OKTAGON 20 V├ŁSLEDKY! Karlos V├ęmola sa stal ┼íampi├│nom strednej v├íhy Oktagonu (VIDEO)

Z├ívere─Źn├Ż turnaj roka Oktagon 20 sa uskuto─Źnil 30.12. 2020 v Brne Hlavn├Żm z├ípasom bol┬á titulov├Ż s├║boj V├ęmola vs. Lohor├ę, no mohli sme vidie┼ą aj s├║boj ─Äatelinka vs. Ho┼íek. Kompletn├ę v├Żsledky turnaja, video a ─Ćal┼íie inform├ície.

VIDEO: V├ęmola m├í titul, vyzvali ho dvaja Slov├íci

Karlos Termin├ítor V├ęmola sa stal prv├Żm ┼íampi├│nom Oktagonu v strednej v├íhe do 84 kilogramov, ke─Ć po n├íro─Źnom 5 kolovom z├ípase dok├ízal zdola┼ą Alexa Lohor├ęho na body.

Po z├ípase pri┼íiel do klietky Samuel Pir├ít Kri┼ítofi─Ź a vyzval na s├║boj Karlosa V├ęmolu!┬áV├ęmola prijal, no prednos┼ą d├íva jednotke strednej v├íhy Milanovi ─Äatelinkovi.

Viktor Pe┼íta po par├ídnom v├Żkone a prestupe do polo┼ąa┼żkej v├íhy vyzval Attilu V├ęgha s odv├┤vodnen├şm, ┼że chce bojova┼ą iba s t├Żmi najlep┼í├şmi.

ÔťÜ KONE─îN├ë V├ŁSLEDKY Ôçô ┬á┬á

­čž▓ Oktagon 21 v roku 2021

─Äal┼í├şm turnajom organiz├ície Oktagon MMA, bude galave─Źer Oktagon 21, ktor├Ż je na program 30. janu├íra 2021. Na ├║vodnom turnaji roku 2021 uvid├şme zo ┼żien Luciu Pudilov├║ a Luciu Szabov├║. M├┤┼żeme sa te┼íi┼ą aj na Ivana Buchingera, ktor├Ż by mal bojova┼ą rovno o titul ─żahkej v├íhy proti Ronaldovi Paradeiserovi.

TIP ÔŁ▒ Kalend├ír turnajov Oktagon MMA 2021 ÔÇ║

Oktagon 20: Poz├ípasov├í tla─Źov├í konferencia (VIDEO)

Pavol Neruda na poz├ípasovej konferencii povedal, ┼że minim├ílne 10-12 turnajov v roku 2021!

OKTAGON 20 (30.12.2020) preh─żad a inform├ície

Galave─Źer, ktor├Ż symbolicky uzavrel rok 2020 pre organiz├íciu Oktagon sa uskuto─Źnil v Zoner Boby Hall v Brne, podobne ako turnaje Oktagon 16, Oktagon 17, Oktagon 18 a Oktagon 19. Aj tento turnaj napokon prebehol bez div├íkov.

Oktagon MMA - TOP 10 zápasov 2020

OKTAGON 20 – v├Żsledky a program z├ípasov

Z├ípasov├í karta cel├ęho turnaja pon├║kla 11 ├║┼żasn├Żch z├ípasov. Hlavn├Żm z├ípasom cel├ęho ve─Źera bol titulov├Ż s├║boj Karlosa V├ęmolu s Alexom Lohor├ę vo v├íhe do 84 kilogramov.

Te┼íi┼ą ste sa v┼íak mohli aj na n├ívrat Milana ─Äatelinku v z├ípase s Davidom Ho┼íkom, ale taktie┼ż na z├ípas veter├ína UFC, Viktora Pe┼ítu. Videli sme taktie┼ż fin├ílny z├ípas 5. s├ęrie reality show Oktagon V├Żzva.

OKTAGON 20 ­čąŐ FIGHT CARD

HLAVNÁ KARTA
Middleweight – 84kgԺɴŞĆ Karlos V├ęmola – Alex Lohor├ęNa body, 5. kolo
Light Heavyweight – 93kgViktor Pe┼íta – Ildemar AlcantaraTKO, 1. kolo
Middleweight – 84kgMilan ─Äatelinka – David Ho┼íekSubmisia, 1. kolo
Lightweight – 70kgLeo Brichta – Matou┼í KohoutSubmisia, 1. kolo
Catchweight – 74kgMiroslav Bro┼ż – Jan MalachNa body, 3. kolo
Lightweight – 70kgRoman Paulus – Tom├í┼í ZajacNa body, 5. kolo
PRELIMS KARTA
Welterweight – 77kgV├íclav Holota – Christian JungwirthNa body, 3. kolo
Straweight – 61kgMagda ┼áormov├í – Ewelina VozniakNa body, 3. kolo
Light Heavyweight – 93kgDaniel ┼ákvor – Oumar SySubmisia, 2. kolo
Lightweight – 70kgTom├í┼í Fiala – Said Salambek ElderbievTKO, 1. kolo
Welterweight – 77kgDaniel Hromek – Jan FajkNa body, 3. kolo

Oktagon 20: Karlos V├ęmola vs. Alex Lohor├ę VIDEO

/Karlos V├ęmola vyhral po piatich kol├ích na body/

Karlos V├ęmola m├í za sebou mimoriadne n├íro─Źn├Ż titulov├Ż s├║boj s franc├║zom Alexom Lohor├ę, ktor├ęho dok├ízal zdola┼ą a┼ż po piatich kol├ích na body.

V├ęmola mal na turnaji Oktagon 20 p├┤vodne nast├║pi┼ą proti Pir├ítovi Kri┼ítofi─Źovi, ktor├Ż sa v┼íak na turnaji Oktagon 19 zranil. Jeho ─Ćal┼í├şm s├║perom tak mal by┼ą Aziz Karaoglu.

S t├Żm sa v┼íak organiz├ícia nedohodla na finan─Źn├Żch ani ─Źasov├Żch podmienkach. V├ęmola taktie┼ż na tento turnaj odmietol z├ípasi┼ą s Viktorom Pe┼ítom a Leandrom „Apollom“ Silvom.┬á

Oktagon 2021: V├ęmola vs Kri┼ítofi─Ź

Nov├ęho ┼íampi├│na priamo v klietke vyzval Slov├ík Samuel Kri┼ítofi─Ź. V├ęmola prijal, no prednos┼ą d├íva jednotke strednej v├íhy Milanovi ─Äatelinkovi.

ÔÇ×Pre tento opasok som pracoval skuto─Źne tvrdo. Nehodl├ím sa ho vzda┼ą. Zostane u m┼ła, nikam nep├┤jde. A u┼ż v├┤bec nie na Slovensko,ÔÇť reagoval ÔÇ×Termin├ítorÔÇť na v├Żzvu Pir├íta Kri┼ítofi─Źa o z├ípas

Oktagon 20: Milan Ďatelinka vs David Hošek VIDEO

/Milan ─Äatelinka vyhral na submisiu v 1.kole/

─Äal┼í├şm mimoriadne zauj├şmav├Żm z├ípasom bol n├ívrat popul├írneho Milana ─Äatelinku, ktor├Ż sa na turnaji Oktagon 20 stretol s Davidom Ho┼íkom a dok├ízal nad nim vyhra┼ą hne─Ć v prvom kole na submisiu.

T├Żmto v├Żkonom si z├írove┼ł ─Äatelinka v├Żrazne vyp├Żtal titulov├║ ┼íancu pr├íve s Karlosom V├ęmolom.

Oktagon 20: Viktor Pe┼íta – Ildemar Alcantara VIDEO

/Viktor Peštavyhral TKO v 1.kole/

Viktor Pe┼íta okrem in├ęho vyzval po par├ídnom v├Żkone a prestupe do polo┼ąa┼żkej v├íhy Attilu V├ęgha s odv├┤vodnen├şm, ┼że chce bojova┼ą iba s t├Żmi najlep┼í├şmi.

Oktagon 2021: V├ęgh – Pe┼íta

Na z├ípas o┬ámajstrovsk├Ż opasok ho ako jednotku polo┼ąa┼żkej v├íhy vyzval dom├íci Viktor Pe┼íta. Bojovn├şk so sk├║senos┼ąami z┬áUFC zdolal braz├şlskeho veter├ína Ildemara Alcantaru technick├Żm knokautom.

ÔÇ×Attilu re┼ípektujem ako ┼íportovca i┬á─Źloveka. Touto cestou by som ho r├íd vyzval na z├ípas. Karel (V├ęmola) pred mnou utiekol do strednej v├íhy, Attila je s├║per pre m┼ła,ÔÇť povedal v┬áklietke┬áPe┼íta.


Oktagon 20 video z v├í┼żenia pred turnajom

V├í┼żenie bojovn├şkov prebehlo v pokojnom ┼ít├Żle, no z├íver sme sa do─Źkali aj slovnej v├Żmeny medzi Karlosom V├ęmolom a Alexom Lohor├ę.

V├ęmola a Lohor├ę sa na v├í┼żen├ş h├ídali

Na utor┼łaj┼íom v├í┼żen├ş si obaja borci pred titulovou bitkou vymenili poriadne ostr├ę slov├í. Pozrite si video s prepisom slov konfront├ície na v├í┼żen├ş pred Oktagon 20.

MMA Oktagon 20 – kurzy

Aj na turnaji Oktagon 20 ste si mohli natipova┼ą na jednotliv├ę z├ípasy. Jedn├Żm z t├Żch najzauj├şmavej┼í├şch bol ur─Źite s├║boj Milan ─Äatelinka vs David Ho┼íek, kde ste si na v├ş┼ąazstvo ─Äatelinku mohli stavi┼ą s kurzom 1.35. Kurz na v├ş┼ąazstvo Davida Ho┼íka bol 2.94.

Hlavn├Żm l├íkadlom v┼íak pochopite─żne bude titulov├Ż s├║boj V├ęmola vs Lohor├ę. Favoritom v tomto z├ípase bol dom├íci Karlos V├ęmola, na ktor├ęho ste si mohli stavi┼ą s kurzom 1.26.┬áNa Alexa Lohor├ęho ste si mohli stavi┼ą s kurzom 3.70.

Tipsport v├Żkon ve─Źera

U┼ż pravidelnou s├║─Źas┼ąou turnajov organz├ície Oktagon MMA je taktie┼ż akcia od st├ívkovej spolo─Źnosti Tipsport, ktor├í daruje 2000 EUR┬átomu bojovn├şkovi, ktor├ş predvedie najlep┼í├ş v├Żkon ve─Źera.

Odmenu v┼íak m├┤┼żete dosta┼ą aj vy, fan├║┼íikovia MMA z├ípasov a to v┬ápodobe 20 EUR od Tipsportu na prv├ę st├ívky.

Bonus od st├ívkovej kancel├írie Tipsport vo v├Ż┼íke 2000 EUR z├şskal po drtivom v├Żkone Leo Brichta, ke─Ć porazil Matou┼ía Kohouta v prvom kole na submisiu.

Oktagon 20 - v├Żkon ve─Źera Tipsport
Zdroj: fecebook/oktagonvyzva

Oktagon 20 na┼żivo a zo z├íznamu

Priamy prenos z turnaja Oktagon 20 ste si mohli vychutna┼ą pomocou viacer├Żch mo┼żnost├ş – zak├║pen├şm ofici├ílneho PPV, alebo pomocou live vysielanie st├ívkov├Żch spolo─Źnost├ş.

TIP ÔŁ▒ Ako a kde sledova┼ą MMA na┼żivo ÔÇ║

Oktagon 20 live na PPV

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako ste mohli sledova┼ą cel├║ kartu turnaja vo FULL HD live je pre v├ís je zak├║penie ofici├ílneho PPV (Pay-Per-View-) na ofici├ílnej str├ínke organiz├ície OKTAGON.TV

Pomocou tohto livestreamu ste mohli okrem sledovania celej karty pozera┼ą aj z├ípasov├ę ┼ít├║dio s r├┤znymi MMA bojovn├şkmi a po─Źu┼ą ich poh─żady na jednotliv├ę z├ípasy.

TIP ÔŁ▒ V┼íetky mo┼żnosti ako sledova┼ą Oktagon ÔÇ║

Live stream na Tipsport TV

Druhou atrakt├şvnou mo┼żnos┼ąou, ako sledova┼ą livestream z turnajov Oktagonu je pomocou vysielania st├ívkov├Żch kancel├íri├ş, akou je Tipsport. T├í cel├Ż turnaj vysiela prostredn├şctvom svojej vlastnej online TV Tipsport.

Bonusom tohto sledovania je fakt, ┼że okrem toho si m├┤┼żete na v┼íetky z├ípasy zo z├ípasovej karty tipova┼ą live m├┤┼żete teraz vyu┼żi┼ą ├║plne nov├Ż bonus 20 EUR , ktor├Ż z├şskate bez nutnosti vkladu za registr├íciu zadarmo!

Oktagon 20 livestream na TV Tipsport sledujte zadarmo

Oktagon v TV na O2TV Sport a Joj Plus – z├íznam

Hlavn├║ kartu z tohto galave─Źera si budete m├┤c┼ą pozrie┼ą aj na telev├şznych kan├íloch O2TV Sport a Joj Plus, no len zo z├íznamu, ktor├Ż prebehne pribli┼żne t├Ż┼żde┼ł po turnaji.

Oktagon 20 video záznam a zostrihy

Z├íznam z jednotliv├Żch z├ípasov Oktagon 20 n├íjdete po skon─Źen├ş eventu aj na offici├ílnom YouTube kan├íly Oktagonu. V┼íetky z├ípasy si m├┤┼żete sp├Ątne pozrie┼ą online.


OKTAGON NA DOHLED

TIP ÔŁ▒ V┼íetky ─Źasti Oktagon NA DOHLED m├┤┼żete sledova┼ą TU

ONLINE: Oktagon 20 V├ęmola vs. Lohor├ę NA┼ŻIVO (streda 30.12., livestream, ┼żiv├Ż prenos)

Oktagon MMA
Karlos V├ęmola - Alex Lohor├ę
streda 30. decembra 2020 o 23:30
Online prenos
Odo m┼ła je to na dnes v┼íetko, pri turnaji Oktagon 21 sa stretneme u┼ż na konci janu├íra. ─Äakujem za pozornos┼ą po─Źas cel├ęho roku 2020, do roku 2021 v├ím zo srdca prajem najm├Ą ve─ża zdravia a kone─Źne aj ├║smevu, verme, ┼że n├ís ─Źak├í podstatne lep┼í├ş rok ako ten, ktor├Ż sa o necel├Żch 24 hod├şn skon─Ź├ş. Do─Ź├ştania priatelia.
D├ímy a p├íni, Samuel Pir├ít Kri┼ítofi─Ź pri┼íiel do klietky a vyzval na s├║boj Karlosa V├ęmolu!
Po verdikte rozhodcov v├ş┼ąaz├ş 3:0 na body KARLOS V├ëMOLA! St├íva sa tak ┼íampi├│nom strednej v├íhy!
05:00
P├Ą┼ą k├┤l je za nami a zd├í sa, ┼że Karlos V├ęmola v├ş┼ąaz├ş! Rozhodnutie padne v┼íak a┼ż po verdikte rozhodcov!
04:40
V├ęmola st├íle dr┼ż├ş s├║pera na zemi a poriadne ho mas├şruje p├Ąs┼ąami.
04:20
Lohor├ę sa e┼íte dok├ízal na zemi preto─Źi┼ą, ale dost├íva na zemi mimoriadne tvrd├ę ├║dery od V├ęmolu.
04:01
Lohor├ę m├í mimoriadne tuh├Ż korienok, ale dnes to na v├ş┼ąazstvo nebude.
03:50
Zd├í sa, ┼że V├ęmola m├í u┼ż z├ípasu pln├ę zuby a sna┼ż├ş sa ho ─Źo najsk├┤r ukon─Źi┼ą.
03:20
Lohor├ę je chrbtom k V├ęmolovi, ─Źesk├Ż bojovn├şk kr├í─Źa sa titulom ┼íampi├│na!
03:01
Posledn├ę dve min├║ty piateho.
02:30
Lohor├ę sa e┼íte sna┼ż├ş z posledn├Żch s├şl dosta┼ą na nohy, ale zatia─ż sa to zd├í by┼ą m├írne.
02:01
Do konca piateho kola ostávajú menej ako tri minúty.
01:50
Karlos V├ęmola je v┼íak vo v├Żbornej poz├şcii na s├║perovi.
01:20
Lohor├ę ale mus├ş za─Źa┼ą akt├şvnej┼íie bojova┼ą, preto┼że ak sa z├ípas takto skon─Ź├ş, tak V├ęmola titulov├Ż z├ípas vyhr├í.
01:01
Min├║ta piateho kola je za nami, znovu sledujeme boj na zemi.
00:40
Karlos znovu doru─Źil takedown.
00:20
Lowkick v podan├ş V├ęmola, ktor├Ż sa v├Żnimo─Źne nesna┼żil hne─Ć o takedown.
00:01
Piate kolo sa pr├íve za─Źalo!
05:00
┼átvrt├ę kolo je za nami. Dnes asi nikto ne─Źakal, ┼że z├ípas dospeje a┼ż do piateho kola. Lohor├ę je v┼íak u┼ż poriadne dobit├Ż.
04:40
Dvadsa┼ą sek├║nd do konca ┼ítvrt├ęho kola.
04:20
Obraz boja sa nemen├ş, V├ęmola sa sna┼ż├ş udiera┼ą s├║pera na zemi a Lohor├ę sa sna┼ż├ş odola┼ą.
04:01
Za─Źala sa posledn├í min├║ta piateho kola.
03:40
Lohor├ę st├şha diskutova┼ą aj s V├ęmolom, aj s rozhodcom, V├ęmola sa s┼ąa┼żuje, ┼że mu s├║per vopchal prsty pod rukavicu.
03:20
V├ęmola rozd├íva tvrd├ę ├║dery, ale Lohor├ę dr┼ż├ş zo v┼íetk├Żch s├şl.
03:01
Posledn├ę dve min├║ty ┼ítvrt├ęho kola.
02:40
V├ęmola je na Lohor├ęm a rozd├íva mu tvrd├ę ├║dery, lake┼ą z pravej strany bol mimoriadne nepr├şjemn├Ż.
02:10
Po lowkicku dost├íva V├ęmola Lohor├ęho okam┼żite na zem a budeme znovu sledova┼ą to, ─Źo prakticky cel├Ż z├ípas.
02:00
Dve min├║ty ┼ítvrt├ęho kola s├║ za nami.
01:34
Karlos V├ęmola sk├║sil nasko─Źen├ę koleno, nemieril v┼íak presne.
01:15
Lohor├ę st├íle tancuje okolo V├ęmolu a zd├í sa, ┼że je fyzicky vo v├Żbornej forme.
01:01
Min├║ta ┼ítvrt├ęho kola je za nami.
00:40
Lohor├ę sa sna┼ż├ş by┼ą ─żahk├Ż na noh├ích a chce sa vyhn├║┼ą ─Ćal┼íiemu boju na zemi.
00:20
V ├║vode kola si obaja borci d├ívaj├║ ve─żk├Ż pozor.
00:01
Po─Ćme na to, ┼ítvrt├ę kolo sa pr├íve za─Ź├şna!
05:00
Tretie kolo sa pr├íve skon─Źilo!
04:50
Lohor├ę chcel dosta┼ą V├ęmolu do ┼ítvrt├ęho kola a zd├í sa, ┼że sa mu to aj podar├ş.
04:15
Karlos sa ve─żmi sna┼ż├ş e┼íte trafi┼ą s├║pera, ale Lohor├ę sa ┼íikovne br├íni a dr┼ż├ş mu nohu v h├í─Źiku.
04:01
Za─Źala sa posledn├í min├║ta tretieho kola.
03:40
V├ęmola je st├íle na Lohor├ęm, ale u┼ż nie je z─Ćaleka tak akt├şvny ako v prv├Żch dvoch kol├ích.
03:01
Lohor├ę povedal V├ęmolovi po─Źas z├ípasu, ┼że ho kv├┤li svojej rodine poraz├ş. Nu┼ż, toto je ve─żmi zauj├şmav├Ż v├Żvoj z├ípasu.
02:50
Lohor├ę presne vie ─Źo m├í robi┼ą aby sa br├ínil s├║perovi, po─Źas boja rozpr├íva nie─Źo V├ęmolovi.
02:14
D├ímy a p├íni, toto je zatia─ż skuto─Źne fantastick├Ż z├ípas. V├ęmola m├í navrch, ale Lohor├ę sa zo v┼íetk├Żch s├şl br├íni.
01:55
Karlos V├ęmola s vyu┼żit├şm doslova zvieracej sily dostal Lohor├ęho pod seba.
01:34
Na oboch borcoch je vidie┼ą, ┼że z├ípas ich ve─żmi bol├ş.
01:02
Lohor├ę v ─Ćal┼íom pokuse o gilot├şnu neuspel, ale zd├í sa, ┼że toto kolo je zatia─ż pomerne vyrovnan├ę.
00:30
Lohor├ę sa po pletive dok├ízal vr├íti┼ą sp├Ą┼ą na nohy a zd├í sa, ┼że sa mu podarilo chyti┼ą gilot├şnu, ale nebolo to dostato─Źne kvalitn├ę.
00:10
V├ęmola zachytil Lohor├ęho nohu a dost├íva ho znovu na zem.
00:01
Tretie kolo sa pr├íve za─Źalo.
05:00
Druh├ę kolo je za nami, zatia─ż obe kol├í patrili Karlosovi V├ęmolovi.
04:50
Pre oboch borcov je tento z├ípas nesmierne fyzicky n├íro─Źn├Ż.
04:30
Alex Lohor├ę v├┤bec nepanik├íri, preto─Źil sa pod Karlosom a zatia─ż sa zd├í, ┼że druh├ę kolo dok├í┼że zvl├ídnu┼ą.
04:10
Lohor├ę je ale sk├║sen├Ż bojovn├şk a je vidie┼ą, ┼że vie ako sa ├║─Źinne na zemi br├íni┼ą.
04:01
Min├║ta do konca druh├ęho kola.
03:30
Francúz je stále na zemi a zúfalo sa bráni.
02:50
V├ęmola je na dne┼ín├Ż z├ípas fantasticky pripraven├Ż, ale mus├ş myslie┼ą aj na to, ┼że z├ípas je vyp├şsan├Ż na p├Ą┼ą k├┤l a st├íle sme len v polovici druh├ęho kola.
02:20
Lohor├ę dost├íva stra┼ín├ę bomby, ale dr┼ż├ş sa zo v┼íetk├Żch s├şl.
01:30
V├ęmola triafa Lohor├ęho, ktor├Ż bude ma┼ą probl├ęmy vydr┼ża┼ą toho kolo.
01:20
Lohor├ę m├í otvoren├ę prav├ę obo─Źie, ale sna┼ż├ş sa br├íni┼ą.
01:00
Lohor├ę je na pletive a V├ęmola ho znovu prakticky okam┼żite dost├íva na zem.
00:40
Zd├í sa, ┼że Lohor├ę sa pou─Źil a trafil tvrd├║ predn├║.
00:15
Lohor├ę trafil dva lowkicky na predn├║ nohu V├ęmolu.
00:01
Druh├ę kolo sa pr├íve za─Źalo!
05:00
Lohor├ę napriek obrovsk├ęmu ┼íkrteniu v podan├ş V├ęmolu ust├íl prv├ę kolo!
04:40
Lohor├ę chybuje a je to gilot├şna!
04:15
St├íle vid├şme boj na zemi, Lohor├ę sa dobre br├íni a zd├í sa, ┼że ost├íva mimoriadne pokojn├Ż.
04:01
Za─Źala sa posledn├í min├║ta prv├ęho kola.
03:50
Karlos sa sna┼ż├ş natla─Źi┼ą na s├║pera, zd├í sa, ┼że Alex Lohor├ę krv├íca z nosa.
03:15
Lohor├ę k─ża─Ź├ş na zemi, V├ęmola je na ┼łom, ale Franc├║z sa zatia─ż v├Żborne br├íni.
03:01
Dve min├║ty do konca prv├ęho kola.
02:30
Lohor├ę je ale sk├║sen├Ż bojovn├şk a sna┼ż├ş sa dr┼ża┼ą si V├ęmolu v n├íro─Źnej poz├şcii od tela.
02:00
Lohor├ę je chrbtom k V├ęmolovi, Franc├║z dr┼ż├ş s├║perovi ruku, ale n├ípadne pripom├şna v tejto poz├şcii Mikul├í┼íka.
01:19
V├ęmola je st├íle nad Lohor├ę a sna┼ż├ş sa vylep┼íi┼ą si poz├şciu.
01:01
V├ęmola tak u┼ż je vo svojej ob─ż├║benej poz├şcii, Lohor├ęmu sa ospravedlnil za ├║der do z├ítylku.
00:35
Ale pozor, V├ęmola prakticky z prvej ┼íance doru─Źil takedown!
00:30
├Üvod prv├ęho kola je opatrn├Ż, Lohore si d├íva pozor.
00:01
Prv├ę kolo sa pr├íve za─Źalo!
Termin├ítor vyzer├í by┼ą pri vstupe do klietky extr├ęmne motivovan├Ż, uvid├şme ako sa to prejav├ş v samotnom z├ípase.
Do klietky prich├ídza ─Źesk├Ż bojovn├şk Karlos "Termin├ítor" V├ęmola!
D├ímy a p├íni, je to tu! Hlavn├Ż z├ípas ve─Źera sa pr├íve za─Ź├şna! Do klietky prich├ídza Franc├║z Alex "Da Killa Kid" Lohor├ę!
Karlos "Termin├ítor" V├ęmola

V├ęmola na minul├ęm galave─Źeru Oktagonu po t├Żdnech velmi vyhrocen├Żch trash talc├şch naprosto p┼Öejel V├íclava "Babu Jagu" Mikul├í┼íka, kdy┼ż ho u┼ż po prvn├şch deseti sekund├ích dostal na zem a zezadu u┼íkrtil dosti zvl├í┼ítn├şm zp┼»sobem ÔÇô pouh├Żm spojen├şm rukou na jeho krku.

Mezi turnaji si Karlos dok├ízal spravit po┼íramocen├Ż osobn├ş ┼żivot, a ┼że toho m─Ťl hodn─Ť. Nejprve vyrazil s p┼Ö├ştelkyn├ş Lelou Ceterovou na 24 hodin do Dubaje, n├ísledn─Ť spole─Źn─Ť oslavili prvn├ş narozeniny jejich dcery Lili a p┼Öi┼íly V├ínoce. Ty Karlos str├ívil ve V├ęmolandu, obklopen i d─Ťtmi, kte┼Ö├ş jinak ┼żij├ş v Lond├Żn─Ť. Pod v├íno─Źn├şm strome─Źkem ale Termin├ítor polo┼żil z├íklady nov├ę rodiny, kdy┼ż ├║sp─Ť┼ín─Ť po┼ż├ídal Lelu o ruku. Vypad├í to, ┼że Karlos se m┼»┼że op─Ťt pln─Ť soust┼Öedit na klec a cestou za vysn─Ťnou odvetou s Attilou Veghem.
Alex "Da Killa Kid" Lohor├ę

Francouz ┼żij├şc├ş v Lond├Żn─Ť je v ─îech├ích nezn├ím├ę jm├ęno, ve sv─Ťt─Ť tomu ale tak ├║pln─Ť nen├ş. Jednat┼Öicetilet├ęho z├ípasn├şka jsme posledn├ş dva roky mohli v├şdat v Cage Warriors, kde m├í sk├│re 3-2, kdy v┼íechny v├Żhry z├şskal na zemi (2x TKO, 1x modifikovan├í gilotina). V roce 2017 se dokonce kr├ítce uk├ízal v Bellatoru, kde vybojoval dv─Ť v├Żhry. Colina Fletchera u┼íkrtil RNC v polovin─Ť druh├ęho kola, ve druh├ęm z├ípase pak poslal k zemi Dana Vinniho.

Lohor├ę se po v─Ťt┼íinu sv├ę kari├ęry pohyboval ve welterov├ę v├íze, z├ípas s Andersonem Goncalvesem v ├║noru 2020, kter├Ż byl zat├şm Francouzovo posledn├şm, u┼ż ale prob─Ťhl ve st┼Öedn├ş v├íze. Jeho kari├ęra je protk├ína t─Ť┼żk├Żmi z├ípasy, v─Źetn─Ť titulov├Żch v├Żzev. P─Ťtkr├ít se stal v kari├ę┼Öe sv─Ťtov├Żm ┼íampionem, jeho z├ípasy v drtiv├ę v─Ťt┼íin─Ť kon─Ź├ş p┼Öed ─Źasov├Żm limitem a jeho bilance vykazuje pozitivn├ş sk├│re 19-5. Nikdo ho nikdy neukon─Źil na submisi. Naopak on s├ím takto ukon─Źil sedm protivn├şk┼».
V├ştame V├ís pri on-line prenose. Udalos┼ą sa za─Źne o 21:30.

Zdroj: oktagonmma.cz, youtube.com, tipsport.sk

Zdie─żan├ş

Pin It on Pinterest