UFC Fight Night: Dvo┼Ö├ík vs Espinosa. Dvo┼Ö├ík v druhom z├ípase UFC op├Ą┼ą v├ş┼ąazne (VIDEO)

─îesk├Ż MMA z├ípasn├şk David Dvo┼Ö├ík sa do z├ípasov├ęho koloto─Źa organiz├ícii UFC vr├ítil po polroku od svojho posledn├ęho z├ípasu. Undertaker, ako znie Dvo┼Ö├íkov├í prez├Żvka si po dobrom taktickom v├Żkone poradil s Jordanom Espinosom na ─Ćal┼íom zo s├ęrie turnajov UFC Fight Night. Pozrite si kompletn├ę v├Żsledk0y z turnaja.┬á

David Dvo┼Ö├ík zv├ş┼ąazil vo svojom druhom z├ípase UFC.

─îesk├ęmu MMA bojovn├şkovi Davidovi Dvo┼Ö├íkovi sa podarilo vyhra┼ą u┼ż svoj druh├Ż z├ípas v prest├ş┼żnej organiz├ícii UFC. Po mimoriadne taktickom v├Żkone a vyrovnanom z├ípase nakoniec vyhral proti Jordanovi Espinosovi na body.

https://www.instagram.com/p/CFWKF1EBumO/?utm_source=ig_web_copy_link

UFC Fight Night: Dvořák vs Espinosa

Kde a kedy sa bude kona┼ą turnaj UFC Fight Night: Dvo┼Ö├ík vs Espinosa?

Turnaj UFC Fight Night, na ktorom ste si mohli pozrie┼ą aj z├ípas Dvo┼Ö├ík vs Espinosa sa konal┬á19. septembra v noci zo soboty na nede─żu. Miestom konania bol op├Ą┼ą UFC Apex, kde po─Źas pand├ęmie koronav├şrusu prebehla v├Ą─Ź┼íina turnajov.

UFC Fight Night: Dvo┼Ö├ík vs Espinosa – program a v├Żsledky

Z├ípasov├í karta turnaja UFC Fight Night: Dvo┼Ö├ík vs Espinosa obsahovala nakoniec 11 z├ípasov a vyvrcholila o─Źak├ívan├Żm duelom Covington vs┬áWoodley.

TIP ÔŁ▒ Kalend├ír MMA turnajov ÔÇ║

­čąŐMAIN FIGHT CARD –┬á HLAVN├ü Z├üPASOV├ü KARTA
Welterweight Colby Covington vs. Tyron Woodley TKO, 5. kolo
Welterweight Donald Cerrone┬ávs.┬áNico Price rem├şza
Average Weight Khamzat Chimaev vs. Gerald Murshart KO, 1. kolo
Light Heavyweight Johnny Walker vs. Ryan Spann KO, 1. kolo
Average Weight Kevin Holland vs. Darren Stewart Na body, 3. kolo
Preliminary card / ved─żaj┼íia karta
Featherweight Mirsad Bektic vs.┬áLouise Garagorri zru┼íen├ę
Flyweight Mayra Bueno Silvia vs. Mara Romero Borella submisia, 1. kolo
Flyweight Jordan Espinosa vs David Dvořák na body, 3. kolo
Women Bantamweight Jessica-Rose Clark vs. Sarah Elpar TKO, 3. kolo
Featherweight Darrick Miner vs. T.J. Laramie submisia, 1. kolo

UFC Fight Night: Covington vs Woodley

Hlavn├Żm z├ípasom cel├ęho ve─Źera bola bitka, dvoch mnoh├Żmi nen├íviden├Żch mnoh├Żmi milovan├Żch, bojovn├şkov Colbyho Covingtona a Tyrona Woodleyho.

Covingtona si m├┤┼żu fan├║┼íikovia MMA pam├Ąta┼ą najm├Ą z titulov├ęho z├ípasu proti Kamaru Usmanovi, kde Covington prehral na TKO v piatom kole.

Proti nemu sa postavil Tyron Woodley, ktor├Ż si┬á chcel┬á napravi┼ą svoju reput├íciu po prehratom z├ípase s Gilbertom Burnsom. Tento s├║boj nakoniec vyhral Covington po technickom KO v piatom kole.

Ako sledova┼ą livestream UFC Fight Night: Dvo┼Ö├ík vs Espinosa live v TV?

Turnaje, ktor├ę organizuje UFC si u┼ż klasicky m├┤┼żete┬á pozrie┼ą v live prenose na telev├şznej stanici Nova Sport 2, alebo na prostredn├şctvom online videoport├ílu Voyo, kde taktie┼ż m├┤┼żete Nova Sport sledova┼ą.

TIP ÔŁ▒ Tri mo┼żnosti, ako sledova┼ą UFC┬áÔÇ║

T├Żmito ├║┼żasn├Żmi galave─Źermi vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sprev├ídza promot├ęr Oktagonu a dlhoro─Źn├Ż koment├ítor a nad┼íenec pre bojov├ę ┼íporty Ond┼Öej Novotn├Ż, ktor├Ż ich komentuje s MMA tr├ęnerom Andr├ę Raindersom.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo ÔÇ║

Pozrite si turnaj UFC Fight Night: Dvořák vs Espinosa livestream cez mobil

Live prenos galave─Źera UFC Fight Night: Dvo┼Ö├ík vs Espinoza si v dne┼ínej dobe m├┤┼żete┬á u┼ż pozrie┼ą skuto─Źne kdeko─żvek chcete. Je tak tomu v─Ćaka ofici├ílnemu PPV (Pay-Per-View), ktor├ę je mo┼żn├ę si zak├║pi┼ą na ofici├ílnej str├ínke UFC.

Pay Per View od UFC m├í n├ízov UFC Fight Pass a okrem samotn├ęho turnaja si m├┤┼żete pomocou neho pozrie┼ą┬á aj r├┤zne zauj├şmav├ę rozhovory so z├ípasn├şkmi┬á─Źi absolvova┼ą poh─żad do zak├║lisia turnaja a celej organiz├ície.

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou, ako sledova┼ą livestream z UFC Fight Night je v─Ćaka streamovac├şm slu┼żb├ím YoutubeTV a Hulu, kde si m├┤┼żete zapn├║┼ą live prenos od ESPN, ktor├Ż je ofici├ílnym partnerom UFC.

TIP ÔŁ▒ Kto je Makhmud Muradov ÔÇ║

Kto je súperom Davida Dvořáka?

S├║perom ─Źesk├ęho MMA z├ípasn├şka D├ívida Dvo┼Ö├íka je Ameri─Źan Jordan Espinosa, ktor├Ż sa v rebr├ş─Źku UFC nach├ídza o jednu prie─Źku vy┼í┼íie, ako ─Źesk├Ż bojovn├şk.

Kto je Jordan Espinosa?

Narodenie: 8. november 1989
N├írodnos┼ą: USA
V├Ż┼íka: 170 centimetrov
Váhová kategória: Flyweight
Dosah: 69 ( 175 cm)
┼át├Żl: Jiu-Jitsu
┼átatistika: 22 z├ípasov, v├Żhry: 15 (2 TKO/KO, 7 submisia, 6 bodov├Żch rozhodnut├ş), prehry: 7

Kto je David Dvořák?

Narodenie: 5. j├║n 1992
N├írodnos┼ą: ─îesk├í republika
V├Ż┼íka: 165 centimetrov
Váhová kategória: Flyweight
Dosah: 68 ( 173 cm)
┼át├Żl: Box, Kick-Box
┼átatistika: 21 z├ípasov, v├Żhry: 18 (8 TKO/KO, 7 submisie, 3 bodov├ę┬á rozhodnutia), prehry: 3

M├┤┼żem si stavi┼ą na s├║boj Dvo┼Ö├ík vs Espinosa?

Samozrejme, aj na tento z├ípas si m├┤┼żete u┼ż teraz stavi┼ą v najzn├ímej┼í├şch slovensk├Żch st├ívkov├Żch kancel├íri├ích, ak├Żmi s├║ napr├şklad Tipsport, Fortuna, Nik├ę, Doxxbet alebo Synottip.

David Dvo┼Ö├ík sa do UFC vracia po polro─Źnej pauze od svojho posledn├ęho z├ípasu, ktor├Ż bol z├írove┼ł aj jeho premi├ęrov├Żm v elitnej organiz├ícii.

Pri svojej premi├ęre si dok├ízal Dvo┼Ö├ík poradi┼ą s Brunom Silvom, s ktor├Żm po troch kol├ích vyhral na body.

Dvo┼Ö├ík si dr┼ż├ş v├ş┼ąazn├║ ┼ín├║ru od roku 2012 a rozhodne ju nebude chcie┼ą preru┼íi┼ą v tomto z├ípase. Kv├┤li jeho stabilnej v├Żkonnosti je aj preto pova┼żovan├Ż za mierneho favorita.

UFC Fight Night: Ak├Ż je kurz v s├║boji Dvo┼Ö├ík vs Espinosa?

Tento s├║boj pochopite─żne op├Ą┼ą pril├íka ve─żk├ę mno┼żstvo ─Źesk├Żch a slovensk├Żch fan├║┼íikov MMA, ktor├Ż po v├ş┼ąazstve Ji┼Ö├şho Proch├ízku bud├║ ur─Źite fandi┼ą aj Davidovi Dvo┼Ö├íkovi ─Źi Makhmudovi Muradovi, na ktor├ęho ─Źak├í ─Ćal┼í├ş z├ípas v okt├│bri.

ÔŁô Kto je favorit v s├║boji Dvo┼Ö├ík vs Espinosa?

Miernym favoritom v s├║boji Dvo┼Ö├ík vs Espinoza je na z├íklade svojej v├ş┼ąaznej ┼ín├║ry ─Źesk├Ż z├ípasn├şk, na ktor├ęho v├ş┼ąazstvo si teraz m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom┬á1.75.

Na v├ş┼ąazstvo Jordana Espinosu, ktor├Ż pod├íva pomerne kol├şsav├ę v├Żkony si m├┤┼żete stavi┼ą s kurzom 2.08.

Pre n├ís je taktie┼ż jasn├Żm favoritom David Dvo┼Ö├ík, ktor├Ż m├í za sebou u┼ż nieko─żko nepr├şjemn├Żch s├║perov a je zn├ímy svojou prec├şznou pr├şpravou na ka┼żd├Ż z├ípas.

Zdroj: ufc.com, sherdog.com

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest