Niké bonus bez limitu + 20 EUR zadarmo

MMA program zápasov a turnajov – November 2019 (VIDEO)

Zdieľaní

Zmiešané bojové umenia, alebo v skratke MMA si čoraz viac začínajú získavať popularitu nie len na Slovensku a v Čechách, ale po celom svete. Na tie najprestížnejšie turnaje sa chodia pravidelne pozerať desiatky tisíc ľudí a z bojovníkov sa postupne stávajú športové hviezdy. My, vám dnes prinášame MMA program a prehľad tých najdôležitejších podujatí, ktoré sa budú konať v novembri 2019. 

MMA program – November 2019

One Championship 102: Masters of Fate

 • 8. november 2019
 • Manila, Filipíny

One Championship je Singapurskou MMA organizáciou, ktorá pripravuje už svoj 102. galavečer. Hlavným zápasom tohto turnaja je titulový zápas vo váhe do 52 kilogramov medzi Jushom Paciom a René Catalanom. Zaujať vás však môže aj ženský duel medzi Nong Stamp a Bi Nguyen.

Sledujte turnaj One Championship 102
Turnaj One Championship 102 a duel Joshua Pacio – René Catalan

Bellator 233: Salter vs van Steenis

 • 8. november 2019
 • Thackerville, Oklahoma

Druhá najlepšia MMA organizácia sveta Bellator, bude pokračovať svojím 233 turnajom. Hlavným zápasom tohto večera bude duel v strednej váhe medzi Johnom Salterom a Costellom Van Steenisom, ktorý si drží skvelú víťaznú sériu. John Salter je však skúsenejším zápasníkom. Zaujímavým bude aj zápas neporazeného Tyrella Fortune proti Azuanna Anyanwu.

TIP ❱ Čo je to MMA, UFC, Bellator?

Sledujte galavečer Bellator 233
Bellator 233: Zápas medzi Johnom Salterom a Costellom van Steenisom

UFC Fight Night 163

 • 9. november 2019
 • Moskva, Rusko
UFC Fight Night je ďalším typom turnaja, ktorý táto najslávnejšia MMA organizácia ponúka. UFC už dávnejšie deklarovalo, že by sa chcelo výraznejšie presadiť aj v Rusku, no a práve preto sa UFC Fight Night 163 odohrá práve tam.

Hlavným zápasom je duel medzi domácim Zabitom Magomedsharipovom a Calvinom Kattarom. Druhý menovaný je považovaný za outsidera, no veríme že nám obaja bojovníci predvedú skvelý zápas. Na tento turnaj sa príde pozrieť aj Makhmud „Mach“ Muradov, ktorý začína byť v Rusku čoraz viac populárnejší.

Oktagon 15: Zápas storočia

 • 9. november 2019
 • O2 Aréna, Praha, Česká republika

Slovenských a Českých fanúšikov bojových športov a MMA bude pravdepodobne najviac zaujímať turnaj Oktagon 15, kde uvidíme najočakávanejší súboj v histórii organizácie medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom. Okrem zápasu storočia si však organizátori Ondrej Novotný a Pavol Neruda pre nás pripravili skutočne nabitú zápasovú kartu a množstvo ďalších prekvapení.

TIP ❱ Všetko o Oktagone na jednom mieste!

KSW 51

 • 9. november 2019
 • Záhreb, Chorvátsko

Najväčšia organizácia MMA v Európe, KSW vždy ponúkala mimoriadne kvalitné a divácky atraktívne zápasy. Inak, tomu nebude ani na turnaji KSW 51. Hlavným zápasom bude duel skúseného Mariusza Pudzianowskeho proti mladému a doteraz neporazenému Erkovi Junovi.

Sledujte turnaj organizácie KSW v Záhrebe
KSW 51: Duel medzi Mariuszom Pudzianowskim a Erko Junom

Cage Warriors 110

 • 9. november 2019
 • Cork, Írsko

Galavečer organizácie Cage Warriors s poradovým číslom 110 sa taktiež bude konať 9.11 na Neptune Stadium. Ako hlavný zápas sa predstaví Rhys McKee proti Hakonovi Fossovi. Celá zápasová karta je vyskladaná mimoriadne zaujímavo, keďže uvidíme veľké množstvo neskúsenejších bojovníkov, pre ktorých pôjde o jedny z prvých zápasov.

TIP ❱ Ako a kde sledovať MMA zápasy naživo?

Pozrite sa na turnaj Cage Warriors 110
Cage Warriors 110: Duel medzi Rhysom McKee a Hakonom Fossom

Bellator 234

 • 14. november 2019
 • Tel Aviv, Izrael

Organizácia Bellator počas mesiaca November ponúkne svojim fanúšikom dva číslované galavečere. Turnaj Bellator 234. sa bude konať 14. novembra v Mivtachim Aréne v Tel Avive. Hlavný zápas turnaja je duel dvoch mimoriadne skúsených bojovníkov Sergeia Kharitonova a Lintona Vassella.

Pozrite sa na turnaj Bellator 234
Podujatie Bellator 234: Zápas Sergei Kharitonov vs Linton Vassell

UFC Fight Night 164

 • 16. november 2019
 • San Paolo, Brazília

Po Rusku bude UFC pokračovať so svojim turnajom UFC Fight Night v Brazílii, kde sa organizácia vracia po niekoľkýkrát. Hlavným zápasom UFC Fight Night 164 je duel Jana Blachowicza a Ronalda Souzu. Okrem nich však na zápasovej karte nájdete množstvo brazílskych bojovníkov.

One Championship 103: Age of Dragons

 • 16. november 2019
 • Peking, Čína

Ďalší turnaj organizácie One Championship s poradovým číslom 103 prebehne v Pekingu. Ako hlavný zápas si diváci môžu užiť boj o titul šampióna mušej váhy medzi Iliasom Ennahachim a Wangom Wengfengom.

One Championship sa vracia do Číny
One Championship 103 v Pekingu: Hlavný zápas Ilias Ennahachi a Wang Wengfeng

One Championship 104: Edge of Greatness

 • 22. november 2019
 • Singapur

Mesiac November organizácia One Championship zakončí v domácom Singapure na turnaji One Championship 104, kde o titul šampióna bantamovej váhy sa stretne legenda Muay Thai Nong-O Gaiyanghadao proti mladému fenoménu organizácie Saempetch Fairex. 

One Championship 104
One Championship 104: Edge of Greatness. Duel medzi Nong-O a Saempetchom

Cage Warriors 111

 • 22. november 2019
 • Londýn, Anglicko

Organizácia Cage Warriors si na svoj 111. turnaj pripravila až tri titulové zápasy. Hlavným lákadlom však bude zápas Jamesa Webba s Nathiasom Frederickom o titul šampióna Cage Warriors v strednej váhe.

Galavečer Cage Warriors
Turnaj Cage Warriors 111 s titulovým zápasom medzi James Webbom a Nathiasom Frederickom

Bellator Europe 6

 • 23. november 2019
 • Londýn, Anglicko

Bellator si chce získať nových fanúšikov aj na starom kontinente a preto v pravidelných intervaloch usporadúva galavečere v najväčších Európskych mestách. Tentokrát sa pozrieme do Londýna, kde sa uskutoční turnaj Bellator Europe 6. V hlavnom zápase sa predstaví vo welterovej váhe Michael Page a Derek Anderson. 

Bellator sa vracia do Európy
Bellator sa už po 6. krát vracia do Európy. V Londýne sa proti sebe postavia Michael Page a Derek Anderson

Zdroj: mmajunkie.com, sherdog.com, fight-news.cz

Zdieľaní

Pin It on Pinterest