To najlepšie z MMA (13. január) – Návrat Karlosa Vémolu do Oktagonu je potvrdený!

Vo svete MMA sa deje veľké množstvo udalostí, ktoré je nie vždy jednoduché zachytiť. Prinášame vám prehľad tých najdôležitejších a najzaujímavejších informácií, ktoré sa v prostredí MMA udiali za posledný týždeň. Dnes aj o tom, že návrat Karlosa Vémolu do Oktagonu je už potvrdený. 

Makhmud Muradov pozná meno svojho nadchádzajúceho súpera. Jiří Procházka by sa najradšej videl v UFC. Connor McGregor ako možný náhradník pre súboj Nurmagomedov vs Ferguson a mnoho ďalšieho v novinkách z MMA.

Návrat Karlosa Vémolu do Oktagonu: „Vrátim sa na Štvanici“

Mimoriadne kontroverzný zápasník a účastník prestížneho zápasu storočia Karlos Vémola opäť začína vystrkovať svoje rožky. Tentokrát to urobil v obsiahlom rozhovore pre portál sport.cz, kde sa vyjadril aj ku svojej najbližšej budúcnosti.

Kto je Karlos Vémola?

Terminátor potvrdil, že jeho najbližší zápas uvidíme na turnaji Štvanici 25.7.2020, kde sa pravidelne koná jeden z turnajov organizácie Oktagon MMA. Jedným dychom však dodal, že nemá problém nastúpiť aj na Oktagone 17 v Bratislave, aby ukázal čo v ňom je.

Nezabudol si rýpnuť ani do Attilu Végha, o ktorom tvrdí že chce žiť len z jedného zápasu a momentálne nechce bojovať s nikým.

TIP ❱ Otagon MMA kalendár zápasov 2020 ›

Connor McGregor a jeho prvé video z prípravy

Súboj McGregor vs Donald Cerrone na turnaji UFC 246 sa nezadržateľne blíži a my sme doteraz o tomto ostro sledovanom súboji moc nevedeli, čo je nezvyk pri takom mene akým je Connor McGregor.

To, sa však mení v posledných dňoch, čoho dôkazom je aj video na ktorom „The Notorious“ trénuje a vyzerá, že je poriadne nažhavený. My, sa už nevieme tohto súboja dočkať.

TIP ❱ Muradova čaká najťažší zápas kariéry ›

Oktagon 16: Titulový zápas Kozma vs. Kertesz

Oktagon 16, ktorý sa uskutoční v Ostrave sľubuje skutočne veľkú porciu kvalitných duelov. No a vyvrcholiť by to malo titulovým zápasom o páš šampióna vo welterovej váhe organizácii Oktagon.

Ten momentálne drží David Kozma a dlho sa špekulovalo kto sa stane v tomto súboji jeho vyzývateľom.

Záujemcom bolo skutočne veľké množstvo a často sa hovorilo najmä o Leandrovi „Buscape“ Silvovi. Ten, si však v Okagone odbil len jeden zápas, a preto si titulovú šancu nezaslúži.

Súperom Kozmu sa tak nakoniec stane Mate Kertesz, ktorý v poslednom zápase totálne rozobral Jozefa Wittnera a hlasno si povedal o titul.

Kozma s Kertészom sa už v minulosti stretli na Oktagone 9, kde prvý menovaný vyhral. Uvidíme, ako to bude v tomto prípade.

TIP ❱ Všetko o turnaji Oktagon 16 ›

Lucie Pudilová chce svoju súperku zlomiť

Jedinú českú zástupkyňu v najlepšej MMA organizácii na svete UFC, Lucie Pudilovú, čaká ďalší náročný zápas. Proti nej sa na turnaji UFC Fight Night 166 postaví Justine Kishová.

Pre Pudilovú ide skutočne o mimoriadne dôležitý zápas, keďže je posledným jej aktuálne platného kontraktu. Výsledok tohto súboja tak určite veľa napovie o ďalšej budúcnosti českej bojovníčky.

POZRITE SI ❱ Ako sledovať MMA naživo? ›

Medzi oboma bojovníčkami prebieha aj pomerne ostrý trash talk.

Zatiaľ čo Kishová hovorí o tom, že Pudilovú nekompromisne ukončí, Lucie sa pre portál sport.cz vyjadrila, že je pripravená ju psychicky aj fyzicky zlomiť.

O tom či Lucie Pudilová zostane v UFC sa tak rozhodne už 26. januára.

Zdroje: mmashorties.cz, fights.cz, mmajunkie.com

Zdieľaní

Pin It on Pinterest