Ako a kde sledovať Alpské lyžovanie live? TV, online prenosy naživo a livestream zadarmo!

Ste fanúšikom Alpského lyžovania? Pozrite sa na všetky dostupné možnosti, ako sledovať  tých najlepších lyžiarov a lyžiarky v priamom prenose svetového pohára. V článku nájdete prehľad možností, ako sledovať Zjazdové lyžovanie live v TV, online na internete či cez livestream v mobile.

SLEDUJTE DNES VLHOVÚ LIVE ▷

Ako a kde sledovať Zjazdové lyžovanie live 2021-2022

Už nemusíte viac hľadať TV prenosy či online vysielanie na internete. Máme pre Vás zopár užitočných tipov, kde môžete sledovať všetky preteky zjazdového lyžovania v sezóne 2020/2021.

Alpské lyžovanie naživo na TV Tipsport - livestream zadarmo dnes

Pozrite si kompletný prehľad možností kde sa dá pozerať zjazdové lyžovanie live!

Petra Vlhová a Adam Žampa naživo!

Slovenská reprezentantka Petra Vlhová vstupuje do novej sezóny ako víťazka veľkého krištáľového glóbusu a ten bude chcieť obhájiť pod novým trénerom, ktorým sa stal Švajčiar Mauro Pini.

Petra Vlhová program dnes

Adam Žampa dnes

Vo výbornej forme sa v minulej sezóne zaskvel slovenský reprezentant Adam Žampa. Ten v dvoch pretekoch obrovského slalomu v talianskom stredisku Santa Caterina zaznamenal svoje kariérne maximum, keď skončil na 7. a následne 8. mieste! Veríme, že si minimálne takúto formu ponechá aj v novej sezóne.

TIP ❱ Program SP v lyžovaní 2021 muži a ženy ›

1️⃣ Zjazdové lyžovanie naživo na JOJ Sport

Od novej sezóny 2021/2022 nebude RTVS vysielať preteky v Zjazdovom lyžovaní. Televízne práva na Svetový pohár získala televízia JOJ. Alpské lyžovanie live si tak pozriete aj s novými komentátormi.

Spoločnosť JOJ Group prišla na televízny trh s novým športovým kanálom JOJ Šport, na ktorom budete môcť sledovať Zjazdové lyžovanie naživo.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

2️⃣ SP lyžovanie na EUROSPORT live v TV a online

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní vysiela v live prenose pravidelne aj športová stanica Eurosport. Na Slovensku i v Čechách ponúka túto stanicu viacero televíznych poskytovateľov.

Alpské lyžovanie live môžete sledovať aj prostredníctvom online platformy Eurosport player. Ide o platenú službu, ktorá stojí 4,99€ za mesiac alebo 24,99€ ročne. Zaregistrujete sa, uhradíte poplatok a máte k dispozícii tie najväčšie športové udalosti z celého sveta naživo.

3️⃣ Alpské Lyžovanie live stream zadarmo na Tipsport sk

Po novom si môžete zjazdové lyžovanie vychutnať aj na stávkovej kancelárii Tipsport cez TV Tipsport. Okrem zjazdového lyžovania môžete v TV Tipsport sledovať exkluzívne napríklad hokejovú Tipos Extraligu, obľúbenú MotoGP, alebo MMA zápasy organizácie Oktagon MMA.

Tu je jednoduchý návod, ako sa dostať k online prenosu zadarmo:

  1. Zaregistrujte sa a vytvorte si účet v Tipsporte kliknutím TU
  2. Od registrácie máte všetky športové prenosy na 7 dní zadarmo
  3. Po uplynutí siedmich dní je potrebné si staviť aspoň 1,20 eura mesačne
  4. Okrem live prenosov zadarmo získate pri registrácii aj  bonus 20 EUR bez vkladu
  5. Náš tip: 20 EUR, ktoré získate za registráciu si rozdeľte na minimálne stávky. Takto môžete sledovať celý SP v alpskom lyžovaní a ďalšie športové prenosy úplne zadarmo!

🔓 Spustiť TV Tipsport ▷

4️⃣Alpské lyžovanie v priamom prenose na ČT Šport

Českí fanúšikovia zjazdového lyžovania si môžu vychutnať preteky svetového pohára na televíznej stanici ČT Šport. Mužské i ženské preteky všetkých alpských disciplín zjazdového lyžovania tak môžete sledovať LIVE! Pozrite si preteky naživo na svojom mobile, tablete či notebooku.

Na televíznej stanici ČT Šport si okrem zjazdového lyžovania môžete pozrieť aj svetový pohár v biatlone či zápasy Európskej ligy UEFA.

Online prenos lyžovanie živě na webe ČT Sport zdarma

Aj česká verejnoprávna televízna stanica ČT šport ponúka na svojom webe online prenos alpského lyžovania zdarma. Ale bohužiaľ je možné ho sledovať iba z územia Českej republiky. Ak sa teda budete nachádzať v Čechách, tak môžete pohodlne a hlavne zadarmo sledovať preteky Petry Vlhovej na webe ČT šport.

5️⃣ Livestream v mobile zdarma!

Livestream na svojom mobile si môžete pozrieť úplne zadarmo. ČT Šport ponúka live vysielanie na svojej webovej stránke. Širokú ponuku športových online prenosov môžete sledovať aj cez aplikáciu stávkovej kancelárie Tipsport na TV Tipsport.

Ľahko dostupné je v mobile aj vysielanie prostredníctvom platformy Eurosport player, ktorá je síce platená, ale zase ponúka veľké množstvo priamych prenosov. A to všetko v tej najvyššej možnej kvalite!

6️⃣ Zjazdové lyžovanie – online komentár na 7sport.sk

Pokiaľ nemáte možnosť sledovať preteky v alpskom lyžovaní naživo v priamom prenose, môžete sledovať textový online komentár na našom webe 7sport.sk. Priebežné poradie i aktuálne časy pretekárov budete mať hneď k dispozícii.

Online komentár si môžete na našom webe pozrieť aj z ostatných športových udalostí, ako sú najväčšie zápasy MMA či preteky F1.

↩️ Ako sledovať zjazdové lyžovanie zo záznamu

Ak si nestihnete pozrieť preteky SP v alpskom lyžovaní naživo, je tu možnosť sledovať ich zo záznamu. Môžete tak urobiť na spomínaných televíznych staniciach, ktoré väčšinou vysielajú záznamy v nočných hodinách.

Takisto na platenej platforme Eurosportplayer si môžete pozrieť všetky preteky kedykoľvek chcete. Okrem toho víťazné jazdy najlepších pretekárov nájdete na oficiálnom kanále FIS.

Alpské lyžovanie live na RTVS skončilo

Sledovať Alpské lyžovanie live sme boli zvyknutí na RTVS, no od sezóny 2021/22 to tak už nebude, pretože slovenská televízia nemá vysielacie práva.

RTVS však odvysiela Zimné olympijské hry 2022, kde budeme môcť vidieť v akcii aj Petru Vlhovú a tým pádom aj preteky alpského lyžovania.

Slovenská televízna stanica RTVS ponúkala lyžovanie aj na svojom webe cez online prenos zadarmo. Bohužiaľ ani tento live stream RTVS už nebude vysielať zjazdové lyžovanie.

Highlights z pretekov

Video zostrihy z pretekov v zjazdovom lyžovaní si môžete pozrieť na nasledujúcich kanáloch:

Alpské lyžovanie – program a live výsledky dnes

Všetky podrobné výsledky pretekov svetového pohára v alpskom lyžovaní si môžete pozrieť na Flashscore.sk. Buď si stiahnete aplikáciu do mobilu a máte všetko po ruke, alebo môžete výsledky sledovať na svojom prehliadači.

Nájdete tu kompletné výsledky všetkých pretekov alpských disciplín, tabuľky SP, predzápasové kurzy, profily jednotlivých lyžiarov a a mnoho iného. Okrem alpského lyžovania tu nájdete štatistiky zo širokej ponuky zimných športov.

Zjazdové lyžovanie 2021 dnes – facebook, instagram, twitter

Všetky dôležité výsledky, štatistiky a najnovšie novinky z alpského lyžovania môžete sledovať aj na oficiálnych kanáloch FIS.

Zdroj: facebook.com, wikipedia.com, youtube.com, fis-ski.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest