EURO 2020 bonus 20 EUR zadarmo

UFC: Muradov vs Meerschaert (28.8.2021) – Program, Fight Card, livestream, výsledky. Ďalší zápas Macha Muradova v UFC (VIDEO)

Zdieľaní

Populárny Uzbecký bojovník s českým srdcom Makhmud Muradov nastúpi do ďalšieho zápasu v UFC. Stane sa tak na turnaji UFC Vegas 36, ktorý prebehne 28.8.2021 a jeho súperom bude Gerald Meerschaert. Sledujte UFC: Muradov vs Meerschaert – program, zápasovú kartu a možnosti, ako sledovať turnaj live na 7sport.sk

UFC: Muradov vs Meerschaert

Kde a kedy sa bude konať turnaj UFC: Muradov vs Meerschaert

Turnaj zo série UFC Fight Night (UFC Vegas 36) so zápasom Muradov vs Meerschaert sa uskutoční 28. augusta 2021 zo soboty na nedeľu v domovskom UFC Apex v Las Vegas. Tento turnaj, podobne ako ostatné turnaje v UFC Apex prebehne bez divákov.

UFC 2021 online prenosy

Sledujte live stream z UFC Vegas 36 s bonusom na tipovanie

UFC: Muradov vs Meerschaert program a výsledky

Turnaj začne klasicky prelims kartou a  vyvrcholí hlavnou kartou, na ktorej pravdepodobne uvidíme aj zápas Makhmuda „Macha“ Muradova so skúseným Američanom, Geraldom Meerschaertom..

UFC Vegas 36 🥊 FIGHT CARD

MAIN CARD
Bantamweight (do 61 kg) Ketlen Vieira vs Sara McMann Tipuj
Middleweight (do 84kg) Gerald Meerschaert vs Makhmud Muradov Tipuj
Featherweight (do 66kg) Marcelo Rojo vs Louis Smolka Tipuj
Bantamweight (do 61kg) Joselyne Edwards vs Zarah Farm Tipuj
Bantamweight (do 61kg) Mario Bautista vs Guido Cannetti Tipuj
Featherweight (do 66kg) Pat Sabatini vs Jamall Emmers Tipuj
Light Heavyweight (do 93kg) Dustin Jacoby vs Askar Mozharov Tipuj

Kde sledovať UFC: Muradov vs Meerschaert live

Turnaj UFC so zápasom Muradov vs Meerschaert môžete sledovať pomocou niekoľkých možností, ako TV prenos či ďalšie formy livestreamu.

UFC: Muradov vs Meerschaert live v TV na Premier Sport

Tou najlepšou možnosťou, ako sledovať turnaje UFC pre slovenských fanúšikov, je prostredníctvom športového kanálu Premier Sport, ktorý od začiatku roka začal vysielať všetky turnaje organizácie UFC.

Prenosy najlepšej MMA organizácie na svete začal vysielať po tom, čo UFC skončilo na Nova Sporte.

UFC Muradov vs Meerschaert livestream na TV Tipsport

Najlepšou alternatívou pre slovenských a českých fanúšikov, ako si pozrieť turnaj UFC Fight Night so zápasom Muradov vs Meerschaert live , je pomocou stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá bude vysielať celý turnaj na svojej TV Tipsport.

Výhodou sledovania cez túto platformu je fakt, že okrem live prenosu, môžete na samotné zápasy aj stávkovať a to s atraktívnym bonusom 20 € bez vkladu.

Postup, ako sledovať UFC na TV Tipsport zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte kliknutím TU
  2. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo.
    (Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura)
  3. Okrem sledovania zadarmo dostanete od Tipsportu aj bonus 20€ zadarmo na prvé stávky.
  4. Náš tip pre vás: 20 €, ktoré získate za registráciu, si rozdelte na minimálne stávky a stavte si s min. kurzami. Takto môžete sledovať turnaje UFC bez obmedzenia!

Spustiť TV Tipsport ⇒

Návod ako spustiť UFC na TV Tipsport nájdete tu ›

Sledujte UFC live prenos zadarmo - Makhmud Muradov online na TV Tipsport

UFC: Muradov vs Meerschaert naživo na Fortuna TV

Ďalšou stávkovou kanceláriou, ktorá bude vysielať súboj Makhmuda Muradova s Geraldom Meerschaertom na turnaji UFC Fight Night a taktiež aj ďalšie turnaje , je Fortuna TV, ktorý prevádzkuje spoločnosť Fortuna.

Tá, je zároveň generálnym partnerom samotného Ľudovíta Kleina, a preto zvykne pre fanúšikov MMA vždy prichystať zaujímavé bonusy.

UFC live na Fortuna TV ⇒

Návod ako spustiť UFC na Fortuna TV nájdete tu ›

UFC: Muradov vs Meerschaert online na TV Niké

Turnaje UFC a tým pádom aj súboj Muradov vs Meerschaert začala na svojej TV vysielať aj stávková kancelária Niké prostredníctvom TV Niké.

Tá, okrem možnosti sledovať UFC zápasy online bude pre svojich hráčov pripravovať atraktívne bonusy, ako napríklad stávka bez rizika.

UFC live na TV Niké ⇒

Návod ako spustiť UFC na Niké TV nájdete tu ›

UFC: Muradov vs Meerschaert online

Tento UFC turnaj môžete taktiež sledovať online a to prostredníctvom služby DIGI GO, ktorú prevádzkuje firma DIGI SLOVAKIA.

Túto službu je možné spustiť na svojom mobile či tablete a vďaka kanálu Premier Sport si tak vychutnať všetky turnaje UFC online a naživo.

Zápas Macha Muradova v UFC si môžete vychutnať aj prostredníctvom digitálnej služby VOYO, ktorá taktiež vysiela všetky turnaje UFC.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy naživo ›

Súboj Muradov vs Meerschaert online prenos

Prenos zápasu Muradov vs Meerschaert môžete sledovať aj na našom webe 7sport.sk a to vďaka online prenosu, ktorý vám ponúkneme vo forme písaného komentára.

UFC Vegas 36 PPV livestream

Turnaj UFC Vegas 36, ako aj ďalšie galavečere organizácie, môžete okrem spomínaných dostupných možností sledovať aj pomocou oficiálneho PPV (Pay-Per-View) organizácie UFC s názvom UFC Fight Pass.

Zakúpením UFC Fight Pass okrem samotného live prenosu turnaja získate aj veľký archív rôznych zápasov UFC. Pozrieť sa taktiež budete môcť na atraktívne rozhovory s najväčšími hviezdami organizácie.

TIP ❱ Ako a kde pozerať UFC naživo ›

UFC zápas Muradov vs Meerschaert

Pre Makhmuda Muradova bude súboj s Geraldom Meerschaertom jeho štvrtým súbojom v prestížnom UFC. Momentálne sa Mach vezie na vlne troch víťazstiev v UFC za sebou, a preto si samozrejme bude chcieť pripísať aj štvrté.

Týmto zápasom sa zároveň naplní aj jeho prvá zmluva s UFC, ktorá bola dohodnutá na štyri zápasy. Dana White je však s Muradovom spokojný a tak uzbecký bojovník podpísal ďalšiu zmluvu bez ohľadu na to, ako tento zápas dopadne.

Gerald Meerschaert je nebezpečný americký bojovník, ktorý pôsobí v UFC od roku 2016 a má za sebou súboje s Thiagom Santosom, Jackom Hermanssonom, Kevinom Hollandom či Khamzatom Chimaeovom.

Ak sa podarí Muradovovi vyhrať, mohlo by ho to v rebríčku posunúť bližšie k najlepším 15 bojovníkom strednej váhy v UFC.

UFC Muradov vs Meerschaert kurzy

Aj na tento zápas a taktiež aj na tie ďalšie si môžete staviť v najznámejších stávkových kanceláriách na Slovensku, ktoré okrem samotných kurzov ponúkajú svojim hráčom aj rôzne bonusové ponuky.

Vďaka nim tak máte možnosť znásobiť svoje výhry.

V zápase Muradov vs Meerschaert je veľkým favoritom práve Mach, na ktorého víťazstvo si môžete staviť s kurzom 1.30. Na víťazstvo jeho protivníka Geralda Meerschaerta je vypísaný kurz 3.21, čo sa nám osobne zdá pomerne nadhodnotené.

AKTUÁLNA KURZOVÁ PONUKA ⇒

Sledujte UFC live prenos zadarmo - Makhmud Muradov online na TV Tipsport

Kto je Makhmud Muradov

Makhmud Muradov je uzbecký bojovník, ktorý však žije a trénuje v Prahe a momentálne ide o jedného z najpopulárnejších bojovníkov na domácej scéne.

Mach bojuje vo váhovej kategórii do 84 kilogramov a UFC sa netají tým, že majú s ním veľké plány.

Makhmud Muradov sherdog štatistika

Makhmud Muradov má doteraz za sebou 31 profesionálnych zápasov, čo je na zápasníka v jeho veku skutočne impozantné číslo. Zaujímavosťou je, že svoju víťaznú sériu drží od roku 2017.

Zápasy MMA: 31 zápasov
Výhry: 25
KO: 17
Submisia: 3
Rozhodnutie: 5
Prehry: 6

Kto je Gerald Meerschaert

Gerald Meerschaert je americký zápasník MMA, ktorý nie je verejnosti nijak známy, no treba priznať, že má za sebou zápasy s niekoľkými fantastickými zápasníkmi v strednej divízii a rozhodne ide o mimoriadne nebezpečného bojovníka.

Gerald Meerschaert sherdog štatistika

Meerschaert je skutočne skúsený zápasník o čom hovorí aj jeho štatistika, keď v 33 rokoch má za sebou neuveriteľných 46 zápasov.

Zápasy MMA: 46 zápasov
Výhry: 32
KO: 6
Submisia: 24
Rozhodnutie: 2
Prehry: 14

ONLINE PRENOS: UFC: Muradov vs Meerschaert (28.8. naživo, livestream, video)

Zdroj: sherdog.com, ufc.com, tapology.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest