Fight Night Challenge 6 Bratislava (20.4.): Fight card, program, výsledky, live prenos, video

Fight Night Challenge 6 je ďalším číslovaným turnajom organizácie FNC, ktorý privíta Bratislava. Koná sa 20. apríla od 18:00h. Pozrite si fight card, aký je program podujatia, aktuálne výsledky a zistite, kde si môžete pozrieť live prenos a video. 

Fight Night Challenge 6

Podujatie Fight Night Challenge 6 opäť prinesie poriadnu šou a dávku kontroverzie, pričom sa tak určite oplatí sledovať Fight Night Challenge live.

Hlavným duelom večera je súboj Frayer Flexking vs. Strýco Filip, takže fight rapera proti gastro influencerovi. Čítajte v našom článku všetko podstatné o FNC 6.

Fight Night Challenge 6.4.

FNC 6 Bratislava

Rovnako ako Fight Night Challenge 5, tak aj FNC 6 privíta Bratislava v Tipos Aréne (Zimný štadión Ondreja Nepelu). Do boxerského ringu sa postaví viacero známych tvárí slovenského internetu.

V tabuľke nižšie nájdete základné informácie.

FIGHT NIGHT CHALLENGE 6
Termín 20. apríla 2024
Miesto Bratislava, Tipos Aréna
Disciplína Box
Bojovníci Frayer Flexking, Strýco Filip, Vlasto Čepo, Marek Bartl…
Online prenos PPV
Off.web fightnightchallenge.eu

Fight Night Challenge 6 zápasy

Fight Night Challenge 6 zápasy prinesú tradične divácky atraktívne stretnutia, keďže väčšina účastníkov je verejne známa najmä prostredníctvom sociálnych sietí.

Opäť sa tu objavia raperi, zabávači a rôzni influenceri či influencerky. Chýbať však nebudú ani profi fighteri, pretože bez nich by to nebolo ono a zaujímavým bude určite najmä zápas, na ktorý sa chystá Erik Tlkanec.

Profesionálny zápasník nastúpi rovno proti trom amatérskym bojovníkom v netradičnom fighte, pričom podobné typy zápasov mohli diváci vidieť už v organizácii Clash of the Stars.

Fight Night Challenge 6 fight card 🥊

Fight Night Challenge 5 fight card obsahuje 13 zápasov a už vieme, že hlavným súbojom večera je Frayer Flexking vs. Strýco Filip.

FNC 6 VÝSLEDKY
Disciplína Zápas Výsledok
Box Flexking vs. Strýco Filip
Box Tlkanec vs. 3 – Rigodanzo, Patricks_TV, Mike Fitko
Box Vlasto Čepo vs. Marek Bartl
Box Rendys vs. Don Boss Bossov
Box Pimpinockaa vs. Lenockatt
Box Filip Sulík vs. Miri Vlček
Box Fučo vs. Ján Strausz
Box Pali Hari vs. Johnny
Box Mošpan vs. Dynamic
Box Hrivňák vs. Palkovič
Box Bergiňo vs. Kočí
Box Zátorský vs. Mišalko

Fight Night Challenge poradie zápasov

Presné poradie zápasov na Fight Night Challenge 6 je zoradené zdola hore v našej zápasovej karte vyššie.

Fight Night Challenge 6 výsledky

Fight Night Challenge 6 výsledky budete môcť sledovať počas celého podujatia aktualizované v tomto našom článku v zápasovej fight card vyššie.

Fight Night Challenge 6 live

Cez internet sa dá podujatie Fight Night Challenge 6 live vďaka predplatenému prenosu na webe play.joj.sk. Priamy prenos nájdete práve na platforme Joj Play, podobne ako to bolo nedávno pri podujatí Fabriq MMA.

Klasicky ponúknu organizátori na YouTube Fight Night Challenge aj prvé 1 až 2 zápasy večera, ako tomu býva zvykom. Neskôr tu nájdete celé súboje tohto turnaja zo záznamu.

Fight Night Challenge 6 online PPV

Fight Night Challenge 6 online PPV za 9,99€ je v súčasnosti jediná známa možnosť, ako pozerať podujatia FNC z domova. O iných možnostiach vás informujeme v našom článku v prípade, že budú k dispozícii.

TIP ❱ Kde sledovať BOX naživo ›

Fight Night Challenge 6 lístky

Šieste podujatie Fight Night Challenge môžete vidieť aj priamo naživo na mieste, pričom lístky si môžete zabezpečiť na webe predpredaj.zoznam.sk.

Vstupenky stoja od 20€ za najvzdialenejšie sektory do 499€ za VIP boxy priamo pri ringu.

Frayer Flexking vs. Strýco Filip

Hlavný zápas večera je Frayer Flexking vs. Strýco Filip. O kontroverznom raperovi je známe, že dokáže urobiť obrovskú šou a je kráľom trashtalku, pričom koľko ľudí ho nenávidí, presne toľko ho aj miluje.

Flexking má za sebou v organizácii už štyri zápasy, z ktorých trikrát vyhral a všetky tieto víťazstvá dosiahol K.O. spôsobom.

Strýco Filip, známy gastro influencer, ktorého rady ohľadom jedla sledujú desaťtisíce ľudí, bude dozaista verejnosťou viac podporovaný. Jeho nevýhodou je menej skúseností, keďže vo FNC nastúpil iba na jeden zápas, v ktorom zvíťazil na body.

Váhovo by však mal mať Strýco navrch. Favoritom je tu ale určite skúsenejší Flexking, no všetko sa ukáže až 6. apríla v ringu pri vyvrcholení celého podujatia FNC 6.

Fiki Sulík vs. Miri Vlček

Zápas Fiki Sulík vs. Miri Vlček taktiež priťahuje internetovú pozornosť. Je to najmä preto, že syn slovenského politika Richarda Sulíka, je na internete známy svojimi priamymi názormi a nebojí sa provokovať.

Fiki mal nastúpiť už na minulom turnaji proti Strýcovi Filipovi, ale pár týždňov predtým sa zranil a musel duel odrieknuť. Strýco mal potom za súpera práve Vlčeka, ktorého udolal na body, no treba povedať, že Vlček mal na prípravu iba veľmi krátky čas.

Teraz sa Sulík aj Vlček pripravujú na spoločný súboj, do ktorého vnášajú aj instragramové trashtalky a situácia je tak správne vypätá. Obaja chlapi si to rozdajú v ringu, kde je všeobecne za favorita považovaný Fiki, najmä vďaka výhode, ktorú má vo svojej výške.

Vlček však tvrdí, že ani Mike Tyson nebol vysoký, no dokázal svojimi spodnými ranami knockoutovať súperov, a tak v tom nevidí hendikep.

Tlkanec vs. 3 amatérski boxeri

Netradičným a skutočne zaujímavým fightom bude aj súboj, kde nastúpi profi zápasník Erik Tlkanec proti trom amatérskym boxerom. Na podobné experimenty sú diváci zvyknutí z organizácie Clash of the Stars a čo funguje, sa rozhodlo vyskúšať aj FNC.

Fight Night Challenge tlačová konferencia

Fight Night Challenge tlačová konferencia sa konala 15. februára od 18:00h v Konn Food Bar v bratislavskom obchodnom centre Nivy.

Tradične bola plná konfliktov, slovných prestreliek a snahy o atakovanie súperov. Pozrieť si ju môžete nižšie.

VIDEO: Fight Night Challenge tlačovka

FNC 6 dnes

Všetky podstatné informácie o podujatí FNC 6 dnes môžete sledovať aj cez oficiálne stránky a sociálne siete organizácie.

Zdroj: fightnightchallenge.eu, youtube.com, facebook.com, instagram.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest