MS vo futbale U20 live – TV prenosy, live stream a online prenos v mobile

MS vo futbale U20 live pri┼ąahuj├║ pozornos┼ą mili├│nov fan├║┼íikov po celom svete. Ide o najprest├ş┼żnej┼í├ş ml├íde┼żn├şcky reprezenta─Źn├Ż turnaj. Sledujte, kto vysiela TV prenosy, internetov├Ż live stream, a kde pozera┼ą online prenos v mobile.┬á

MS vo futbale U20 live

Svetov├Ż ┼íampion├ít MS vo futbale U20 live sa hr├í od 20. m├íja do 11. j├║na v Argent├şne. Pre─Ź├ştajte si o v┼íetk├Żch mo┼żnostiach, kde sledova┼ą tento turnaj v telev├şzii, ale aj na internete.

Kde sledova┼ą MS vo futbale U20

MS vo futbale U20 v TV

Na MS U20 vo futbale Slovensko nebude ch├Żba┼ą, a preto v TV odvysiela tento turnaj slovensk├í verejnopr├ívna RTVS ┼áport live. Vysielanie z Argent├şny by sa malo v tomto pr├şpade s├║stredi┼ą najm├Ą na na┼íu reprezent├íciu.

Okrem toho n├íjdete kompletn├Ż turnaj na ┼íportovej stanici Eurosport live, ale tentokr├ít iba v britskej verzii tohto kan├ílu. Angli─Źania s├║ toti┼ż s├║─Źas┼ąou turnaja ako ├║raduj├║ci ┼íampi├│ni do 19 rokov a v Brit├ínii teda maj├║ MS U20 ve─żk├║ pozornos┼ą, rovnako, ako u n├ís.

MS U20 live stream

MS U20 live stream zo svetov├ęho ┼íampion├ítu vo futbale n├íjdete na webe rtvs.sk a v mobilnej aplik├ícii ├║plne zdarma. V tomto pr├şpade je v┼íak potrebn├ę nach├ídza┼ą sa na ├║zem├ş Slovenska, aby v├ím ┼żiv├Ż prenos cez internet fungoval.

─Äal┼íie internetov├ę live prenosy MS vo futbale do 20 rokov na┼żivo rozoberieme ni┼ż┼íie.

MS vo futbale U20 online

MS vo futbale U20 online sa daj├║ sledova┼ą cez r├┤zne streamovacie platformy, ktor├ę si dnes fan├║┼íikovia ┼íportu predpl├ícaj├║. Pozrite si ni┼ż┼íie ich v├Żber.

MS vo futbale U20 live stream cez DAZN

Kto si plat├ş streamovaciu platformu DAZN live za 9,99 eur mesa─Źne, ten z├şska pr├şstup k sledovaniu MS vo futbale U20 live stream.

T├íto platforma pon├║ka vysielanie r├┤znych reprezenta─Źn├Żch turnajov vo futbale a tento rok by pod─ża dostupn├Żch zdrojov nemali vynecha┼ą ani vrchol juniorsk├ęho futbalu.

Majstrovstvá sveta vo futbale U20 live na YouTube TV

Majstrovstv├í sveta vo futbale U20 live na YouTube TV m├┤┼żete sledova┼ą v pr├şpade, ┼że si zaplat├şte mesa─Źn├ę predplatn├ę – 62,99 USD (cca 57 eur).

YouTube toti┼ż pon├║ka ┼íportov├Ż kan├íl, ktor├Ż m├í vo svojom vysielan├ş tento turnaj – FOX Sports.

TIP ÔŁ▒ Kde sledova┼ą futbal online ÔÇ║

MS vo futbale do 20 rokov live

─Äal┼íie mo┼żnosti dostupn├ę v na┼íich kon─Źin├ích, ako pozera┼ą r├┤zne ┼íportov├ę stanice, ktor├ę vysielaj├║ MS vo futbale do 20 rokov live, s├║ napr├şklad predplatn├ę slu┼żieb ako Fubo TV (od 75 USD/mesiac), Paramount+ (od 4,99 USD/mesiac ─Źi ESPN+ (od 9,99 USD/mesiac) .

V┼íetky tieto slu┼żby maj├║ svoje vlastn├ę podmienky aj mo┼żnos┼ą v├Żberu vy┼í┼íej ├║rovne predplatn├ęho. Tak┼że je to u┼ż iba na v├ís, ktor├║ platformu si vyberiete a ko─żko ste ochotn├Ż zaplati┼ą.

Kde pozera┼ą MS vo futbale do 20 rokov v zahrani─Ź├ş

Kde m├┤┼żete pozera┼ą MS vo futbale do 20 rokov v zahrani─Ź├ş? V zozname ni┼ż┼íie si pozrite r├Żchly preh─żad, kde n├íjdete v abecednom porad├ş v┼íetky krajiny aj ich konkr├ętne ┼íportov├ę stanice, ktor├ę vysielaj├║ tento turnaj.

  • Eur├│pa: Alb├ínsko – RTSH, Bulharsko – BNT, F├şnsko – Yle, Franc├║zsko – TF1, beIN SPORTS, Ma─Ćarsko – MTVA, Izrael – IPBC, Taliansko – RAI, Ve─żk├í Brit├ínia – BBC, ITV, Eurosport, Slovensko – RTVS ┼áport
  • ├üzia:┬áJaponsko – NHK General TV, Fuji Television, Nippon Television, Tokyo Broadcasting System Television, TV Asahi, TV Tokyo, Ju┼żn├í K├│rea – KBS, MBC, SBS
  • Afrika:┬áJu┼żn├í a Subsaharsk├í Afrika – SuperSport
  • Stredn├í a Severn├í Amerika: USA – Fox Sports, Telemundo, Guatemala – TV Azteca, Tigo Sports,
  • Ju┼żn├í Amerika:┬áBraz├şlia – TV Globo, Sportv, Kolumbia – Caracol Televisi├│n, RCN Televisi├│n
  • Austr├ília a Oce├ínia:┬áAustr├ília – SBS, Nov├Ż Z├ęland – Sky Sport

MS U20 futbal video

Video z futbalov├Żch MS U20 z ka┼żd├ęho z├ípasu n├íjdete v zostrihoch na ofici├ílnom YouTube kan├íli medzin├írodnej futbalovej feder├ície FIFA. Sledova┼ą m├┤┼żete aj ich ostatn├ę soci├ílne siete, kde n├íjdete r├┤zne z├íbery aj zo z├íkulisia Majstrovstiev.

Slovensko U20 futbal

Ako si po─Ź├şna Slovensko na futbalov├Żch MS U20 a v┼íetko zo z├íkulisia n├í┼ího t├şmu n├íjdete nielen v na┼íich ─Źl├ínkoch, ale aj na ofici├ílnych info kan├íloch Slovensk├ęho futbalov├ęho zv├Ązu SFZ.

MS vo futbale U20 kurzy

Aj napriek tomu, ┼że st├ívkov├ę spolo─Źnosti nevysielaj├║ tento ┼íampion├ít, rovnako ako nemali pr├íva na seniorsk├ę MS vo futbale 2022, tak v┼íetky pon├║kaj├║ predz├ípasov├ę aj live kurzy na r├┤zne z├ípasov├ę a turnajov├ę udalosti.

Pri registr├ícii pre nov├Żch hr├í─Źov plat├ş aj mo┼żnos┼ą z├şskania zauj├şmav├Żch registra─Źn├Żch bonusov v z├ívislosti od danej st├ívkovej kancel├írie.

Zdroj: fifa.com, wikipedia.sk, sfz.sk, rtvs.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest