking 2022 na ČT sport naživo

Olympijské hry Peking 2022 uvidíte aj na ČT sport. Na rozdiel od slovenskej RTVS, ČT sport sa zameriava prevažne na výkony českých olympionikov. Vychutnať si môžete pestrú ponuku olympijských disciplín, ktoré budú odvysielané s českým komentárom.

Okrem letných olympijských hier je možné na ČT sport sledovať aj zimné olympijské hry v Pekingu 2022 ale napríklad aj zápasy Európskej ligy UEFA či cyklistické preteky Tour de France!

OH Peking 2022 live na Eurosport v TV a online

Bohatú ponuku živých prenosov z OH Peking 2022 si môžete pozrieť live v TV aj na programoch televízie Eurosport. Športové stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 odvysielajú takmer všetky športy zo zimných olympijských hier.

V priamom prenose vám neunikne ani otvárací a záverečný ceremoniál či odovzdávanie medailí a vyhlasovanie výsledkov jednotlivých športov.

Zimné olympijské hry 2022 online na Eurosport Player

Zimné olympijské hry 2022 bude možné sledovať online na platforme Eurosport Player. Všetky športy sa nezmestia do programu televíznych staníc a tak si ich môžete pozrieť práve cez túto platformu, napríklad aj zo záznamu. Táto služba je spoplatnená a jej cena je 4,99 eur mesačne alebo 24,99 eur ročne.

Športová platforma Eurosport Player je známa tým, že divákom ponúka množstvo športových prenosov, medzi ktorými nechýbajú napríklad cyklistické preteky Grand Tour alebo všetky štyri tenisové grandslamy!

TIP ❱ Hokejová kvalifikácia ZOH 2022 ›

ZOH 2022 online stream v mobile zdarma!

ZOH 2022 môžete sledovať aj cez online stream v mobile a to úplne zdarma! Spomínané televízie RTVS a ČT Sport ponúkajú online prenos na svojich weboch úplne zadarmo! Živý prenos z olympijských hier je tak možné pozerať odkiaľkoľvek na území Slovenska!

Do mobilu alebo tabletu si môžete stiahnuť aj aplikáciu spomínanej športovej platformy Eurosport Player a to pre iOS aj Android. Všetky športové prenosy zo ZOH 2022 online tak máte stále po ruke, stačí vám len pripojenie na internet.

Zimné olympijské hry 2022 – video zostrihy

Zimné olympijské hry 2022 si je možné pozrieť aj zo záznamu. Video zostrihy toho najzaujímavejšieho z jednotlivých športov nájdete na oficiálnom YouTube kanáli.

Zimná olympiáda 2022 live výsledky dnes

Live výsledky dnes zo zimná olympiáda 2022 je možné sledovať na známom webe flashscore.sk. Všetky zaujímavé a podstatné informácie zároveň môžete sledovať na oficiálnych kanáloch olympijských hier:

Zimné olympijské hry – slovenský olympijský výbor

Zimné olympijské hry vám priblíži aj slovenský olympijský výbor. Aktuálne informácie ohľadom športovcov v Pekingu, rozhovory s nimi a mnoho ďalšieho môžete sledovať na webe olympic.sk alebo na youtube kanáli Slovenský olympijský tím.

Zdroj: olympics.com, wikipedia.com, rtvs.sk, eurosport.com, youtube.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest