To najlepšie z MMA (3. február) – Tomášovi Deákovi bol odobratý titul šampióna Oktagonu

Vo svete MMA sa deje veľké množstvo udalostí, ktoré je nie vždy jednoduché zachytiť. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších a najzaujímavejších informácií, ktoré sa v prostredí MMA udiali za posledný týždeň. Dnes aj o tom, že Tomáš Deák už viac nie je šampiónom Oktagonu.

Conor McGregor vyhral nad Donaldom Cerronem, Dana White o súboji McGregor vs Nurmagomedov 2, Jiří Procházka mieri do UFC a mnoho ďalšieho nájdete v novinkách z MMA.

Tomáš Deák už nie je šampiónom organizácie Oktagon

Správa o tom, že Tomáš Deák príde o opasok šamipióna bantamovej váhy v organizácii Oktagon, ktorý získal na turnaji Oktagon 14 zaskočila celú MMA komunitu. Oznámil to majiteľ organizácie Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem.

Stať sa tak malo po tom, čo Deák prial ponuku na zápas v novovzniknutej organizácii I am Fighter, ktorá chce Oktagonu byť dôstojnou konkurenciou.

Podľa najnovších informácií však vzťahy medzi promotérmi Oktagonu a Tomášom Deákom nie sú nejak napäté a samotný bojovník chápe, že musel o tento opasok prísť. Kto sa teda stane novým šampiónom v bantamovej váhe Oktagonu uvidíme čoskoro.

TIP ❱ Program organizácie Oktagon na rok 2020 ›

Youtuber Logan Paul chce zápas v MMA

Jeden z najpopulárnejších, ale aj nakontroverznejších amerických Youtuberov, Logan Paul, by si rád skúsil zápas podľa pravidiel MMA. Logan Paul už má skusenosti s bojovými športami, keď minulý rok absolvoval svoj profesionálny zápas v boxe proti ďalšiemu youtuberovi menom KSI.

TIP ❱ IAF Streetfighter informácie o zápasoch ›

Logan Paul by rád nastúpil v organizácii Bellator, čoho dôkazom je aj odkaz ktorý poslal majiteľovi organizácie Scottovi Cokerovi.

Mám ťa rád Scott. Poď sa dohodnúť na schôdzke a urobme túto akciu

Jeho súperom by mal byť podľa všetkých informácií taktiež youtuber s menom JMX. Je nutné dodať, že tento zápas by bol pre Bellator úspešným, keďže už prvý zápas Logana Paula si na pay – per – view zakúpilo viac než 1,3 milióna ľudí.

Organizácia XFN stále zápasníkom dlží peniaze

Športová značka Double Red sa len pred niekoľkými mesiacmi rozhodla kúpiť nechválne známu organizáciu XFN a napraviť jej povesť. Prvým krokom bolo zorganizovanie galavečera s názvom Double Red Fight Night, ktorý dopadol celkom úspešne.

Len pred pár dňami sa však objavili informácie, že dlhy voči zápasníkom organizácia XFN stále nevyplatila. Prekvapivou správou bolo, že Patrik „Rytmus“ Vrbovský nemá stále vyplatenú polovicu honoráru za zápas Rytmus vs Marpo.

Ku týmto dlhom sa vyjadril aj nový majiteľ značky XFN a majiteľ Double Red Marcel Kolenička, ktorý sa snaží situáciu upokojiť a pomaly všetky dlhy vyrovnať.

Conor McGregor dostane titulový zápas

Situácia ohľadom budúcnosti Conora McGregora sa v posledných dňoch konečne začala vyjasňovať. Dopomohlo k tomu aj vyhlásenie zápasu medzi Jorge Masvidalom a Kamaru Usmanom, ktorý sa uskutoční v Las Vegas.

Tým, že Masvidal už nie je potencionálnym súperom McGregora bolo takmer isté, že ďalší zápas Conora bude titulový.

Nakoniec to potvrdil v talkshow Willa Caina aj samotný Dana White, keď uviedol že ďalší zápas Conora McGregora bude s víťazom zápasu Nurmagomedov vs Ferguson.

TIP ❱ Kto je Conor McGregor? ›

Zdroj: mmashorties.cz, fights.cz, mmajunkie.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest