MS v hokeji 2021: Slovensko – Bielorusko 5:2 (VIDEO). Slováci vstúpili do šampionátu víťazne!

Slovenskí hokejoví reprezentanti vyhrali vo svojom úvodnom zápase na tohtoročných majstrovstvách sveta v Rige proti Bielorusku 5:2. Slováci sú tak po prvom hracom dni na MS v hokeji na čele tabuľky.

MS v hokeji 2021: Slovensko – Bielorusko

Slováci vyhrali prvé stretnutie nad Bieloruskom 5:2 a úspešný vstup slovenskí hokejisti potvrdili v 1. tretine ktorú vyhrali 3:0. Neskôr mali šance zvýšiť svoje vedenie, ale to podarilo až v 3. tretine, v ktorej na 4:0 zvyšoval Hrivík.

TIP ❱ Program, výsledky, tabuľky. Všetko o MS v hokeji 2021 ▸

Slovenskí reprezentanti sa so štvorgólovým náskokom upokojili a poslednú tretinu napokon prehrali 1:2. Víťazstvo potvrdil svojim druhým gólom v zápase Cehlárik a Slovensko sa tak po prvom hracom dni dostalo do čela skupiny A.

Bielorusko – Slovensko 2:5 (0:3, 0:0, 2:1)

Slovensko: Konrád (J. Hudáček) – Gernát, Rosandič, Nemec, Ďaloga (C), Grman, Jánošík (A), Gachulinec, Kňažko – Cehlárik, Hrivík (A), Lantoši – Skalický, Krištof, Pospíšil – Studenič, Miloš Roman, Faško-Rudáš – Slafkovský, M. Sukeľ, Liška.

Bielorusko: Šostak (D. Taylor) – Bailen, Korobov, Znacharenko (C), Antonov, Lisovec, Chenkeľ, Faľkovskij, Jerjomenko – Šarangovič, Paré, Prince – Demkov (A), N. Komarov (A), Drozd – Platt, S. Kosticyn, Belevič – Lopačuk, Stefanovič, Nesterov.

Program a výsledky Slovenska v A-skupine na MS v hokeji 2021

Kedy hrajú Slováci na MS v hokeji 2021? Sledujte ich program s aktuálnymi výsledkami.

Ako sledovať všetky zápasy MS v hokeji 2021 naživo

Chcete sledovať MS v hokeji naživo? Majstrovstvá sveta v hokeji 2021, môžete pozerať naživo pomocou niekoľkých možností a to v TV, alebo online na internete (mobil, tablet, alebo pc/notebook). Vďaka tomu sa vám tak nemôže stať, že by ste si nemohli pozrieť zápasy Slovenska live.

1 MOŽNOSŤ

MS v hokeji 2021 naživo na RTVS

Priamy prenos zo zápasu Slovensko – Bielorusko live môžete sledovať na RTVS. Slovenská televizia STV Jednotka a Dvojka odvysiela z MS v hokeji všetky zápasy Slovenska a aj stretnutia play-off.

2 MOŽNOSŤ

MS v hokeji na ČT sport – živý prenos v TV

Majstrovstvá sveta v hokeji odvysiela v priamom prenose aj ČT Sport, ktorý bude LIVE vysielať hlavne stretnutia Česka. Športový kanál odvysiela niektoré zaujímavé zápasy MS zo záznamu.

3 MOŽNOSŤ

Zápas Slovensko vs Bielorusko online na 7sport.sk

Všetky zápasy Slovenska na MS v hokeji bude možné sledovať online na našom webe 7sport.sk.

4 MOŽNOSŤ

MS v hokeji 2021 – livestream online

Živé online prenosy z hokejových Majstrovstiev sveta vysielajú aj stávkové kancelárie na svojich online televíziách – na TV Tipsport, Fortuna TV a TV Niké. Všetky zápasy hokejového šampionátu si môžete vychutnať zadarmo prostredníctvom livestreamu na svojom pc, mobile a tablete.