Kde sledovať svetový pohár Jasná 2024 live? Online prenos, naživo v TV a live stream zdarma

Svetový pohár Jasná 2024 live je jedným z najvýznamnejších podujatí, ktoré sa konajú tento rok na Slovensku. Sledujte Petru Vlhovú 20. a 21. januára 2024 naživo v TV, online prenos na PC alebo live stream v mobile zadarmo.

TIPNITE SI S BONUSOM 20 EUR ▷

Svetový pohár Jasná 2024 live

Medzinárodné lyžiarske podujatie svetový pohár Jasná 2024 live, sa uskutoční 20. a 21. januára 2024. Svetový pohár lyžovanie má v týchto dňoch na programe disciplíny slalom a obrovský slalom.

Na Slovensku uvidíme top ženskú lyžiarsku elitu, ale našich fanúšikov najviac zaujíma ako zajazdí doma Petra Vlhová live. Prečítajte si v článku, ako a kde sledovať našu lyžiarku v akcii.

SP Jasná live

Kde sledovať svetový pohár Jasná 2024 live

Sledovať svetový pohár Jasná 2024 live, je možné viacerými spôsobmi a je len na vás, ktorú z možností využijete.

Toto športové podujatie nebude chýbať v TV prenose, pozrieť si ho môžete na PC alebo obľúbených smart zariadeniach.

TIP ❱ Pozrite si program Petry Vlhovej ›

1️⃣ SP Jasná live stream na mobile

Podujatie SP Jasná live stream na mobile nemôže v dnešnej dobe chýbať a sledovať najlepšie ženské preteky môžete cez smart zariadenia kdekoľvek, kde máte internetové pripojenie.

Táto forma prenosu je stále viac populárnejšia.

Jasná live stream zadarmo na TV Tipsport

Preteky Jasná live stream zadarmo, nanešťastie, neodvysiela stávková kancelária Tipsport, prostredníctvom internetovej televízie TV Tipsport.

Sledovať lyžovanie je tu možné cez internet na PC a vďaka prepracovanej mobilnej aplikácii aj na chytrých zariadeniach. Tipsport však rovnako ako na preteky z územia Rakúska, nemá práva ani na podujatie v Jasnej.

Novo registrovaní hráči tu však stále majú možnosť získať bonus 20€ zadarmo na prvé stávky a tipnúť si na víťazku a umiestnenia lyžiarok na SP Jasná.

Svetový pohár Jasná Tipsport

SP Jasná 2024 livestream na Skylink

Lyžovanie na mobile a SP Jasná 2024 livestream má v ponuke aj poskytovateľ televízie spoločnosť Skylink. Ten ponúka vo svojom portfóliu programov aj kanál Joj Šport a aj JOJ Plus, ktoré vysielajú preteky z Jasnej.

Nájdete ho tu už v balíčku MINI za 6,90€ mesačne a túto internetovú TV viete sledovať nielen cez PC, ale aj v mobilnej aplikácii od Skylinku.

Jasná lyžovanie live na UPC

Spoločnosť UPC taktiež ponúka svojim klientom priamy prenos kanálu JOJ Šport a tým pádom aj SP lyžovanie Jasná live.

Pre milovníkov lyžovania je dobrou správou, že sledovať športovú televíziu JOJ Šport naživo tu viete aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

Jasná 2024 live stream JOJ Play

Služba JOJ Play prináša novú možnosť sledovania všetkého obsahu z dielne TV JOJ a to aj jej športovej stanice.

JOJ Play ponúka tisícky filmov, seriálov, televíznych relácií a živého vysielania, ktoré si môžete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek, ak máte prístup k internetu. Táto služba stojí 5,99 eur/mesiac.

Jasná svetový pohár live Eurosport

Mobilná aplikácia od Eurosportu je skvelým nástrojom pre sledovanie Jasná svetový pohár live. Športová stanica vysiela najviac zimných športov a tiež je možné ju pozerať nielen v TV, ale aj na mobilnom zariadení.

Táto služba Eurosport live je však platená a v prepočte stojí cca 5,40€ mesačne.

2️⃣ Svetový pohár Jasná naživo TV

Svetový pohár Jasná naživo v TV je možné sledovať na viacerých športových kanáloch a o ich dostupnosti sa kontaktujte u svojho televízneho poskytovateľa.

SP Jasná live JOJ Šport a JOJ Plus

Televízny priamy prenos SP Jasná live odvysiela športová televízia JOJ Šport live a taktiež JOJ Plus. Spoločnosť JOJ získala TV práva na všetky preteky svetového pohára, okrem tých podujatí, ktoré sa konajú v Rakúsku.

Stanicu je možné naladiť cez anténu v DVBT a taktiež ju šíri väčšina televíznych operátorov.

Lyžovanie Jasná 2024 ČT Sport

Lyžovanie Jasná 2024 live si môžete pozrieť aj na českej televíznej stanici ČT Šport live. Televízia ponúka všetky mužské i ženské preteky svetového pohára a celkovo lyžovanie live.

Kanál nájdete v ponuke u viacerých poskytovateľov televízie na Slovensku.

Jasná svetový pohár naživo Eurosport

Športový televízny kanál Eurosport odvysiela Jasná svetový pohár naživo.

Tento program je dostupný u viacerých poskytovateľov televíznych služieb na Slovensku, vrátane UPC, DIGI Slovakia, Orange TV a Slovak Telekom.

3️⃣ Svetový pohár Jasná online na PC

Preteky svetový pohár Jasná môžete sledovať aj online cez internet na PC.

Internetové vysielanie môžu využiť napríklad zákazníci operátorov ako Magio od Telekomu, Skylink, alebo UPC. Po prihlásení do účtov si viete spustiť žive vysielanie TV staníc.

Ak používate službu JOJ Play, môžete si pozrieť živé vysielanie kanálu JOJ Šport na počítači a táto služba stojí 5,99€ mesačne.

Internetové vysielanie online cez PC, má aj stanica českej televízie ČT Sport, ale živý stream si spustíte len na území Česka.

Sledovanie lyžovania Jasná online na počítači je dostupné pomocou platenej služby od Eurosportu, ktorá poskytuje živé vysielanie športového kanálu alebo si viete obsah pustiť aj zo záznamu a to na webe eurosport.com či v appke.

4️⃣SP Jasná 2024 vstupenky naživo

Ak chcete vidieť osobne SP Jasná 2024 naživo, tak vstupenky už sú skoro vypredané a momentálne sú dostupné len lístky VIP GOLD. Cena tejto vstupenky stojí na obidva pretekové dni podujatia 2499 EUR.

Lístky ďalšej kategórie sa predali online behom niekoľkých dní, takže tým, ktorí nemajú šancu dostať sa na podujatie, ostáva kvalitný live prenos.

Ak hľadáte online vstupenky na iné športové podujatie, alebo koncerty, tak skvelou a hlavne bezpečnou voľbou je spoločnosť Sportsevents 365, ktorá je medzinárodným sprostredkovateľom vstupeniek.

▶️ Svetový pohár Jasná video záznam

Video záznam zo svetového pohára nájdete v archíve televíznych operátorov ako napríklad Skylink, ktorého záznam je dostupný asi týždeň.

Preteky zo záznamu si pozriete aj u iných TV poskytovateľov, ktorý majú dispozícii archív.

Videá z pretekov a hlavne jazdy pódiových pretekárok máte možnosť vidieť na oficiálnom YouTube FisAlpine kanáli.

Zdroj: joj.sk, tipsport.sk, worldcupjasna.sk, skylink.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest