Kurzy na prezidentské voľby 2024 – porovnanie stávkových kancelárii, favoriti, bonusy

Kurzy na prezidentské voľby 2024 majú vypísané viaceré stávkové kancelárie na Slovensku. Vďaka nášmu článku si môžete pozrieť porovnanie kurzov stávkových kancelárii a aké bonusy ponúkajú jednotlivé spoločnosti. 

STAVTE SI NA VOĽBY S BONUSOM
FORTUNA 50 € bez rizika STAV SI ›
TIPSPORT 20 € zadarmo STAV SI ›
NIKÉ 20 € zadarmo STAV SI ›
DOXXBET 20 € bez rizika STAV SI ›
Zodpovedné hranie [18+]

Kurzy na prezidentské voľby

Prezidentské voľby 2024 sa na Slovensku konali v 2 kolách – prvé kolo prebehlo v sobotu 23. marca a drehé kolo bolo 6. apríla. Boli sme svedkami napínavého súboja medzi 2 kandidátmi –  Peterom Pellegrinim  a Ivanom Korčokom.

Nakoniec sa novým prezidentom stal Pellegrini. Aktuálne najbližšie budú prebiehať voľby do Európskeho parlamentu a prezidentské voľby USA. Okrem tipov na víťaza môžete využiť aj iné kurzovo zaujímavé stávky na voľby. Kompletný prehľad nájdete nižšie.

Kurzy na voľby prezidenta

Kurzy na víťaza prezidentských volieb USA

Kurzy na víťaza prezidentských volieb dlhodobo a v každej zo stávkových kancelárii – očakáva sa tesný a napínavý súboj medzi Donaldom Trumpo a  Joeom Bidenom. Práve oni sú najväčšími favoritmi.

Fortuna kurzy na voľby prezidenta 2024

V stávkovej kancelárii Fortuna nechýbajú kurzy na voľby prezidenta USA 2024.

Fortuna kurzy na prezidenta USA
Meno víťaza Kurz
Donald Trump 1.75
Joe Biden 2.25
Robert F. Kennedy Jr. 25.00
Kamala Harris 40.00
Gavin Newson 55.00
Dwayne Johnson 1000.00
Cornel West 1500.00
Zodpovedné hranie [18+]

Tipsport kurzy na prezidentské voľby

Tipsport ponúka kurzy na prezidentské voľby USA a má ich vypísané na všetkých kandidátov. Túto kurzovú ponuku k voľbám nájdete pod hlavičkou „spoločenské stávky“.

Tipsport kurzy na prezidenta USA
Meno víťaza Kurz
Donald Trump 1.85
Joe Biden 2.10
Robert F. Kennedy Jr. 26.00
Kamala Harris 40.00
Gavin Newson 55.00
Dwayne Johnson 1300.00
Cornel West 1600.00
Zodpovedné hranie [18+]

Porovnanie kurzov na prezidentské voľby

Nižšie si môžete pozrieť porovnanie kurzov na prezidentské voľby nielen v Tipsporte či Fortune, ale aj v ostatných stávkových kanceláriách, ktoré ich ponúkajú. Kurzy sa pravidelne menia, takže je dobré si ich ešte pred samotným podaním tiketu skontrolovať aj na stránkach stávkových spoločností.

KURZY PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024
Kandidát Fortuna Tipsport
Donald Trump 1.75 1.85
Joe Biden 2.25 2.10
Zodpovedné hranie [18+]

Favoriti volieb, prieskumy verejnej mienky

Voľby v USA sa budú konať 5. novembra 2024. Favoriti volieb sú jasní – najväčším je Donald Trump a hneď zaním je Joe Biden. Obaja kandidáti už získali v primárkach dostatočný počet delegátov pre oficiálnu nomináciu svojimi politickými stranami. Očakáva sa medzi nimi napínavý a tesný súboj.

Väčšina voličov v USA by volila Donalda Trumpa za prezidenta. Joe Biden by dostal o pár percent hlasov menej. Vyplýva to z výsledkov celoštátneho prieskumu Siena College Research Institute pre denník New York Times (NYT) Až 48 % registrovaných voličov

by zvolila za prezidenta bývalého republikánskeho šéfa Bieleho domu Donalda Trumpa. Jeho nástupcovi v tejto funkcii, demokratovi Joeovi Bidenovi, by dalo svoj hlas 43 % voličov.

Zdroj: tipsport.sk, fortuna.sk, niké.sk, doxxbet.sk, wikipedia.org, minv.sk

Zdieľaní

Pin It on Pinterest