Ako sledovať MLB naživo – Major League Baseball live stream a priame prenosy v TV

Major League Baseball je aj v našich končinách obľúbenou a sledovanou bejzbalovou ligou. V tomto článku sa dozviete ako sledovať MLB naživo, kde nájdete live stream, kto ponúka MLB úplne zadarmo a na akých TV staniciach sú vysielané priame prenosy. 

SLEDUJTE MBL LIVE ▷

Kde sledovať MLB live stream?

Každý fanúšik, ktorého zaujíma MLB program by chcel určite vedieť aj to, kde všade je možné sledovať MLB live. Keďže ide o prestížnu zámorskú súťaž, tak ju rovnako ako NHL live vysiela množstvo zámorských poskytovateľov.

V našom článku sa nižšie dozviete o dostupných možnostiach živého sledovania Major League Baseball nielen v zahraničí, ale aj u nás.

Bejzbal MLB live

MLB live stream

Live stream z Major League Baseball (MLB) je najjednoduchšie a najefektívnejšie sledovať prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport, ktorá prevádzkuje svoju vlastnú TV Tipsport.

Tipsport ponúka všetky zápasy sezóny naživo vrátane dôležitých tímových štatistík a možnosti vsadiť si na rôzne stávkové príležitosti.

Postup, ako sledovať bejzbal zadarmo

  1. Registrujte sa v Tipsporte a prihláste do účtu
  2. Kliknite na sekciu „LIVE“ a z ponuky športov vyberte „BEJZBAL“
  3. Zvoľte zápas, ktorý chcete sledovať a kliknite na „STREAM“

SLEDUJTE MBL LIVE ▷

Live stream zápasov môžete sledovať 7 dní od registrácie úplne zadarmo. Nezabudnite taktiež využiť vstupný bonus 20 € na prvé stávky.

Stream MLB live

Ďalšou z možností ako sledovať live stream MLB je oficiálna stránka mlb.com . Major League Baseball totiž prevádzkuje svoju vlastnú televíziu rovnako ako napríklad NFL live či NBA live.

Predplatné na sezónu stojí 94,99 dolárov a je možné ho na 7 dní vyskúšať úplne zadarmo. Po 7-dňovej skúšobnej dobe vám bude automaticky zaúčtovaná platba.

Na MLB TV je možné predplatiť si aj predplatiť iba zápasy konkrétneho klubu (napr. New York Yankees). V ponuke budete mať teda iba stretnutia svojich obľúbencov, pričom tento balíček stojí 74,99 dolárov.

TIP ❱ Kde sledovať športové prenosy live ›

ESPN mlb live stream

Internetový live stream z MLB je možné sledovať aj vďaka platforme ESPN+ (ESPN player). Tam nájdete všetky zápasy z Major League Baseball.

Predplatné stojí 79,99 dolárov na rok alebo 11,99 dolárov na mesiac, pričom aj tu je možná 7-dňová skúšobná verzia.

MLB na Apple TV+

Fanúšikovia spoločnosti Apple môžu využiť na sledovanie MLB populárnu službu Apple TV+. Sledovať bejzbal môžete na televízii, mobile, iPade či Macbooku. Mesačné predplatné tejto služby stojí približne 5,66€ a zahŕňa aj 7-dňovú skúšobnú dobu.

Live tv baseball

V tv môžete americký baseball sledovať live taktiež viacerými spôsobmi, ktoré si môžete podrobne pozrieť nižšie.

MLB v TV

V našich zemepisných šírkach sa o vysielanie MLB v TV stará 02TV. Tá vysiela vždy zaujímavé stretnutia z bejzbalu na kanáli Premier Sport 2 live.

Neujdú vám vďaka tomu ani zápas hviezd či vyvrcholenie v podobe stretnutí tzv. Svetovej Série, ktorá je priamym bojom o titul kráľa MLB.

MLB na ESPN a ESPN 2

Kto má k dispozícii známe americké športové stanice ESPN a ESPN 2, tak ten dobre vie, že MLB sa tu vysiela už od roku 1990. Práva majú tieto stanice až do roku 2028, takže ak vás bejzbal zaujíma s ESPN si ho môžete užiť naplno.

MLB naživo v TV

MLB naživo v TV môžete ešte sledovať aj na ďalších amerických staniciach ako napríklad ABC, FOX, TBS či NBC. Záleží len na tom či ich máte v ponuke svojich káblových poskytovateľov.

TIP ❱ Všetko o zámorskej hokejovej NHL ›

MLB online v mobile

MLB online v mobile môžete sledovať vďaka mnohým aplikáciám vyššie spomínaných televízii.

Svoju aplikáciu má stávková spoločnosť Tipsport prevádzkujúca Tipsport TV. Táto aplikácia funguje na Andorid aj Apple stačí si ju stiahnuť z oficiálnych stránok Tipsportu.

Taktiež má mobilnú aplikáciu aj ESPN+ (ESPN player) či Apple TV+. Tu však treba upozorniť, že Apple TV+ je, samozrejme, dostupná iba v internetovom obchode na zariadeniach s operačným systémom Apple.

MLB online stream

Free stream MLB online, čiže vysielanie MLB zadarmo môžete sledovať prostredníctvom oficiálneho YouTube TV kanálu MLB. Tá má v ponuke stanice, ktoré vysielajú súťaž.

Pozrieť si ich cez YouTube môžete kdekoľvek – na počítači, mobile, tablete či v televízii. Táto služba je ale platená.

MLB video

Akékoľvek video z MLB či už zo zápasov, rozhovorov, tréningov alebo zo zákulisia tejto súťaže nájdete už na vyššie spomínanom oficiálnom YouTube kanáli Major League Baseball.

Okrem toho môžete využiť ďalšie oficiálne sociálne siete tejto bejzbalovej ligy, ktorých zoznam nájdete nižšie. Pozrieť sa tam dajú nielen videá, ale všetky informácie a najnovšie aktuality z prostredia MLB.

MLB výsledky

Všetky aktuálne výsledky, tabuľky, štatistiky tímov a kompletný program MLB nájdete aj na známom webe s výsledkovým servisom flashscore.sk .

Využiť môžete aj bezplatnú mobilnú aplikáciu dostupnú na Android aj Apple.

MLB kurzy

Kurzy na Major League Baseball (MLB) ponúkajú všetky dobré stávkové spoločnosti na Slovensku. Bejzbal je na tipovanie veľmi obľúbený a často je možné využiť aj rôzne rozšírené stávkové príležitosti.

Väčšina stávkových spoločností ponúka aj fantastické bonusy na tipovanie pre nových hráčov.

TIPUJTE MLB S BONUSOM
Fortuna TV ✅ Mobil LIVE › 30 € bez rizika
TV Tipsport ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo
TV Niké ✅ Mobil LIVE › 20 € zadarmo

Zdroj: wikipedia.com, mlb.com, youtube.com, facebook.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest