Fight Night Challenge 6 Bratislava (20.4.): Fight card, program, výsledky, live prenos, video

Fight Night Challenge 6 bol ďalším číslovaným turnajom organizácie FNC, ktorý privítala Bratislava. Konal sa 20. apríla a videli sme zaujímavé zápasy. Pozrite si fight card, aký bol program podujatia a konečné výsledky.

Fight Night Challenge 6

Podujatie Fight Night Challenge 6 opäť prinieslo poriadnu šou a dávku kontroverzie, pričom sa oplatilo sledovať Fight Night Challenge live.

Hlavným duelom večera bol súboj Frayer Flexking vs. Strýco Filip, takže fight rapera proti gastro influencerovi. Čítajte v našom článku všetko podstatné o FNC 6.

Fight Night Challenge 20.4.

FNC 6 Bratislava

Rovnako ako Fight Night Challenge 5, tak aj FNC 6 privítala Bratislava v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu). Do boxerského ringu sa postavilo viacero známych tvárí slovenského internetu.

V tabuľke nižšie nájdete základné informácie.

FIGHT NIGHT CHALLENGE 6
Hodnotenie 10/10
Termín 20. apríla 2024
Miesto Bratislava, Tipos Aréna
Disciplína Box
Bojovníci Frayer Flexking, Strýco Filip, Vlasto Čepo, Marek Bartl…
Online prenos PPV
Off.web fightnightchallenge.eu

Fight Night Challenge 6 zápasy

Fight Night Challenge 6 zápasy priniesli tradične divácky atraktívne stretnutia, keďže väčšina účastníkov je verejne známa najmä prostredníctvom sociálnych sietí.

Opäť sa tu objavili raperi, zabávači a rôzni influenceri či influencerky. Nechýbali ani profi fighteri, pretože bez nich by to nebolo ono a zaujímavý zápas má za sebou Erik Tlkanec.

Profesionálny zápasník nastúpil rovno proti trom amatérskym bojovníkom v netradičnom fighte, pričom podobné typy zápasov mohli diváci vidieť už v organizácii Clash of the Stars.

Fight Night Challenge 6 fight card

Fight Night Challenge 6 fight card obsahovala 13 zápasov a už vieme, že hlavným súbojom večera bol Frayer Flexking vs. Strýco Filip.

FNC 6 PROGRAM
Disciplína Zápas Výsledok
Box Flexking vs. Strýco Filip TKO 2. kolo
Box Tlkanec vs. 3 – Rigodanzo, Patricks_TV, Mike Fitko Remíza
Box Vlasto Čepo vs. Marek Bartl Na body
Box Rendys vs. Don Boss Bossov TKO 2. kolo
Box Pimpinocka vs. Lenockatt Na body
Box Filip Sulík vs. Miri Vlček TKO 1. kolo
Box Fučo vs. Ján Strausz TKO 1. kolo
Box Pali Hari vs. Johnny TKO 2. kolo
Box Mošpan vs. Dynamic TKO 1. kolo
Box Hrivňák vs. Palkovič KO 1. kolo
Box Bergiňo vs. Kočí Na body
Box Zátorský vs. Mišalko Na body

Fight Night Challenge poradie zápasov

Presné poradie zápasov na Fight Night Challenge 6 je zoradené zdola hore v našej zápasovej karte vyššie.

Fight Night Challenge 6 výsledky

Fight Night Challenge 6 výsledky budete môžete pozrieť v tomto našom článku v zápasovej fight card vyššie.

Fight Night Challenge 6 live

Cez internet sa dalo podujatie Fight Night Challenge 6 live sledovať vďaka predplatenému prenosu na webe play.joj.sk. Priamy prenos nájdete práve na platforme Joj Play, podobne ako to bolo nedávno pri podujatí Fabriq MMA.

Klasicky ponúkali organizátori na YouTube Fight Night Challenge aj prvé 1 až 2 zápasy večera, ako tomu býva zvykom. Neskôr tu nájdete celé súboje tohto turnaja zo záznamu.

Fight Night Challenge 6 online PPV

Fight Night Challenge 6 online PPV za 11,99€ je v súčasnosti jediná známa možnosť, ako pozerať podujatia FNC z domova. O iných možnostiach vás informujeme v našom článku v prípade, že budú k dispozícii.

TIP ❱ Kde sledovať BOX naživo ›

Fight Night Challenge 6 lístky

Šieste podujatie Fight Night Challenge ste mohli vidieť aj priamo naživo na mieste, pričom lístky sa predávali na webe predpredaj.zoznam.sk.

Vstupenky stáli od 20€ za najvzdialenejšie sektory do 499€ za VIP boxy priamo pri ringu.

Frayer Flexking vs. Strýco Filip

Hlavným zápasom večera bol Frayer Flexking vs. Strýco Filip. O kontroverznom raperovi je známe, že dokáže urobiť obrovskú šou a je kráľom trashtalku, pričom koľko ľudí ho nenávidí, presne toľko ho aj miluje.

Strýco Filip síce pred zápasom výrazne schudol, ale v zápase ťahal za kratší koniec a prehral na TKO v 2. kole.

Flexking má za sebou v organizácii už päť zápasy, z ktorých štyrikrát vyhral a všetky tieto víťazstvá dosiahol K.O. /TKO spôsobom.

Strýco Filip, známy gastro influencer, ktorého rady ohľadom jedla sledujú desaťtisíce ľudí, bude dozaista verejnosťou viac podporovaný. Jeho nevýhodou je menej skúseností, keďže vo FNC nastúpil iba na jeden zápas, v ktorom zvíťazil na body.

Fiki Sulík vs. Miri Vlček

Zápas Fiki Sulík vs. Miri Vlček taktiež priťahoval internetovú pozornosť. Je to najmä preto, že syn slovenského politika Richarda Sulíka, je na internete známy svojimi priamymi názormi a nebojí sa provokovať.

Fiki mal nastúpiť už na minulom turnaji proti Strýcovi Filipovi, ale pár týždňov predtým sa zranil a musel duel odrieknuť. Strýco mal potom za súpera práve Vlčeka, ktorého udolal na body, no treba povedať, že Vlček mal na prípravu iba veľmi krátky čas.

Sulík sa postaral o najrýchlejšie KO vo FNC, keď svojho súpera ukončil po 21 sekundách v prvom kole.

Vlček pred zápasom tvrdil, že ani Mike Tyson nebol vysoký, no dokázal svojimi spodnými ranami knockoutovať súperov, a tak v tom nevidí hendikep. Bohužiaľ, ukázať tieto údery už nedokázal.

Tlkanec vs. 3 amatérski boxeri

Netradičným a skutočne zaujímavým fightom bol aj súboj, kde nastúpil profi zápasník Erik Tlkanec proti trom amatérskym boxerom.

Na podobné experimenty sú diváci zvyknutí z organizácie Clash of the Stars a čo funguje, sa rozhodlo vyskúšať aj FNC.

Tento zápas sa skončil remízou.

Fight Night Challenge tlačová konferencia

Fight Night Challenge tlačová konferencia sa konala 15. februára od 18:00h v Konn Food Bar v bratislavskom obchodnom centre Nivy.

Tradične bola plná konfliktov, slovných prestreliek a snahy o atakovanie súperov. Pozrieť si ju môžete nižšie.

VIDEO: Fight Night Challenge tlačovka

FNC 6 dnes

Všetky podstatné informácie o podujatí FNC 6 dnes môžete sledovať aj cez oficiálne stránky a sociálne siete organizácie.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest